Skoči na vsebino

Aprilia Tuareg


Python

Priporočene objave

Mal brskam po bikepctures,in ugledam serijo 125ccm mopedov tuareg.zdej me pa zanima ce mogoce kdo ve kej vec o tem motociklu,a sploh je ksn take vrste v sloveniji,itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala,najbrž se tega v sloveniji ne da dobit a ne :BUA:

koker sem jst gledu obstaja več verzij tuaregov meni najljubsi je wind

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm... kwa je sploh fora tega tuarega? sej je motor za vidit cist isti ku gilera RC... a ma tok bolsi motor al kwa? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel motor je drugacen.

masino ima v osnovi enako kot aprilia AF1, ETX, RS, itd. gre za Rotax Type 123.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je to ubistvu 125ccm replica unih motorjeu k na dakarju furajo?

Ne, ja pač 125 2T enduro motor... :rolleyes:

In ne razumem zakaj bi bogla bit kakšna fora motorja. Ja pač je podoben gileri RC, in ne vem zakaj bi mogla bit zdej kle kakšna fora motorja... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je da jest prvic slism za ta motor pa zgleda da je kr good... :blink: ok se sam sebe ne stekam kwa hocem povedat... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

trenutno se na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) prodaja ena aprilia tuareg, letnik 90 mislem d za 130jurjov

pojdi pogledat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nimam o tem motorju nobenega posebnega mnenja, ker me ne zanima kj preveč, sodeč po slikah pa je motor kar ql :OK:

kateri model pa je na sliki, mislim, da je model 90 nekoliko drugačen :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni vsi skupaj.

Evo, tole bo moj prvi post na tem foromu. Naj ze takoj na zacetku povem, da nisem med tamlajsimi.

Pred kratkim sem nabavil kar solidno ohranjen Tuareg 125 Wind, ki je imel zariban bat. Ker sem imel Rotak 123 na zalogi, sem seveda takoj zagrabil, saj je bil kar ugoden. Bi pa sedaj za "rezervo" sel obnavljati prejsno masino. Klasicni Rotax 123, Rave 2 ventil. Cilinder sem danes odprl. Situacija ni kriticna, bat ribnil, ker je zgleda nekaj potegnilo preko sesalnega kanala. Stifti od obrockov so lepo na mestu.

Torej, menjati moram bat, cilinder, in seveda komplet tesnil za cilinder.

Lezaji na ojnici brez zracnosti.

Sedaj pa vprasanje, kje tole v SLO najugodnjeje nabavit?

Kolikor vem, se teh cilindrov neda "brusit", torej bi moral menjati tudi cilinder. Novega? Rabljenega?

Dobro, za prvi post bo tole kar dovolj.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj.

Evo, tole bo moj prvi post na tem foromu. Naj ze takoj na zacetku povem, da nisem med tamlajsimi.

Pred kratkim sem nabavil kar solidno ohranjen Tuareg 125 Wind, ki je imel zariban bat. Ker sem imel Rotak 123 na zalogi, sem seveda takoj zagrabil, saj je bil kar ugoden. Bi pa sedaj za "rezervo" sel obnavljati prejsno masino. Klasicni Rotax 123, Rave 2 ventil. Cilinder sem danes odprl. Situacija ni kriticna, bat ribnil, ker je zgleda nekaj potegnilo preko sesalnega kanala. Stifti od obrockov so lepo na mestu.

Torej, menjati moram bat, cilinder, in seveda komplet tesnil za cilinder.

Lezaji na ojnici brez zracnosti.

Sedaj pa vprasanje, kje tole v SLO najugodnjeje nabavit?

Kolikor vem, se teh cilindrov neda "brusit", torej bi moral menjati tudi cilinder. Novega? Rabljenega?

Dobro, za prvi post bo tole kar dovolj.

Lep pozdrav.

Cilinder se baje da obnavljat...!

za bat če ti ni 120€ preveč ti ga pa lahk jz zrihtam :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nikjer v SLO ne dobiš, se splača pogledat stran www.geiwiz.de , sm vidu majo tud rotax 122 mašine. Jest sm s tm naroču pa sm zlo zadovoln :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko vem ce ni kriticno se da cilinder pohonat.........drugace pa te cilindre obnavljajo na tomosu, jih poniklajo, za dokaj ugodno ceno.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko vem ce ni kriticno se da cilinder pohonat.........drugace pa te cilindre obnavljajo na tomosu, jih poniklajo, za dokaj ugodno ceno.......

kolikor jest vem, na tomosu tega ne delajo več. K sm se zanimov jest za nanos nikasila, so mi pa rekl da se to pošlje nekam v nemčijo, da v slovenij to sploh ne delajo :trance_33_sleep: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor jest vem, na tomosu tega ne delajo več. K sm se zanimov jest za nanos nikasila, so mi pa rekl da se to pošlje nekam v nemčijo, da v slovenij to sploh ne delajo :trance_33_sleep: :rolleyes:

men so prejsni teden naredli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so prejsni teden naredli :whistle:

aaaa fingi...pedri so te zafukal!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla ..

Hvala za kar nekaj odgovorov. Bat mi niti ne dela kaksnik tezav, jih je na eBayu kar nekaj, tudi ugodno, se ga da dobit ze za 70€ z postnino. Bolj me skrbi cilinder.

Poskodbe skoraj niso vidne, na batu pa kar precej. Sumim da je imel tole masino v delu kak "carovnik" .. Cilinder je napram batu brez poskodb.

post-15825-1180212757_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil brilliance
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla ..

Hvala za kar nekaj odgovorov. Bat mi niti ne dela kaksnik tezav, jih je na eBayu kar nekaj, tudi ugodno, se ga da dobit ze za 70€ z postnino. Bolj me skrbi cilinder.

Poskodbe skoraj niso vidne, na batu pa kar precej. Sumim da je imel tole masino v delu kak "carovnik" .. Cilinder je napram batu brez poskodb.

ce cilinder ni v tako slabem stanju, le pohonas cilinder in zmeris ter narocis nov bat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je nikasil nepoškodovan, kar dvomim je cilinder dober. Če pa je nikasil poripsan in ga je zbrusl dol, se ti verjetn bol splača novga kupit, kot pa nov nanos. Vsaj jaz sem tako naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce cilinder ni v tako slabem stanju, le pohonas cilinder in zmeris ter narocis nov bat!

sorry za offtopic, samo me zanima, če si ti bil mogoče par dni nazaj v slovenj gradcu, pri onem trgovskem centru KTC, ker sn vido enga z rs 125, pa rukzak, če si mel na hrbtu.... aja pa aprilia je bla harada barve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!