Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille 2004


Noise

Priporočene objave

sej verjetno je glede oklepa se bolj prototipno, ker ce bo tak zadek bo porazno. No ja vsaj men je cist mimo, nekej zelo futurističnega in čisto nič športno mi ne deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi ni vsec, sploh tisto kao strehco ki jo skor ni , mal so jo sfalili....sam sej veste kako je vse se proda, pa naj bo se tako grdo in slabo..

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake oči imajo svojega "malarja".

Meni se pa zdi da se bo dobro prijela. Futuristične poteze se vse bolj kažejo pri vseh motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da ima Aprilia zelo veliko reklamne propagande in raznih predstavitev, mislim da bodo motor zelo dobro prodajali. Je pa res, da je dizajn mal skopiran od drugih znamk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je zadek popačen zarad objektiva :D ker cela zadeva res ne spominja na SS. No saj do 2004 je še dolga pot tako, da pustimo času čas. Na koncu bo cela zadeva itak čisto drugačna in sigurno nebo nobene primerjave med prototipom in končnim modelom 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je zadek popačen zarad objektiva :D ker cela zadeva res ne spominja na SS. No saj do 2004 je še dolga pot tako, da pustimo času čas. Na koncu bo cela zadeva itak čisto drugačna in sigurno nebo nobene primerjave med prototipom in končnim modelom 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu bo cela zadeva itak čisto drugačna in sigurno nebo nobene primerjave med prototipom in končnim modelom 8) :D

Res je, tako bo čas pokazal kaj bo iz tega ratalo. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!