Skoči na vsebino

Ducati Diavel


dukemb

Priporočene objave

Mi je postal kar zanimiv... bil sem namreč že recimo 90% odločen, da spomladi kupim Suzuki VZR1800R, sedaj pa še tega Dučeja gledam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je postal kar zanimiv... bil sem namreč že recimo 90% odločen, da spomladi kupim Suzuki VZR1800R, sedaj pa še tega Dučeja gledam...

suza je bolj kull !zadnjič sva z enim malo dirkala "drag race" pa ne da samo dobro zgleda tud super potegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suza je bolj kull !zadnjič sva z enim malo dirkala "drag race" pa ne da samo dobro zgleda tud super potegne.

Suza je preprosto oversized, pa končna obdelava baje ni na nivoju ostalih japončkov. (Je pa poceni) in videl sem par dobrih predelav. :) Kako se bo Duče obnesel na drag race, treba počakat.

Sicer vsi ti motorji (Diavel, Vmax... ), tako kot muscle cars ( Mustang, Camaro... ) postanejo zanimivi šele, ko se jih personalizira (predela), kar je tudi smisel te scene.

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ogledu prvega videa mi je zadeva všeč. ne sicer da bi imel ampak pomoje ima motor fenomenalno osnovo za predelave. že če samo pobereš stran plastiko oz jo daš na minimum in nekaj narediš z lučjo in avspuhi bo zadeva odlična.

škoda da diavel in nov vmax tako skrivata mašino, ki bi lahko bila v prvem planu.

mislim da ameriški tunerji že naročajo po 10 kosov na enkrat, čez kak mesec pa bodo že kake fotke Jay Lenota in Brada Pitta na predelanem Diavelu okol krožle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znane so cene izvedenk, ki bodo naprodaj v sloveniji.

diavel 17.550

diavel s red 21.000

diavel s carbon 20.580

prvi diavel v salon motolegende prispe januarja...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znane so cene izvedenk, ki bodo naprodaj v sloveniji.

diavel 17.550

diavel s red 21.000

diavel s carbon 20.580

prvi diavel v salon motolegende prispe januarja...

Če sem prav videl, naj bi bila osnovna cena v VB cca 12.000 funtov, kar znese cca 14.200€... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav videl, naj bi bila osnovna cena v VB cca 12.000 funtov, kar znese cca 14.200€... :(

jah, žal, cene pri nas so milo rečeno čudne... sploh če pogledamo koliko povprečnih plač zadeva stane.

pod svojo lokacijo imaš napisano USA... poglej koliko je tam npr. vmax... 17.500$ oziroma 13.000 EUR. pri nas je malo čez 23.000 EUR.

da o povprečni plači raje ne govorimo...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja in pri tem moraš imeti glih ene 2m+ višine, da zgleda spodobno :).

Nv kko bo z to *vivibrajočo tablico na zadnjem nosilčku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve stvari sta gotovi,

prva da so pri Ducatiju dvignili precej prahu,

druga pa da je tema Diavel in ne Diavel vs Vmax

pa če ravno se primerjava ponuja sama od sebe in če smo čisto nepristranski zadevi ne ciljata na isto temveč zgolj podobno skupino kupcev (razlika v enih in drugih pa gromozanska)

Vsekakor material za debate, pa če tudi teoretične!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

No, kaj pravijo Američani in Angleži?

Približno takole:

Ducati Diavel first ride: “I'm simply blown away .."

http://www.ashonbikes.com/content/ducati-diavel-0

this is the most exciting and rewarding motorcycle you can buy.

The V-Max will be left well behind, the V-Rod will just look plain silly,

the Diavel blows those other two muscle cruisers (Vmax, Vrod) into the weeds in just about every respect.

http://www.motorcyclistonline.com/firstrides/122_1103_2011_ducati_diavel_first_ride_world_exclusive/index.html

It's more accurate to call the Diavel the rowdiest-and perhaps the most beautiful-naked bike ever built.

Slicing and dicing through downtown L.A. traffic on a busy Friday morning, it felt much more like a broad-shouldered Monster than a V-Max or any other so-called "sport cruiser" that has come before.

http://motorcycles.about.com/od/ducati/ss/2011-Ducati-Diavel-Review-Fiery-Italian-Redefines-The-Power-Cruiser_5.htm

the Diavel's willingness to tackle the twisties lends it a quality that's virtually impossible to find in any other bike.

Visordown Review

It doesn’t just handle well for a cruiser, it handles well for a sportsbike.

The Diavel is all-day comfortable and despite having the ability to be savage, it is practical too.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saša Lakić dizajn iz leta 1995 - Bimota Mantra ( Diavel 16 let nazaj?). Naredili so jih nekaj manj kot 500. On je dizajniral tudi francoski Voxan, mogoče najlepši serijski cafe racer :whistle:

tole se dobi za znosnih 10 000€, kar je mal več kot pol diavela, in niti ni tako extremno, glede na prodajne številke. v SLO je vsaj ena, prodajala se je v Izoli, pri Neviu Paliski. Gaber Keržišnik jo je dobil na test, pa je ene dvakat crknilo.

diavel. . .ne vem, njegovo poslanstvo/namen mi ni najbolj jasen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diavel. . .ne vem, njegovo poslanstvo/namen mi ni najbolj jasen.

Namen/poslanstvo motorja določa voznik. Kakšno naj bi bilo poslanstvo voznika - lastnika Diavela, Hypermotarda ali SS Ducatija ( da ne smetim z ostalimi znamkami )? :=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!