Skoči na vsebino

Kam na morje za en dan?


Priporočene objave

Z mojo drago bi občasno skombinirala enodnevno furo s kopanjem v najbolj vročem delu dneva.

Imate kakšne predloge za plaže pri nas, na Hrvaškem, po možnosti, da se pride z motorjem čim bližje.

En predlog z moje strani, plaža pod naseljem Pinezići na Krku (smer proti trajektni luki za Cres), kje je senca, bife in lahko z motorjem prideš do plaže.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

A moraš riniti na otoke in izgubljati čas s trajektom :D? Pa še stroški so s prevozom, hehe. Če se pelješ po magistrali proti Karlobagu boš našel polno takih kotičkov, bolj ali manj obljudenih. Ponekod je cesta čisto ob obali, ponekod boš pa moral po kakšni lokalni cestici do vode. Tudi kakšen avto kamp se najde, pa greš lahko tam na plažo.

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare, če vama je včasih ne tako za daleč it je lepo na debelem rtiču, kjer ima policija kamp, zapelješ se z motorjem čisto do plaže, par metrov do morja pa še tuše imaš na plaži. Ni nobene vstopnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja omiljen plaža je Brseč, pred trajektom za Cres, lepo je tud na Kamenjaku in v Premanturi pri Puli. Tržaška plaža okrog Miramarja je tud ob cesti, in barčkov v kijoskih je precej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, na Krk je most :)

Sem pozabil, da sem ga prejšni mesec slikal, hehe. No, ostanejo stroški za mostnino. :naughty:

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni najbolše do sedaj mi je v Umagu plaža Punta. Motor čisto ob tebi, ni gužve, fajn restavracija zravn,...

Moram pa še raziskati malo drugje da ne bom vedno na istem mestu

Popravljeno . Popravil yourfriend11
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prve ideje, upam, da bodo še kakšne, pa ne ala Dubaj, ker se moraš vozit tolk daleč, pol pa ugotoviš, da nimajo niti pira, niti sence in greš domov, pa gre cel dan v k...c .) Je pa naslov teme malo zgrešen, v poštev pridejo tudi jezera in reke, samo, da je mal osvežitve.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre cel dan v k...c .) Je pa naslov teme malo zgrešen, v poštev pridejo tudi jezera in reke, samo, da je mal osvežitve.

Mi najbrž potujemo v soboto popoldan na Blackwingse v Črenšovce, prespimo in v nedeljo do 100 km oddaljenega Balatona... popoldne domov! Poročam kako je s kopanjem v "tem blatu"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se menimo tudi o rekah, nikakor ne pozabiti Kolpe, poleti topla voda, čista bolj kot naše in Istrsko morje, senca ob vodi itd. Mize in klopce, če si iz žabarije, si hitro tam.

Zagotovo rečna top destinacija pri nas.

Jaz bi to predlagal takoj za morjem.

p8277211.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zambratija... par metrov za tablo ki označuje konec mesta, zaviješ na desno in se peleš mimo redarja, ki računa samo avtomobilom :D motor parkiraš 3m od plaže v senčki pod drevesom :) 10m stran je še bar in to je to :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi najbrž potujemo v soboto popoldan na Blackwingse v Črenšovce, prespimo in v nedeljo do 100 km oddaljenega Balatona... popoldne domov! Poročam kako je s kopanjem v "tem blatu"...

ma v blatu se je kopat idealno, sam sem biu mejčkn nažgan :P drgač pa za en dan?? hm..... LOGARSKA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi, ali bi prosim še dali kako koordinato v Google Earth-u ali pa kak bolj podroben opis kako do tam. Do sedaj napisano je bolj hvaljenje kje je fino , ne pa res dober nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krk - Stara Baška in ena od plaž pod pečinami. :whistle: Je pa res, da si od motorja (če parkiraš ob cesti) oddaljen nekaj zadihanih deset metrov hoje v hrib.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi, ali bi prosim še dali kako koordinato v Google Earth-u ali pa kak bolj podroben opis kako do tam. Do sedaj napisano je bolj hvaljenje kje je fino , ne pa res dober nasvet.

Se strinjam, vendar npr. za Kolpo vodi cesta pretežno ob reki in si primeren kotiček izbereš po želji.

Od te koordinate naprej N45 31.993 E14 42.082 se voziš in iščeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se menimo tudi o rekah, nikakor ne pozabiti Kolpe, poleti topla voda, čista bolj kot naše in Istrsko morje, senca ob vodi itd. Mize in klopce, če si iz žabarije, si hitro tam.

Zagotovo rečna top destinacija pri nas.

Jaz bi to predlagal takoj za morjem.

p8277211.jpg

Od včeraj do juter bo tudi na Kolpi motozbor kluba Divja Jaga v Metliki, takoj ob mejnem prehodu, če bo kdo krožil kje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od včeraj do juter bo tudi na Kolpi motozbor kluba Divja Jaga v Metliki, takoj ob mejnem prehodu, če bo kdo krožil kje ;)

blah zmotu sm se ... od petka do nedelje. 2.-4.7.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam sicer mal bol hribovski predlog, ampak je super....dolina Radovne-lahko gres z Mojstranske strani ali pa z Bleda na Gorje in potem v Radovno...nekje na sredi poti skozi dolino se nahaja majhno jezero Kreda in je zakon za namocit se v vrocih poletnih dnehtrance_40_thumbup.gif Motor lahko parkiras v neposredni blizini sebe; edino gostilne ni (prineses sabo kar rabis) pa cesta skozi dolino je makadamska (sicer lepa, ampak za tiste, ki jih ne moti mal prahu)..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam sicer mal bol hribovski predlog, ampak je super....dolina Radovne-lahko gres z Mojstranske strani ali pa z Bleda na Gorje in potem v Radovno...nekje na sredi poti skozi dolino se nahaja majhno jezero Kreda in je zakon za namocit se v vrocih poletnih dnehtrance_40_thumbup.gif Motor lahko parkiras v neposredni blizini sebe; edino gostilne ni (prineses sabo kar rabis) pa cesta skozi dolino je makadamska (sicer lepa, ampak za tiste, ki jih ne moti mal prahu)..

Dobro. N46 25.009 E13 59.456

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro. N46 25.009 E13 59.456

sm klicu te številke, pa se noben ne javi... to je na Kolpi :?

En dan za na morje .... Metlika, Karlovac, Plitvice, Knin, Split in nazaj ... lepo se boš cel dan vozu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!