Skoči na vsebino

Aprilia Tuareg


Python

Priporočene objave

Če je nikasil nepoškodovan, kar dvomim je cilinder dober. Če pa je nikasil poripsan in ga je zbrusl dol, se ti verjetn bol splača novga kupit, kot pa nov nanos. Vsaj jaz sem tako naredil.

in kolk si dau za nov cilinder?

za obnovo cilindra, torej nanos nikasila sem dal jst 150e....dvomim da si za tok dobu nov cilinder?

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za offtopic, samo me zanima, če si ti bil mogoče par dni nazaj v slovenj gradcu, pri onem trgovskem centru KTC, ker sn vido enga z rs 125, pa rukzak, če si mel na hrbtu.... aja pa aprilia je bla harada barve :D

ne drugac pa poznam tistga :winkiss:

moja aprila je cela črna :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne drugac pa poznam tistga :winkiss:

moja aprila je cela črna :naughty:

hehe, te si ti koroški ghost rider :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjka kubikov :P

ja ne, hehe...tudi kubiki bojo še prišli, vse ob svojem času :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kolk si dau za nov cilinder?

za obnovo cilindra, torej nanos nikasila sem dal jst 150e....dvomim da si za tok dobu nov cilinder?

Ja men so najprej rekl da bi me pršl nanos nikasila okol 200eur. Komplet cilinder in vse skupaj pa 150eur. Samo sem pol dal za njega 185eur, ker jih je zelo malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men so najprej rekl da bi me pršl nanos nikasila okol 200eur. Komplet cilinder in vse skupaj pa 150eur. Samo sem pol dal za njega 185eur, ker jih je zelo malo...

ej jest mam gilardoni cilindr cilinder za rotax 123 lepo ohranjen ankol zariban ce te zanima mi posl PM pa se zmenva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo ..

Da obudimo zopet malo tole temo.

Danes, pri ne prevec agresivni voznji, je masina izgubila kar nekaj moci v nizjih obratih. Pri prihodu domov, sem nasel napako. Razletel mi je pnevmatski RAVE-2 ventil. Pokrov je snelo, in je obvisel na varovalki, ki ga drugace drzi, vzmet je odsla v "aloro", in membrana je pocena.

Vprasanje: kje bi se dalo dobit novo membrano za RAVE-2 ter vzmet?

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo ..

Da obudimo zopet malo tole temo.

Danes, pri ne prevec agresivni voznji, je masina izgubila kar nekaj moci v nizjih obratih. Pri prihodu domov, sem nasel napako. Razletel mi je pnevmatski RAVE-2 ventil. Pokrov je snelo, in je obvisel na varovalki, ki ga drugace drzi, vzmet je odsla v "aloro", in membrana je pocena.

Vprasanje: kje bi se dalo dobit novo membrano za RAVE-2 ter vzmet?

Lp.

Najboljsa varianta? Ksn star motor po delih k ma notr ventil. Novi so dragi ku prasica!

tut ebay.de pa tut na bolhi se kaj naslo ce bos dovolj pazljivo iskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

dj ti sliki svojga tiča pa pošl za revijo moj mali svet, jst pa rabm štrom od aprilije da bom loh ti pol vrt zriu. p.s. mam sam še 12 parov rebr. gl ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj ti sliki svojga tiča pa pošl za revijo moj mali svet, jst pa rabm štrom od aprilije da bom loh ti pol vrt zriu. p.s. mam sam še 12 parov rebr. gl ;D

:fight1:glej ti ne zastopš kaj ti hoče dopovedat. Da si za en kurac odpru nepotrebno temo k maš pa že temo o aprilii in tam vprašaš glede štroma al kar kol rabš. Štekaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!