Skoči na vsebino

19 ferg in poraba


cole2109

Priporočene objave

Še ena težava...

Imam 70kit malossi, multivar, malossi fly, ZX, 19 ferg...

Težava je, da preveč pije. No vsaj za moje pojme. Skuter ima cca 8l tank in z njim naredim 100-110km. To je za moje pojme veliko preveč glede na 8l tank. To so mi tudi drugi rekli.

Šel sem tudi do nekega "majstra" in mi je rekel da bo dal manjšo dizo. Predno je menjal je bila notri 68 (se mi zdi) Po tem, ko je dal manjšo dizo in sem šel malo sprobavat se je skuter začel čudno obnašat.

Npr. na semaforju ob štartu je malo zakašljal oz. je malo počilo čez avspuh (težko opisat) ali pa je normalno štartal in se je to ponovilo med samo vožnjo. Če sem spustil gas in ga ponovno dal je delalo normalno naprej. In tako se je zadeva nekako ponavljala.

Sprobaval tudi naštimati vijah za zrak vendar ni pomagalo. Ko smo dali nazaj 68 dizo je zadeva delala normalno.

Kje je sedaj težava? In je možno, da toliko pije in če ni kaj bi lahko bil vzrok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjava dize ti uniči zmes bencin/zrak in ne zmanjša porabe....

če imaš gus cilinder bo vplijač 17,5mm dovolj. s tem se bo tudi poraba spustila na nekje 5-6l na 100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!