Skoči na vsebino

III. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

PREDRAGI BAJKERJI !!

Mraz in sneg vas ne strašita?

Obolevate za abstinenčno non-motoristično krizo?

Dolgčas vam je?

Radi bi dobro staro motoristično odštekano fešto?

Sta vam Nemčija in Elefanten treffen predaleč in predraga?

Nič bat! Spet imam rešitev.

11., 12., 13. februarja 2011 bomo

v Kamniški Bistrici

spet organizirali slovenski odgovor na nemški Elefanten treffen (v malem )!!!

to je III. SLONČKOVA RINGARAJA!!!

»Slonček se vrača«

Vstopnina bo predvidoma 20€, za to dobite welcome drink, naročje drv in kup slame za pod rit.

Vse ostale pripomočke prinesite s seboj!

Avtomobile in quade pustite doma, ker niso zaželeni!!

Dobrodošli ste pa vsi bajkerji, ki ste za dober žur ob tabornem ognju!

Pridite z motorji na tri dni mrzle moto zabave v snegu!!

POVEJTE SE DRUGIM MOTORISTOM, KI SE NE BOJIJO ZIME!!! OGLAŠUJTE NAOKROG!!!

Mapa do lokacije sledi!

Dr_Jakob in ostala organizacijska družba

p.s. prijave in dodatni info na jaka.lencek@gmail.com

Predlagana oprema:

* šotor in armafleks ter spalna vreča (imamo tudi eno zelo dobro in preizkušeno metodo za udobno spanje

- od kolega surferja si sposodiš vrečo za surf, vanjo zatlačiš navadno povprečno spalno vrečo, ter noter zlezeš še sam)

* lopata za sneg

* pijača in jedača (vino, ČAJ, pivo, šnops in klobase, lahko privlečete tudi kakega odojka ali 5)

Naj se enkrat poudarim, da organizatorji pripravimo samo prostor, drva in slamo! HRANO IN PIJACO PRINESITE S SEBOJ!!!

* žoge, frizbiji in ostale pripomočke za krajšanje časa (tudi karte in Monopoli ha-ha )

* roštilj, lonce za golaž, termovke za čaj, ... skratka vse kar rabite za uspešno kuhinjo zunaj!

* TOPLA OBLACILA IN ODEJE, ker BO mraz!!

post-1357-021957200 1283288082_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani je blo par stopinj manj kot danes..konec avgusta .. se ne bom prijavil ker itak pridem ... izjema zeloooo slabo zdravje ..... ali pa enormno izboljšanje uma... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem spet z vespo če bo vse po sreči pa nebo kakih vmesnih incidentov ..... heh ... spet bo polom ... ajej ajej

Ce ti po pravic povem, me je kr zmrazilo, k si to napisal. :yea2: Joj kak kažin bo spet, a? YEAH!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ZA TISTE, KI VAS SKRBI NOCNI MRAZ IN SI ZATO NE UPATE PRIT NA SLONCKOVO RINGARAJO, IMAM DOBRO NOVICO.

V doloceni trgovini imajo na zalogi se cca 10 vrec za surf. Nekako normalna cena je cca 70€, tukaj pa lahko dobite ganz novo vreco za surf za 35€!!!

Ce koga zanima, mi povejte!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA TISTE, KI VAS SKRBI NOCNI MRAZ IN SI ZATO NE UPATE PRIT NA SLONCKOVO RINGARAJO, IMAM DOBRO NOVICO.

V doloceni trgovini imajo na zalogi se cca 10 vrec za surf. Nekako normalna cena je cca 70€, tukaj pa lahko dobite ganz novo vreco za surf za 35€!!!

Ce koga zanima, mi povejte!!

se mi zdi da cnej če radiator sabo prpelem :kva1::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je že spet začel ???? majke mi pa medi pride ...... tole je skor k samomor !!!!

:grim .... iz zasede ... :alko:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je že spet začel ???? majke mi pa medi pride ...... tole je skor k samomor !!!!

Pa da naus mislu... SF ze spet gorzi s Slonovaco in Mamutovcem. Torej vi stirje (ti, medi, slonovaca, mamutovac) skupaj, MA, to je k pisna garancija za kažin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da naus mislu... SF ze spet gorzi s Slonovaco in Mamutovcem. Torej vi stirje (ti, medi, slonovaca, mamutovac) skupaj, MA, to je k pisna garancija za kažin.

Še Futko si pozabil zraven dopisat. :naughty:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm ga ze vidu, ampak ni cist tapravi. Kam naj dam pa stvari????

15l vina, grog, pasulj, kotlicek, sotor, spalke, vreco za surf in ostalo kramo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm ga ze vidu, ampak ni cist tapravi. Kam naj dam pa stvari????

15l vina, grog, pasulj, kotlicek, sotor, spalke, vreco za surf in ostalo kramo??

Na prkolco :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!