Skoči na vsebino

BMW R 1200 C


jama1100

Priporočene objave

/Ice, od tu naprej nadaljuješ ti/.

Ceco

a res moram? ....pa ne morem spet enemu na zulj stopiti :roll: ..... na kurje oko...tako receno ....ali pac?! :twisted:

heh......R 1200 C .... jama preberi dogodivscine "brata" bmw-ja z doticnim motorjem.kar se voznosti tice,za svojo namembnost je cisto v redu cruiser,tudi pospeski in bremze so ok; ampak tudi samo ok,ce je brez abs.

vsakemu svoje,meni bandita.cool,jama?! :wink: ...in nobenemu ne stopin na vrat ali sem uzaljen,ce mu bandit ni vsec; meni je in to je zame vazno.

za voznjo se pa lahko zmeniva za drugo leto enkrat; trenutno bandit pociva. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo slabo poznam motorje BMW, ko sem pa vidu te podatke-310kg / 67 KM :?:  :cry: -za zjokat :!: Pa se ta reč sploh premakne z mesta brez reduktorja :?:  :twisted:

Fant a si ti kdaj slišal za NAVOR? Pa niso konji vse!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jama 1100: preko PM kontaktiraj forumaša bmw, se zmenta na enem piru npr. v OLP v sredo zvečer kar mislim da ne bi smelo biti problem če si iz domžal in se lepo ob pirčku pogovorita vse kar te zanima. :D

Tukaj na forumu smo itak sami nakladači ki še sedeli nismo na R 1200 C kaj šele da bi kakšnih 100km odpeljali. :wink: Saj nekaj tovornjakov imamo da bi naloženo robo odpeljalo ampak naš šefe zelo skopari z nafto tako da je glede tega problem.

Seveda pa se strinjam tudi s ceco-tom ki pravi da je v sloveniji najbrž manj lastnikov motorjev R1200C kot pa CBR 600 ali kaj podobnega zato ne pričakuj da boš na tem forumu spoznal npr 20 lastnikov R če pa so jih v zadnjih nekaj letih prodali vsega skupaj npr 15. :)

Pa ti nič ne zamerim da ne bo pomote :!: in upam da tudi ti meni ne. :?:

LP Hanzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo slabo poznam motorje BMW, ko sem pa vidu te podatke-310kg / 67 KM :?: :cry: -za zjokat :!: Pa se ta reč sploh premakne z mesta brez reduktorja :?: :twisted:

Fant a si ti kdaj slišal za NAVOR? Pa niso konji vse!!!

Veš spelje pa v 3 prestavi in to lahko mogoče z manj truda kot pa nekdo s SS 600 v prvi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo slabo poznam motorje BMW, ko sem pa vidu te podatke-310kg / 67 KM :?: :cry: -za zjokat :!: Pa se ta reč sploh premakne z mesta brez reduktorja :?: :twisted:

Fant a si ti kdaj slišal za NAVOR? Pa niso konji vse!!!

Sam sem imel XJR1300, tako da se mi sanja, kaj je navor :wink:

Navor brez konj, to pa je že delovni stroj (traktor, kamion,...), torej bodite pošteni in priznajte da bi za to težo motocikla BMW lahko pritaknu vsaj kakšnih 20KM :lol: (če bi jih seveda lohk našl :?: :twisted: )

Mačica, pa ne bit spet tolk huda, bodimo realni 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Binca,

poanta je v samotrpinčenju ponosnih lastnikov 1200C.

Tisto copy/paste HD Electraglide čudo od nadgradnje 1200C je pa po mojem res nevarno za prehitevat, ker agregat ne poka od navora in iskrivosti, pa še KM ni. Precej podoben šmorn kot zakonsko zadušeni 125 ccm izdelki za mladiče. Samo na denarnica in teža hudo višjem nivoju. Ampak, če to ljudstvo hoče, naj ima, samo ne potem jokat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom še jaz vtaknil v debato, čeprav sem pri 40-ih še bolj začetnik z dvemi leti prakse na XVS 250 in cca 8000 km.

Tudi jaz sem razmišljal, da bi kupil ta motor(1200c), saj mi je po obliki med najlepšimi. Kljub temu pa sem se odločil, da grem s čoperja na kaj bolj voznega. (Bulldog, TDM ali pa celo Bandit). 1200 C mi je posodil prijatelj (30km) vendar je bila žena na zadnjem sedežu (mini zic) zelo nezadovoljna. Moram bolši zic kupit, če čem, da bo šla kdaj z menoj.

Lep pozdrav iz dežele cvička,

Damian

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja,

z leti pa življenske sopotnice zbirajo motorje. Pri nas je že malce v stilu, a ne da ima GoldWinga dober fotelj zadaj. Začelo se je pa z nedolžnim vprašanjem: Ceco, a boš še lahko vozil motor, ko boš star?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja,

z leti pa življenske sopotnice zbirajo motorje. Pri nas je že malce v stilu, a ne da ima GoldWinga dober fotelj zadaj. Začelo se je pa z nedolžnim vprašanjem: Ceco, a boš še lahko vozil motor, ko boš star?

He he he. Pri nas je že zdaj tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja,

z leti pa življenske sopotnice zbirajo motorje. Pri nas je že malce v stilu, a ne da ima GoldWinga dober fotelj zadaj. Začelo se je pa z nedolžnim vprašanjem: Ceco, a boš še lahko vozil motor, ko boš star?

He he he. Pri nas je že zdaj tko.

hmja sam ti Mačica ne sediš zadaj, a ne? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja,

z leti pa življenske sopotnice zbirajo motorje. Pri nas je že malce v stilu, a ne da ima GoldWinga dober fotelj zadaj. Začelo se je pa z nedolžnim vprašanjem: Ceco, a boš še lahko vozil motor, ko boš star?

He he he. Pri nas je že zdaj tko.

hmja sam ti Mačica ne sediš zadaj, a ne? :wink:

Večinoma pa res ne :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........PA SAJ NIMAM ČASA , DA BI KOMENTIRAL.........

pa vseeno.......tisti, ki mislite, da navor ne pomeni nič (nekateri to primerjajo s traktorjem), naj samo majčkeno pripomnem, da se hudo motijo.....tudi, ko sem nazadnje pogledal v prometno, je pisalo za težo 256 kg.......mimogrede, do 140km/h lahko sledim vsakemu motorju,pa če sem sam, ali pa sva dva (pa samo ubogih 60 konjičkov imam pod ritjo).............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........PA SAJ NIMAM ČASA , DA BI KOMENTIRAL.........

pa vseeno.......tisti, ki mislite, da navor ne pomeni nič (nekateri to primerjajo s traktorjem), naj samo majčkeno pripomnem, da se hudo motijo.....tudi, ko sem nazadnje pogledal v prometno, je pisalo za težo 256 kg.......mimogrede, do 140km/h lahko sledim vsakemu motorju,pa če sem sam, ali pa sva dva (pa samo ubogih 60 konjičkov imam pod ritjo).............

Ja prav imaš.

Eni kar ne morejo tega razumeti.

Ampak je enostavno.

Vse izhaja iz enostavne že večkrat citirane formule za moč:

P = M*n

Kjer pač tvoj motor in še mnogo drugih ni visokoturažna mašina in ga pri n zmanjka in je potem moč, ki jo doseže skromna.

Ampak citirana moč posameznega motorja je zgolj ena končna točka, ki jo največkrat noben niti ne doseže.

Moment je tisti ki gara za nas in tako kot praviš, do 140 km si car, več pa ne rabiš.

8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
tudi sam imam tak motor letnik 98 in ga nebi zamenjal za karkoli na tem svetu...

BMW rules!!

A tut za 2004 letnik ne?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to?!

zanima me kolk vas pametnjakovičev se je kdaj peljalo s tem motorjem?!

nisem še slišal bolj bedaste primerjave kot je med Harleyem EG in BMW Cruiser!!

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam imam tak motor letnik 98 in ga nebi zamenjal za karkoli na tem svetu...

BMW rules!!

Jaz imam sicer letnik 2001 pa ga tudi ne zamenjam.Motor idealen za nas malo manjše 170cm.Sedaj ko sem mu dal odprte rore pa sune tko da ne moreš verjet.Imam unga rmenga indempendenta k so mi ga že tud sunl a sem ga na vso srečo dobil nazaj nepoškodovanga. Sej pravim R 1200 C je zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pilot malo se umiri. zivciranje skoduje lepoti.

zakon, pametnjakovici, bedasto, obilo klicajev...... normalno komunicirati znas?! vsaj tako za prvih par dni, takorekoce kot frischfleisch tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!