Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• gospodar
      je razlika, a ima kdo v blizini posavja hondo f6b, da si jo dodobra prečekiram
    • MARE 65
      Ja pol tudi italijani ne bodo več imeli doma...kje si mi najdu glih moje "najboljše" kolege 
    • Quest
      Okrog Slovenije 2.del. Nastalo 639 km.    Predmeja Cerje Tukaj je pomembnno da z vetrom. Gonjače Tolmin? Kobariški stol Vršič Ostane še del on Bele krajine,Ilirske bistrice pa do Kopra ob meji. Že prevoženo, ampak ker vse pozabim je vsakič vse novo.
    • BIF
      ...hahhah ja seveda.... In to pomeni da vso kirurško osebje v bolnici, ki je po 8 ur na dan pod masko......vsi rakavi in zastrupljeni.... ....to so trditve "lekarov" z Prištinsko fakulteto.....
    • Kodi
      Živjo, sem lastnik Tracerke 900, 2018 od vsega začetka. Ker sem bil začetnik in sem se vozil sam mi je vzmetenje kot tako bilo ok. No sedaj pa sem se odločil da ga menjam. Sam imam kar dosti kg plus sopotnica je dostikrat zraven in non stop drgneva štender, tačke, motor plava itd. Ko sem sam še nekako gre ampak tudi ni za neko malo bolj dinamično vožnjo. Torej več ali manj se predlaga  Wilberse pri Carmanu. To res reši zadevo ali bi kdo priporočil še kaj drugega. No kakorkoli hvala za predloge. Pa srečno vožnjo!  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!