Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Noise

Aprilia RSV Mille 2004

Recommended Posts

robberrt

sej verjetno je glede oklepa se bolj prototipno, ker ce bo tak zadek bo porazno. No ja vsaj men je cist mimo, nekej zelo futurističnega in čisto nič športno mi ne deluje.

spidy

Prejšnja Mille mi je bila precej všeč, ta pa .......... :evil: :? No bomo videl kaj bodo še barvni odtenki naredil

YZFgeorge

Spredaj je kopija Honde SP-2, zadaj pa kopija Benelija - samo da veternice manjkajo.

Rock-46

Mi ni vsec, sploh tisto kao strehco ki jo skor ni , mal so jo sfalili....sam sej veste kako je vse se proda, pa naj bo se tako grdo in slabo..

LP, Rock

Dream_er

Vsake oči imajo svojega "malarja".

Meni se pa zdi da se bo dobro prijela. Futuristične poteze se vse bolj kažejo pri vseh motorjih.

MotoRossi

Lohk da je tole tut kak nov Falco. Ker meni ne izgleda to SS.

Noja, bomo vidli v milanu...

Ervina
Lohk da je tole tut kak nov Falco. Ker meni ne izgleda to SS.

Noja, bomo vidli v milanu...

Nisem upala napisat. Hvala bogu, da je še en to opazil.

Tratnjak Damijan

Glede na to da ima Aprilia zelo veliko reklamne propagande in raznih predstavitev, mislim da bodo motor zelo dobro prodajali. Je pa res, da je dizajn mal skopiran od drugih znamk.

Diablo

Upam, da je zadek popačen zarad objektiva :D ker cela zadeva res ne spominja na SS. No saj do 2004 je še dolga pot tako, da pustimo času čas. Na koncu bo cela zadeva itak čisto drugačna in sigurno nebo nobene primerjave med prototipom in končnim modelom 8) :D

Diablo

Upam, da je zadek popačen zarad objektiva :D ker cela zadeva res ne spominja na SS. No saj do 2004 je še dolga pot tako, da pustimo času čas. Na koncu bo cela zadeva itak čisto drugačna in sigurno nebo nobene primerjave med prototipom in končnim modelom 8) :D

sramezljiv

Na koncu bo cela zadeva itak čisto drugačna in sigurno nebo nobene primerjave med prototipom in končnim modelom 8) :D

manjak
Na koncu bo cela zadeva itak čisto drugačna in sigurno nebo nobene primerjave med prototipom in končnim modelom 8) :D

Res je, tako bo čas pokazal kaj bo iz tega ratalo. :) :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• skalar36
      Jest bi samo še to dodal, da močno dvomim, da bi lahko kak pešec "skočil" vmes med preganjanega in preganjalca. Pa tud verjamem, da so policisti precej boljši vozniki od večine ljudi. Če so nonstop na cesti, imajo pa kr nekaj prakse. Za to so na cesrti, da opravljajo tako delo. Vse ostalo je pa @motozajebant napisal.
    • motozajebant
      Se treba strinjat z @DAMI34, govora je bilo o celotni kazni, torej, tudi točke poleg.   ps. A res treba vsako temo s tem prepucavanjem in merjenjem Qrcev izmaličit? Dej gremo tja v Stop policija, tole pa pustite za prispevke kot je zadnji Damijev-Mljetovanje. Prov prijetno ga je brati v deževnih dneh  
    • Zivnorc
      ..o.k.... če noben noče, bom pa jest: ..po moje bo tale rek taprav....k so ga poznale naše stare mame.... " ga bo že bo že enkrat pamet srečala" ..al pa: "mu bom že pokazala!  ! " al pa: "ti, ti, ti, pobalin... tega pa ne smeš... " ...ko ji pa gre vse čez mejo pa bi rekla: "ga bo že boh štrafou enkrat! "     ... haha.. .me je že motojebač prehitu, vidim....    in to po DESNI!    hahahaa      
    • motozajebant
      Lej, ljudje itak ne bomo nikoli zadovoljnji in bomo vedno pljuvali... če nebi šla za njima, bi bilo govora v smislu, zakaj nista, pa ta ogroža promet, to je treba spravit s ceste, bla bla bla... ker sta šla, je govora o temu, da bi lahko to naredila na bolj eleganten način, da sta ogrožala promet in ostale udeležence, da ni bilo potrebe po "pregonu", bla bla bla.. Tak to je, stvar posameznika, da se odloči ali je bilo ravnanje policistov pravilno ali ne. Strinjali se tak ne bomo nikoli Če vprašaš mene, bi potem, ko je izstopil iz avta, ga še s pendrekom fajn nalomil, da bi si za vse večne čase zapomnil, kaj sledi ko pobegneš. Ampak, ker so že današnji starši takšni, da otroke zavijajo v vato in da so njihovi otroci zlati in bog ne daj kaj mu rečt... tak ne smeš nič, še božat ga moraš in trepljat po rami, da bo vse OK in da ni take panike, ker je pobegnil
    • VS800
  • Similar Content

• CAPIROMZY
      By CAPIROMZY
      Pregledal sem vseh 51 strani in na nobeni ni nič napisanega o tem, kakšni problemi se pojavljajo pri Aprilii RSV mille pri npr. letniku 99,ali 00.
      Se pravi kakšni problemi se pojavijo po 4 oz. 5 letih vožnje in npr.50kkm?
      Mogoče vprašanje za lastnike ali pa poznavalce teh motorjev, jst sm bil namreč do sedaj vedno na Hondi in ne poznam Aprilie drugače kot "ah Italijan" <_<
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!