Skoči na vsebino

Kam na morje za en dan?


Priporočene objave

Ko je ze govora o otoku Krku, pa dajmo sestavit spisek najlepsih plaz in najboljsih gostiln na otoku.

Npr tako:

Malinska - plaza rajska cesta, plaza pri vili Rova, gostilna Bracera, pizzeria Mateo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Braceri so male porcije :BUA: , za jest je fajn pa pocen da pred petrolom zaviješ desno po enosmerni do konca, tm k se začnejo privezi, pa je tm ena dobra pa pocen gostilna. Ze mene se je pa najbol it kopat na pomolih pri Mul baru (Pred hotelom Malin), se lahko čist bliz prpeleš z motorjem, pa še tuši so. Lepo je tudi v baški ampak je nora gužva pa še tuši niso delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi priporoču Dolomite! Res da je do plaže mal daleč, ampak luft je pa v nulo!!!!! :kva2:

Drgač pa, kr v Koper!!! :grim

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plaža Vrbnik na Krku.

Tu sem jaz bil lani .... zanimiva plaža, lepa in ko misliš, da je zeelo oddaljena od ostalih kopalcev ....

.... se je kar naenkrat prikazal avtobus, poln nemških turist med 17 in 20!

Bi moral slike poiskat ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu sem jaz bil lani .... zanimiva plaža, lepa in ko misliš, da je zeelo oddaljena od ostalih kopalcev ....

.... se je kar naenkrat prikazal avtobus, poln nemških turist med 17 in 20!

Bi moral slike poiskat ....

Kokr mam jst srečo bi pršu poln avtobus turistk 70 + :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 3 let pozneje...

Malo oživljam tole, glede na to da so se verjetno pogoji kaj spremenili v parih letih....

Kje bi se dalo kvalitetno ofrišat v morju?

Važno je da se da motor parkirat na oz. čim bližje plaži, tako da nobeden ne teži. Če je plaža bolj osamljena oz. da ni guzve je tudi plus, ni pa nujno. Ostalo (senca, tuši, kafana) mi ni tako važno.

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Xebec pravi:

Malo oživljam tole, glede na to da so se verjetno pogoji kaj spremenili v parih letih....

Kje bi se dalo kvalitetno ofrišat v morju?

Važno je da se da motor parkirat na oz. čim bližje plaži, tako da nobeden ne teži. Če je plaža bolj osamljena oz. da ni guzve je tudi plus, ni pa nujno. Ostalo (senca, tuši, kafana) mi ni tako važno.

Krk(voz) 100 km iz kopra..

IMG_20170702_121612.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Senca je tušev ni kafane niti je nabližja gor takoj po koncu mosta na parkirišču,sence in ognjišč za roštilj pa kolko hočeš 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medveja..vedno kup motorjev, kafana, plaža tk tk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

plaža je lepa, še igrala imaš na vodi :) 

Nekak dvomim,da se bo kakšen" motorist" razen tebe igral na njih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

plaža je lepa, še igrala imaš na vodi :) 

ni treba vsega povedat, kaj počnem...za vikende je gneča :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadiža, klapa, Nadiža. Kamp Lebanč za Podbelo proti Robidišču. Parkeđo super, pizze fantastične, voda ofriša prekrasno, pa še po ridah skočiš na Robidišče po ovčji sir in jogurt. Nadaljuješ pa po neskončnih ovinkih v Furlanijo. Pa še tuširat se ni treba, k Nadiža je sladka voda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji vikend ga verjetno sparim v Robidišče...žena in hči bosta tam par dni kolesarili...jaz pa sem bolj lene sorte, pa se verjetno malo tja zapeljem...bojda je lepo.

Ta vikend pa Kolpa....

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!