Skoči na vsebino

Ducati Diavel


dukemb

Priporočene objave

Kaj pa se ti je tok zameru?

Ma ni se mi zameril, samo od firme Ducati sem pričarkoval več..Ducatiji so bili vedno dizajnersko prva liga, za Diavela pa ne morem rečt, da je lep, vsaj ne na fotkah in posnetkih, mogoče ko ga bom videl v živo.

Zgornja linija ne štima nikakor, ni ne šiš ne miš.

Bil sem poln pričarkovanja ko sem slišal da bodo predstavili novi Dukov muscel bike, pol pa tota rajngla ...razočaranje!

Sicer je pa stvar okusa...:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Berem da imajo vpoklic, ker se lahko balanca zaklene med vožnjo oziroma se sproži ta mehanizem za zaklepanje? Enako na Multistradi menda?

No, motor je vseeno petarda in bi ga imel. V primerjavi z nekaterimi drugimi kruzerji ali kakorkoli se že poimenujejo, ta celo zavira in zavija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem da imajo vpoklic, ker se lahko balanca zaklene med vožnjo oziroma se sproži ta mehanizem za zaklepanje? Enako na Multistradi menda?

No, motor je vseeno petarda in bi ga imel. V primerjavi z nekaterimi drugimi kruzerji ali kakorkoli se že poimenujejo, ta celo zavira in zavija.

Ja ful fajni je če belanca zaklepa med vožnjo, še vse kar sem fural je zavijalo pa bremzalo! no ja skiro ni mel bremz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi ga kdo šenka, bi na vrtu bi skopal luknjo ga noter fuknil, pa redkvice gor posadil ! :smoke:

Od vsakega grdega (nezanimivega)motorja se da narediti lep (zanimiv)motor. Pomembna je domišljija. Če te ni, ostane frustracija, kramp, pa lopata. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Zdej sm ruknil dopoldanski espresso in je po Ljubljanski zagrmel en taljan z Diavelom. v premikanju je ta bajk precej bol impozanten kot je bil na salonu v Milanu. bomba. nit ne zgleda kruzerski. U bistvu me je mal spomnil na B-Kinga. . . Dobr štimung.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starega v maxa iz leta 1985 na drag stripu spravijo pod 11 sec. na 1/4 milje, se že ve kolk ima Diavel na 1/4 milje ? Samo ugibam... tehnologija iz 2010, te mora ziher pod 10 sec. potegniti ???? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je zelo sumljivo, ko nekdo troši toliko energije za blatenje nečesa.

Če ti stvar ni, greš mimo in je. Prej bi rekel, da gre tukaj za nek občutek ogroženosti, ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je zelo sumljivo, ko nekdo troši toliko energije za blatenje nečesa.

Če ti stvar ni, greš mimo in je. Prej bi rekel, da gre tukaj za nek občutek ogroženosti, ne vem.

Na koncu si pravilno sklepal, ko si napisal "ne vem"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starega v maxa iz leta 1985 na drag stripu spravijo pod 11 sec. na 1/4 milje, se že ve kolk ima Diavel na 1/4 milje ? Samo ugibam... tehnologija iz 2010, te mora ziher pod 10 sec. potegniti ???? :naughty:

To je ekstremno pomembn podatek, in predvsem zelo koristna sposobnost za vsakdanje življenje. Brez zamere, men se tako prepucavanje na cifre zdi. . . . kazanje tičev. pa še svojih ne. Ducatije pri sebi vodim v rubriki taljanski oljepušč in nimam kakih simpatij do njih. Prej obratno. Kar pa ne pomeni de zadev ne znam ali, zarad principov, ne smem objektivno opazovat. So drugačni. In Diavel je kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj, ko ste si vsi pokazali tice in ste taki prijatelji, bi lahko spet namenili temo dajvelu? hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno so mi Ducatiji všeč. Imajo nek "čar".

Diavel mi morda ni ravno na vrhu med njihovimi modeli, vseeno pa ni grd. Še najbolj me motijo stranske plastike v neujemajoči barvi in maska okoli prednje luči, katera mi deluje nekam posiljeno dolga. Čakam, da si ga ogledam v živo, natančno... rad bi se tudi usedel nanj.

Kdo ve, morda si ga enkrat celo ubodem... ducatija... morda celo diavel-a, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem videl nek ducati, rumen 749 al nekaj takega, na štandgasu je tako ropotalo iz mašine, da brez konkretnega nahrbtnika orodja ne bi šel nikamor. Motor pa zgledal kot nov.

Ni bil ravno nek čar :)

Je to normalno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!