Skoči na vsebino

BMW R 1200 C


jama1100

Priporočene objave

Ej pilot, kaj pa če bi ti predno si uletel na forum kot bombnik vsaj en teden prebiral motosvet in se naučil pravil obnašanja ... :hmm: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrebujem nove gume za moj BMW Cruiser?!

mi lahko kdo predlaga kaj in kje...

predlagam ti, da pokličeš pooblaščenega ali svojega serviserja. zagotovo te bo založil z vsaj uporabnimi, če že ne najboljšimi informacijami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrebujem nove gume za moj BMW Cruiser?!

mi lahko kdo predlaga kaj in kje...

Po Dunlopkah sem vzel Michelin dober občutek zdržale bodo mogoče 15 k km

majo pa eno lepo lastnost in to je da zadnja guma zacvili ko spodrsne če preveč bremzaš na zadnjo bremzo.Dunlop in Metzeler pa brez opozorila zdrsne.Prodaja pa Špan na Brezovici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi metzelerje hudo hvalijo (povprašaj pri uvozniku v MB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pilot, kaj pa če bi ti predno si uletel na forum kot bombnik vsaj en teden prebiral motosvet in se naučil pravil obnašanja ... :hmm: B)

...or we'll pilot your ass outta here! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pred nekaj časa se zasledil na motomaniji,da firma Teller iz de. dela kit za povečanje moči na 75km.Bila je priložene tudi slika a ko iščem firmo Teller na internetu mi odpira samo Teller elektronik.A ima morada kdo kakšne druge informacije kako bi povečal moč motorja pri temu modelu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj časa se zasledil na motomaniji,da firma Teller iz de. dela kit za povečanje moči na 75km.Bila je priložene tudi slika a ko iščem firmo Teller na internetu mi odpira samo Teller elektronik.A ima morada kdo kakšne druge informacije kako bi povečal moč motorja pri temu modelu?

in zakaj bi mu povečal moč?! :eek:

nima smisla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rukni rs al pa kaj iz bmw-jeve palet,če si njihov privrzenec..ne delat iz cruserja rakete,brezveze za tistih par konje,tist dnar raj mej za registracijo al pa kazni :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začni s temle: http://www.knfilterchargers.com/search/pro...px?Prod=BM-1298 (agregat bo lažje dihal in malenkost bo porasla moč) , potem pa se pozanimaj ali se da zamenjat in ali kdo dela malce bolj "nabrušen" Timing Wheel - spremenjen je predvžig (agregat bo bolj odziven in scedil boš kaka 2 konjiča več, v paketu obeh zadev pa kake 3 in nekaj Nm navora).

Potem boš pa ugotovil, da je vzmetenje bolj slabo in boš kupil progresivne fedre, pa zavore so malce bolj švoh in boš dal Brakingove marjetice ....

Poznam to.

In BTW samočestitam si za tisočpetstoto objavo.

Vaš Čečo

Popravljeno . Popravil ceco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno sem danes v BMW prodajalni Sel.... v CE naletel na rabljenega letnik 2000, prva registracija 2001 in pazi to 2400 km na števcu za cca 2.400.000 SIT, če koga zanima :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Točno tako! BMW je zaradi slabih prodajnih rezultatov ustavil proizvodnjo vseh C modelov. Moje osebno mnenje je da zaradi tega ni nobene škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.bmw-motorrad.de/de/de/index.html

http://www.bmw-motorji.si/

...kje so pa čoprji?? ...montanuk & co. ??

Je BMW nehal izdelovat čoprje?

lp

@Pero - pravzaprav tisto niso bli čoprji ampak cruiserji ;-)

@Burekđinica - ja, delali so motocikle z oznako R1200C z bokser agregatom... takega je vozil Đejmz Bond v enem filmu, tudi po zadnjem, če se ne motim ... motorji izredno lepi, poznam vsaj enega forumaša, ki je z njim ultra zadovoljen in napegla marsikoga čez katerekol ovinke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pero - pravzaprav tisto niso bli čoprji ampak cruiserji ;-)

@Burekđinica - ja, delali so motocikle z oznako R1200C z bokser agregatom... takega je vozil Đejmz Bond v enem filmu, tudi po zadnjem, če se ne motim ... motorji izredno lepi, poznam vsaj enega forumaša, ki je z njim ultra zadovoljen in napegla marsikoga čez katerekol ovinke...

hmm kar sem jaz vozil s 1200C ne vem kaj ne morš napeglat čez ovinke ker je tok neokreten motor, pa še nizek je za popizdit, pa še prvi so imeli samo 4 prestave...Ni to to, je pa seveda čar crouisat počas, sploh pa počaš čez ovinke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam osebno sem imel R 1200 C in lahko povem iz prve roke, da je šel čez ovinke kot "sneta sekira"!! :OK:

je pa res, da je malce neudoben za daljša potovanja v dva in zato sem presedlal na mnogo udobnejši K 1200 LT... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm kar sem jaz vozil s 1200C ne vem kaj ne morš napeglat čez ovinke ker je tok neokreten motor, pa še nizek je za popizdit, pa še prvi so imeli samo 4 prestave...Ni to to, je pa seveda čar crouisat počas, sploh pa počaš čez ovinke

hmnja ... it takes guts

tist o 4 brzinah pa prvič slišim (oz. berem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je BMW nehal izdelovat čoprje?

lp

A

kdo ve, kdaj bo BMW začel delat motorje?

:kva2:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!