Skoči na vsebino

Zeltweg


PERO58

Priporočene objave

Včeraj obiskal Zeltweg in videl,da so dela v polnem teku :worship: Polagali so asfalt :grim Urejali parkirišče pred glavno tribuno :010 Ali mogoče gdo ve kaj več? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj obiskal Zeltweg in videl,da so dela v polnem teku :worship: Polagali so asfalt :grim Urejali parkirišče pred glavno tribuno :010 Ali mogoče gdo ve kaj več? :hmm:

Mirko Ališič se je precej razpisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkališče postavljajo nazaj. Moj prijatelj je po novem hišnik in pravi, da se v krtakem začne dogajato na polno. Red Bull je dal evrčke in dirkališče bo ponovno zaživelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkališče postavljajo nazaj. Moj prijatelj je po novem hišnik in pravi, da se v krtakem začne dogajato na polno. Red Bull je dal evrčke in dirkališče bo ponovno zaživelo.

Upajmo da bo tudi kaj za motorje tukaj nam bo pa zelo blizu se pravi najbližje :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo da bo tudi kaj za motorje tukaj nam bo pa zelo blizu se pravi najbližje :grim :grim

wooo huda ja, gorencov nav več na grobnik če bo kaj iz tega :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Red Bull Ring bo očitno naslednje leto res zaživel, 9 in 10. 4 .2011 bodo otvorili Alpe-Adria prvenstvo 2011 prav tam :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red Bull Ring bo očitno naslednje leto res zaživel, 9 in 10. 4 .2011 bodo otvorili Alpe-Adria prvenstvo 2011 prav tam :OK:

drugače pa 28.6 .2011 Monster yart race day :closedeyes:

150 Monster YART Fans will have the possibilty to ride one full day on the beautiful brandnew Österreichring together with Igor JERMAN, Steve MARTIN and Gwen GIABBANI. For all participating Fans is waiting a Monster-YART Fan Package (incl.T-Shirt, Monster Drink's and Stickers etc.)

We will also nominate the Miss MONSTER-YART which will fly with us to the 8 Hours of Donnington in August as Gridgirl.

koga mika?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa 28.6 .2011 Monster yart race day :closedeyes:

150 Monster YART Fans will have the possibilty to ride one full day on the beautiful brandnew Österreichring together with Igor JERMAN, Steve MARTIN and Gwen GIABBANI. For all participating Fans is waiting a Monster-YART Fan Package (incl.T-Shirt, Monster Drink's and Stickers etc.)

We will also nominate the Miss MONSTER-YART which will fly with us to the 8 Hours of Donnington in August as Gridgirl.

koga mika?

lp

Kaj za Gridgirl bi se prijvil ? :) he he he

drugače pa fajn da bo Zeltweg spet v akciji

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kva je dj, a je kej novga, kdo ve? Kakor jaz slišim se bo letos že marsikaj dogajal.

Bo treba jit mal pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva se začne

15.04.2011Artbauer Racing Day und Artbauer Club TrophyArtbauer KFZ KGhttp://de.wikipedia.org/wiki/Red_Bull_Ring

22.04- 24.02 valentinos motorsport

18.06- 19.,6 mas Honda austria

itn....

http://www.rennstrecken.tv/strecke/red-bull-ring-oesterreichring-a1-ring/

5.8-06.8 KTM orange day ...

lp h

post-16508-0-95050300-1298986718_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po posnetku vožnje sodeč je hitra proga ko hudič.:alko:

Jest sm šou tja zadnjo dirko F1 gledat in ta dirkališče je bl narejen za avtomobile k za motorje... če pa že gredo motorji gor imajo pa sigurno prednost močni motorji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm šou tja zadnjo dirko F1 gledat in ta dirkališče je bl narejen za avtomobile k za motorje... če pa že gredo motorji gor imajo pa sigurno prednost močni motorji..

....si mel tole v mislih?? .)

post-8560-0-13224200-1299007882_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....si mel tole v mislih?? .)

Ja za tja bi kr tole zbral ja... sam ne tvojga k je zamorjen :D:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....si mel tole v mislih?? .)

.....objaviš en nedolžni logo od firme katera dela najmočnejši serijski moped pa ti že minuse talajo......pa sej ne morš verjet :D :D :D dej mejte uni jajca k vam je to v zadovoljstvo pa še kakšno obrazložitev napište........aja jajc nimate ja vem le kaj sprašujem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....objaviš en nedolžni logo od firme katera dela najmočnejši serijski moped pa ti že minuse talajo......pa sej ne morš verjet :D :D :D dej mejte uni jajca k vam je to v zadovoljstvo pa še kakšno obrazložitev napište........aja jajc nimate ja vem le kaj sprašujem :lol1:

Dons so taki cajti, da ste vsi bogati na tapeti :grim napiš da bi šou rad enkrat to dirkališče pogledat pa upaš, da boš čez par let tok našparu, da bo za bus do gor, pa boš dubu PLUSEK :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....objaviš en nedolžni logo od firme katera dela najmočnejši serijski moped pa ti že minuse talajo......pa sej ne morš verjet :D :D :D dej mejte uni jajca k vam je to v zadovoljstvo pa še kakšno obrazložitev napište........aja jajc nimate ja vem le kaj sprašujem :lol1:

Odpusti jim saj ne vedo kaj delajo.(govorijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....objaviš en nedolžni logo od firme katera dela najmočnejši serijski moped pa ti že minuse talajo...... :lol1:

Potem pa nisi objavil pravi logo...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....objaviš en nedolžni logo od firme katera dela najmočnejši serijski moped pa ti že minuse talajo......pa sej ne morš verjet :D :D :D dej mejte uni jajca k vam je to v zadovoljstvo pa še kakšno obrazložitev napište........aja jajc nimate ja vem le kaj sprašujem :lol1:

Na ušes mi je danes pršlo, da ni več B)

se opravičujem za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ušes mi je danes pršlo, da ni več B)

se opravičujem za :topic:

hmmmm

japonci naj onega kawnla najprej skup pošteno naredijo ne pa da bo vsaki 2 vpoklica :whistle:

no jaz grem na ktm day..... če mam ravno blizu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz grem na ktm day..... če mam ravno blizu

..morš met to ktm-a a lahko tud kakšen drug moped.......sej po moje pista ustreza le enmu ktm-u ostali se bojo pa bl vlekl po pisti kakor pa dirkal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistga Kavlna bo treba menda (mi je na ušesa prišlo) vsak konc sezone pelat na servis da mu bojo mal ventile pa blajarco zamenal...

Če ne bo že prejc zaribu.

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!