Skoči na vsebino

Kazenske točke


a79

Priporočene objave

10 naenkrat!

Ponoči izsilil prednost...kapsom! :grim

ali si bil prepočasen ali pa prepozen ... sam ta je res huda...

zaenkrat ( tok,tok,tok ) nula .... sem pa razmišljal , da bi bilo mogoče dobro iti v avstrijo eno kazen plačat ..tako tamalo ... da se duhovi pomirijo za nekaj let naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, d so v vsem drugem bil problemi, v radarjih in alkoholu pa vecinoma ne.. S slednjim sem mel ocitn sam jst probleme, prekleta Dolenjska..

Jaz sem imel z radarjem problem. 110 km/h po avtocesti, s prikolico (z motorji) in provida. Rezultat: 5kt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali si bil prepočasen ali pa prepozen ... sam ta je res huda...

Nop...gospod policaj je bil prehiter.Ful prehiter!Nasankal pa... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6-7 pik mel. nevem točno. pobeg   :headbang: na konc ko smo še alkotest opravl je pa 0,27 pokazal, pa 0,05 tolerance pa sem bil pod mejo   :yea1:

trenutno 0   :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj leti sem izven naselja naletel na radar. Kazen 30.000 SIT in 3 kazenske točke (mogoče sta bile samo dve, se ne spomnim dobro). Trenutno sem brez, tako da je še nekaj fore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 kt, 175km/h z avtom hc vipava podnanos. 200€ /2. Mi je pogledal skoz prste. Pride več ksno, stacionarni radar vedno na istem mestu, pa se mi ni dalo zmanjšat, k sm mislu, da u nedeljo jih pa že ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta trenutek 0 (avto), sicer pa sem se pred leti dal posneti policajem z Alfo na AC Lj.-Kp.: 3 KT + pripadajoči tolarji ...

Na motorinu pa prav tako 0.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel z radarjem problem. 110 km/h po avtocesti, s prikolico (z motorji) in provida. Rezultat: 5kt.

Likewise :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, to je pa nekaj novega... Na katerem odseeku so te pa dobili?

Celea. Dobr da vem, da če se že peljem 110, je čist vseen če se peljem 200+ kazen je ista :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celea. Dobr da vem, da če se že peljem 110, je čist vseen če se peljem 200+ kazen je ista :naughty:

Aha, sigurno so stali na pumpi OMV na Lopati in šli za tabo ter te ustavili na počivališču teharje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi...te bodo že obvestili ko bo jih 13. :OK:

ne, te kr sproti obveščajo, ko jih imaš 3, 5, 9, 14, 18 .....:evilgrin:

A se komu sanja, kako je s tisto varno vožnjo, ki jo dobiš po pošti iz ministrstva za pravosodje, a je nujna udeležba (ko imaš tm nekje cc 14 pik) ali

je pač od posameznika odvisno, ali hoče, da se mu 4 pike brišejo ali ne? K neki tud to "košta"! :glare:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so spremenili, do sedaj je blo obvezno in si dobil napotnico, ko si zbral 13 pik ali več, sedaj pa je po želji, če jih maš 4 ali več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!