Skoči na vsebino

Aerox - Voda ne kroži


Priporočene objave

Živjo!

Imam en problem..Na aeroxu mi voda ne kroži (vsaj mislim) ker se že po hitrem postopku voda segreje na full ... Zamenjal sem že vodno pumpo , tako da sedaj je pumpa ok ... kiler sem tut očistil in ni nič zamašen ali podobno ... zrak sem tudi že nakako spustil ven da ne bi bil slučajno kak zračni čep kje vmes tako , da sem motor uzgal in izstaknil cev iz cilindra da je tekla voda nato pa hitro dal nazaj ... ker nikjer nisem našel nobenega šraufka za prezračit..(a je še kakšna boljša možnost to dobro preluftat?) ... sem pa tut nekaj pihal v cevki (motor ugasnjen) , vendar je tak obcutek kot da bi bilo zamašeno a je kak sistem za odpiranje ali kaj ...

Hvala za pomoč !

lp, Uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam en problem..Na aeroxu mi voda ne kroži (vsaj mislim) ker se že po hitrem postopku voda segreje na full ... Zamenjal sem že vodno pumpo , tako da sedaj je pumpa ok ... kiler sem tut očistil in ni nič zamašen ali podobno ... zrak sem tudi že nakako spustil ven da ne bi bil slučajno kak zračni čep kje vmes tako , da sem motor uzgal in izstaknil cev iz cilindra da je tekla voda nato pa hitro dal nazaj ... ker nikjer nisem našel nobenega šraufka za prezračit..(a je še kakšna boljša možnost to dobro preluftat?) ... sem pa tut nekaj pihal v cevki (motor ugasnjen) , vendar je tak obcutek kot da bi bilo zamašeno a je kak sistem za odpiranje ali kaj ...

Hvala za pomoč !

lp, Uroš

Ja najbrž termostat ostane zaprt kljub temu, da se motor oz. voda segreje.

Popravljeno . Popravil benny0104
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najbrž termostat ostane zaprt kljub temu, da se motor oz. voda segreje.

kaj lohk naredim v tem primeru ? razn tega da zamenjam termostat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj lohk naredim v tem primeru ? razn tega da zamenjam termostat :)

Ja to kar si omenil, zamenjaj ga, ker popravil ga boš bolj težko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa daš enostavno tudi termostat ven, sploh poleti nič ne škodi če ga ni. celo bolje je brez smile.gif

jap.še posebej je dobro vzet termostat ven če maš motor kaj spredelan,ali pa na 125cc(vsaj 2t)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kaksno slikco kje nej bi se termostat nahaju ? Al je to tist merilec na žički ki je tam v cilindru not prišraufan , a dam sam to vn ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha sm ze postudiru , to je tist na glavi k je z dvema šraufkoma prišraufan ane , navrhu pride pa cevka mala nad tem :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to je to. večina ljudi da to ven, ker koristi itak nič. samo škodo še lahko naredi. prijatelju je cilinder zaribal zaradi tega ker je bil ta termostat v okvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!