Skoči na vsebino

ZNEN ZN50QT-A Little Fish


bavbaw

Priporočene objave

materijali od kurca kaj ces, ... poki soldi, poka muzika!! :D

ob pametni uporabi in upoštevanju navodil za obratovanje in vzdrževanje motor little fish dela zelo dobro, prav tako če prekineš blokado in ga voziš povprečno 40kmh seveda brez dodatnih obremenitev. znano je , da prodajalec in zastopnik Luen doo z prodanimi tisočimi skuterji v teh letih nima velikega procenta reklamacij ob zgoraj upoštevanem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Dokler gre zadeva 25km/h je "verjetno"OK,ko pa ga odblokiraš,pa nevem če bi se peljal znjim.Kolesa so majhna,vse je narejeno(oprostite izrazu)primitivno.Je pa stvar okusa,jaz sem odločno proti.Nisem ga peljal,sem si ga pa dokaj podrobno ogledal :surrender:

Js ga mam in se že zlo dolgo vozim brez blokade in ti moram povedat, da me še do zdej ni prevrnal :) gre pa zelo dobro, pa tudi pospeški niso slabi, gre pa kar 60 po ravnem in glede na to, da je kitajc je kar kvalitetn. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Moj je star 10 let... Zadnjih 5 let vsak dan naredim cca 18km, imam odblokiranega... V vsem casu sem menjal sklopko, svecko in olje... Moram rect da je zadeva vzdržljiva.. Priznam pa da je pač vzemetenje ceni primerno... Aja pa ce si večji od 175cm moraš imeti kolena izven ščita.. Drugace pa je zakon... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!