Skoči na vsebino

Ducati Diavel


dukemb

Priporočene objave

Ja, ampak s suho sklopko in italjansko duŠo :smoke: :smoke:

Če se ne motim, Diavel nima suho sklopko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati kot je meni znano nima več v ponudbi modela z suho sklopko razen HYM 1100evo in evo sp jo še imata. Lažje naredijo antihopping z mokro kot suho. Tudi vzdržljivost je boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

lepo, čestitke!

verjamem, da z repkom opletaš od sreče ob novi pridobitvi!

zgleda, da božiček v zasavju ne pozna recesije...

upam, da se kdaj srečamo, pa poklepetamo na temo vmax/diavel. pridem sam, da mi ženske ne spelješ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo, čestitke!

verjamem, da z repkom opletaš od sreče ob novi pridobitvi!

zgleda, da božiček v zasavju ne pozna recesije...

upam, da se kdaj srečamo, pa poklepetamo na temo vmax/diavel. pridem sam, da mi ženske ne spelješ... :)

hehe, zmenjeno.

Snecer jaz nimam problema s konkurenco. To prepucavanje na forumih zmeraj jemljem z rezervo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naaah, sam s tem nikoli nisem imel problemov.

imam prijatelje s hitrejšimi, tehnično naprednejšimi, unikatnijšemi, dražjimi in vsemi ostalimi motorji.

in verjemi, v živo sem dosti manj psihota kot tu, na forumu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam prijatelje s hitrejšimi, tehnično naprednejšimi, unikatnijšemi, dražjimi in vsemi ostalimi motorji.

Kako lepo, da si se name spomnu...

in verjemi, v živo sem dosti manj psihota kot tu, na forumu...

TO PA NI RES! šE BOLJ JE FUKJEN!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, zmenjeno.

Snecer jaz nimam problema s konkurenco. To prepucavanje na forumih zmeraj jemljem z rezervo. ;)

Včlani se v klub vmax z diavlom :) boš videl da te bodo zavrnili. Lahko ELO pove, če je to "problem", ki ga nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včlani se v klub vmax z diavlom :) boš videl da te bodo zavrnili. Lahko ELO pove, če je to "problem", ki ga nima.

Kaj bi me pa zanimalo v vmax klubu?

Koliko pljuvajo čez diavela? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, da društva lahko imajo simpatizerje, ni pa nujno!

glede menjav pa je možno vse! da vmaxer postane diavelist, da diavelist postane vmaxer, da hondaš postane harleyaš, da harleyaš postane hondaš,...!

znani so celo bolj ekstremni primeri, npr. ko so se recimo župniki odrekli celibatu, ko so po naključju ugotovili da zna šiška prav lepo dišati...

pa da o prestopu čevapojedcev pečenkarskih med vegetarijance niti ne govorim, hehe... sigurno je tudi kaki KKK-jevec kako malo bolj obarvano poonegal!

toliko o načelnosti, a? :)

se mi pa zdi, da opaznih prestopanj med vmaxerji in diavelisti ne bo... vsaj zaradi modela kot takega ne.

ne rečem, če si kdo zaželi druge kategorije, pa si potem pač kupiš najboljše, kar ti ta kategorija nudi..

in spet smo tam, ko jaz ponovno trdim da vmax in diavel nista v isti moto kategoriji. skupno jima je samo to, da sta neke vrste ekzota... in to nam je všeč...

kakorkoli že, božiček v zasavju je letos radodaren!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, da društva lahko imajo simpatizerje, ni pa nujno!

glede menjav pa je možno vse! da vmaxer postane diavelist, da diavelist postane vmaxer, da hondaš postane harleyaš, da harleyaš postane hondaš,...!

znani so celo bolj ekstremni primeri, npr. ko so se recimo župniki odrekli celibatu, ko so po naključju ugotovili da zna šiška prav lepo dišati...

pa da o prestopu čevapojedcev pečenkarskih med vegetarijance niti ne govorim, hehe... sigurno je tudi kaki KKK-jevec kako malo bolj obarvano poonegal!

toliko o načelnosti, a? :)

se mi pa zdi, da opaznih prestopanj med vmaxerji in diavelisti ne bo... vsaj zaradi modela kot takega ne.

ne rečem, če si kdo zaželi druge kategorije, pa si potem pač kupiš najboljše, kar ti ta kategorija nudi..

in spet smo tam, ko jaz ponovno trdim da vmax in diavel nista v isti moto kategoriji. skupno jima je samo to, da sta neke vrste ekzota... in to nam je všeč...

kakorkoli že, božiček v zasavju je letos radodaren!

Pa ni to žalostno, da prvo piješ skupaj in se družiš, potem pa menjaš za boljši motor in te izženejo iz družbe, ker nimaš prave znamke in modela? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!