Skoči na vsebino

Daelim vt 125


yorga

Priporočene objave

Mislim,da je že nekaj temi o Daelim motorjih :hmm: provi malo po iskalniku...

L.P. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da je že nekaj temi o Daelim motorjih :hmm: provi malo po iskalniku...

L.P. :OK:

sem že iskal...pa nisem našel...ko je tovarišica mela pouk v iskanju...sem manku...sem pač zabit klošar...a mi lahko poveš, kako prided do te teme...že v naprej se ti zahvaljujem... yorga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je to res... :headbang: kolega mi zdej pravi...da ni servisa in delov v celi sloveniji... :book::nono: daelima vt 125...prodam po delih :? in kupim yamaho :notworthy:navali narode na daelimove dele...da bom zbral za yamaho...chooparja... :kva2:........ pozdrav vsem motoristom...in dobro vožnjo želim...yorga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Katera mašina bi pasala na daelima vt 125...orginal...to vem...mene zanima od katerega drugega motorja...da nebi bila potrebna prevelika predelava....pri nosilcih in podobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je to res... :headbang: kolega mi zdej pravi...da ni servisa in delov v celi sloveniji... :book::nono: daelima vt 125...prodam po delih :?

Popravljeno . Popravil yorga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je na netu kar nekaj tujih forumov, tako da je med njimi sigurno tudi za daelim.

in tam ti sigurno tudi piše kateri "neoriginalni" deli pašejo na motor

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem js še mel vt-ja, sem ga servisiru pri Moto Mario v Velenju (približno 5 let nazaj). Vem da je rezervne dele naročeval iz Avstrije.

Poklič ga pa vpraši, če lahka še kej zrihta. Včasih je bil pooblaščen serviser za Daelim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!