Skoči na vsebino

Ducati Diavel


dukemb

Priporočene objave

@spasky, glede vmaxa...

Skratka - motor za prave mestne pohorce

JB že mora vedeti, je dolgo na sceni!

Popravljeno . Popravil ELO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislis resno? Men je Diavel....hud, ceprav ni moj segment, ni moja znamka...v enem stavku vse narobe. No kr za novga ne bo nikoli, za rablenga pa se nek cajta ne, ampak...tale strada mi je tako vsec da popizdis, navadni pa so v Italiji ze po 11000€.

Mislis da ga z aftermarket dodatno opremo lahko predelas v motor za 2?

Resno! :)

Pa sej motor za 2 je že sedaj, kaj s tem misliš?

Če ženo kam peljem ni, da bi jamrala zaradi udobja. Za par dni pa potem razen standardnih tank torb, nahrbtnikov - kar ni tako udobno, zmanjka prostora.

Zato pa Ventura, H&B,...izdelujejo rack za Diavela na katerega lahko obesiš spalke, šotor, torbo dovolj veliko za več dni. Niso ravno lepi so pa (zabiti, a ne Elo :grim ) funkcionalni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, v šahu nisem nikoli bil dober... baje, da je to igra velikih mislecev, matematikov in strategov...

sva tako zašla s teme, da me bo moderatorska monsta' spet za uhe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

evo, privoščil Vragecu en mejčkn ror, da lažje feltno pucam in gume menjam.  :D

 

img-20140501-00100.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da sem te že parkrat srečal med litijo in trbovljami in ob tem bolj kot ne le videl in skorajda ne slišal, lahko rečem le - KONČNO!!!! :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

No spasky zdaj se ti pa še jst pridružim da ne boš sameval v tej temi :P

post-8466-0-25907300-1413224354_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Death Angel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola pa se bosta mela kej pogovarjat na servisu  :naughty:  :lol1:

 

 

Vsako TELE ma svoje vesele :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he hja sej to itak že vem sem navajen jih poslušam že 14 let :P ko mi klapa govori vsi vozimo motor tadej pa vozi ducati :D hmmm... motor z dušo ni kaj  :yea2:  v klubu sem že kr en cajt hmmmm ko boš postimal tista italjanska jajca bi se lahk zapeljala na en giro poznam še par telet naokoli bi lahk šli mal ropotat............... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa se morva ki dobit da kašno rečeva :yes: in da si mal ogledam tisto ropotulico od 996 :evilgrin: zdaleč najlepši športni motor kdaj narejen...aja oprosti ducati ni motor :P  italjanska jajca :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oo matr, tole sploh nisem porajtal. 

Kakšni so vtisi, kej predelav razen tega harleyd windshielda? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo he he lansko leto dobil testnega za 150km in mu zbrusil tačke :P se na novo zaljubu. no mojo s4 prodal čez poletje in vztrajal dokler nisem pršu do njega he he utisi ufff neverjetni specialen motor se počutim kot bog na cesti.... ne ne predelav nobenih ker sem ga kupu od možička 67 let starega ki je v treh letih naredil 2235 km motor je kot iz trgovine. mislim da bo tudi tak ostal ker mi je lep in glasen tud prav zadost. prejšnega k sem mel sem predelal celega v karbonska vlakna pa mu menjal komplet avspuh vse skupi me je koštalo dobrih 4000 eur in ko sem ga prodajal sem vidil da bolje da bi dal ta denar nastran ker opreme ti noben noče plačat. pa sem zgubu kar dosti eur...tak da bom raje za benzin in gume zapravu pa užival kot za opremo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!