Skoči na vsebino

Čelada + čepki za ušesa


Saint

Priporočene objave

Kaj si pa nataknjena?!

Mogoče je pa suša :evilgrin:

Drgač se je pa treba tolk hitr s sopotnico pelat, da ona nima časa razmišljat, kaj šele usta odpirat :lol1:

No ja, back to the point: čepki so IMHO super stvarca :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez "švedsko vato" ga ni. Problem pa je, ker jo nikjer več ne dobim.

Zatesni ropot, se prilega in poceni je! Mismo jo včasih uporabljali v klepariji. :yes:

Če jo kdo "najde", naj pove! :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
Mam tak fajn čelado, da se hrup ne čuje tako ubijalsko.

Drugače si dam pa ponavadi v eno uho slušalko od mobitela (da ni treba za vsak k hočeš kam klicat al pa če kir kliče čelade dol dat, pa še malo zaduši zvok), pa še podkapo gor in ni potem nobene panike, je lih prav zvok.

Kero čelado pa imaš?

Sam kuk js vem so prov race čelade dosti bol glasne kot ostale, ker z njo si več ali manj skrit za oklepom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A drugač so varni tele glušniki (za spanje), ki jih izdelajo v firmi: GATTON INTERNATIONAL d.o.o.Tbilisijska 59, 1000 Ljubljana? Mislim, če so pol kaki problemi s sluhom slučajn? Vidim, da je nekdo omenjal to firmo, tko da se priporačam za izkušnje z njihovimi glušniki (za spanje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, če so pol kaki problemi s sluhom slučajn?

in kaksne probleme bi naj imel ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A drugač so varni tele glušniki (za spanje), ki jih izdelajo v firmi: GATTON INTERNATIONAL d.o.o.Tbilisijska 59, 1000 Ljubljana? Mislim, če so pol kaki problemi s sluhom slučajn? Vidim, da je nekdo omenjal to firmo, tko da se priporačam za izkušnje z njihovimi glušniki (za spanje)

probleme s sluhom? jah če si ne čistiš ušes, se ti zna zgoditi, da si s čepki porineš ušesno maslo v globino in se naredi čep in imaš kar "domače čepke"..... sicer pa ob uporabi čepkov res le malo slabše slišiš... nič drugega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu, če se slučajn pojavijo kaki problemi  v primeru pogoste uporabe

WMJ (World Medical Journal) je pred kratkim objavil obsežen članek o čepkoholizmu (patološki odvisnosti od čepkov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WMJ (World Medical Journal) je pred kratkim objavil obsežen članek o čepkoholizmu (patološki odvisnosti od čepkov)

Izredno zanimiv članek, vreden pozornosti. Človek si nikoli ne bi mislil, kakšne grozne posledice lahko to povzroči!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probleme s sluhom? jah če si ne čistiš ušes, se ti zna zgoditi, da si s čepki porineš ušesno maslo v globino in se naredi čep in imaš kar "domače čepke"..... sicer pa ob uporabi čepkov res le malo slabše slišiš... nič drugega....

Ampak potem ti z vapotom spucajo ušesa in slišiš, ko sam satan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izredno zanimiv članek, vreden pozornosti. Človek si nikoli ne bi mislil, kakšne grozne posledice lahko to povzroči!!!

Posebej, če uporabljaš čepke v povezavi z alkotom. Ni rešitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem jih tud imel namen uporabit vendar sem si po objavljenem članku hitro premislil :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da dobit kakšen članek do tega linka?

To pa ne bo tako enostavno. Predvidevam pa, da se da veliko lažje dobiti kakšen link do tega članka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne bo tako enostavno. Predvidevam pa, da se da veliko lažje dobiti kakšen link do tega članka.

hehe, se opravičujem.....je zajebano če prsti prehiitevajo možgane :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... sicer pa ob uporabi čepkov res le malo slabše slišiš... nič drugega....

imho nekako je to funkcija cepkov......... ali pac ne ?! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je poanta, da bi utišal svojemu jeklenemu konjičku ta prečudovit zvok?

sicer pa mislim, da se dajo nabaviti podkape z glušniki...mislim da sem jih videl na nekem sejmu v LJ ali CE.. :hmm: ...nevem točnokje , mal prečekiraj mr. Googla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je poanta, da bi utišal svojemu jeklenemu konjičku ta prečudovit zvok?

sicer pa mislim, da se dajo nabaviti podkape z glušniki...mislim da sem jih videl na nekem sejmu v LJ ali CE.. :hmm: ...nevem točnokje , mal prečekiraj mr. Googla .)

Meni po pol urni furci pol ure zvoni v ušesi, eno urni eno uro in to ni tok zlo fajn :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je poanta, da bi utišal svojemu jeklenemu konjičku ta prečudovit zvok?

sicer pa mislim, da se dajo nabaviti podkape z glušniki...mislim da sem jih videl na nekem sejmu v LJ ali CE.. :hmm: ...nevem točnokje , mal prečekiraj mr. Googla .)

Pri meni ni tok problem zvok samega motorja kot zvok vetra. Ja bo treba tud čelado počas zamenjat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je poanta, da bi utišal svojemu jeklenemu konjičku ta prečudovit zvok?

sicer pa mislim, da se dajo nabaviti podkape z glušniki...mislim da sem jih videl na nekem sejmu v LJ ali CE.. :hmm: ...nevem točnokje , mal prečekiraj mr. Googla .)

Mene zvok motorja ne moti. Zvok zraka okol celade nad 120 pa zelo, ker mam tako celado da prov bobni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imho nekako je to funkcija cepkov......... ali pac ne ?! :whistle:

pravilno razmišljaš :worship: je bilo pa napisano le malce cinično na tako "glupo" vprašanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!