Skoči na vsebino

Ročice na krmilu, tempomat, zavora, sklopka..


peco

Priporočene objave

Ta z vročo vodo sploh ni slaba, ampak, ročke niso bile gumjaste ampak iz neke pene, in jih glih nisem hotel "tunkati"! :-))

Ono z Žajfnco pa je tudi dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji miški sm nardu isto ku večina-žajfa :OK: gor je šlo ful na izi, zdej pa drži brez karkoli mignt. Za stare dol dat pa sm jih kar prerezu po dolžini in olupu ku banano :lol: itak jih vržeš proč pole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj je treba pazit pri nakupu ročk da so sploh kompatibilne z balanso...

zanimam se za te...

http://www.louis.de/?partner=katpdf&topic=...&artnr=10019576

a to je univerzalna zadeva al kako...a to gre na Fzs 600...ima kdo??ne vidim a je možno potem še uteži dat gor, glede na to da jih na sliki ni...

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj je treba pazit pri nakupu ročk da so sploh kompatibilne z balanso...

zanimam se za te...

http://www.louis.de/?partner=katpdf&topic=...&artnr=10019576

a to je univerzalna zadeva al kako...a to gre na Fzs 600...ima kdo??ne vidim a je možno potem še uteži dat gor, glede na to da jih na sliki ni...

Lani sem v Louisu kupil Harissove ročke z logotipom "Fazer". Originalne porezal z "olfo", nove nataknil s pomočjo WD40 in sicer brez težav. Za tele tvoje pa bo malo težko, glede na to da nimajo nobene luknje za uteži. Je pa res, da se da vse zluknjat.

P.S:Sem tudi zadovoljen z njimi (dober oprijem, se ne vrtijo, niso spremenile barve in lastnosti pod sončnimi žarki). :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neostik :BUA: , oz neka "gumilezunga" je men precej živcev požrla, ko sem ročko dol dajal!  :angry:

Milnica je po mojem kar v redu! (ali pa celo samo voda).

sam voda ne bo ok. tudi pri gospodicnah ne deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@TC: Problem bo res k nima luken za uteži, sam to je še najmanj kar se da modificirat. Drug problem bo, d so take ročke bol na mopedih (zaradi neuteži) ali krosih, ki imajo povečini tanšo balanco. Nevem če je to res pri vseh, sam izkušnje mam take :doze: Tako da je vprašanje če bi šle prou ti na Fazerko. Zakaj pa ne uzameš unih od Harrisa k piše fazer gor, oprijem je tudi odličen verjemi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako mi ni všeč kičasto preveč...želim le modro barvo....pa še to ne celo...te so ful scenske...bom kej pogledal še....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko tut s stisnjenim zrakom šopaš pod ročko, jo s tem rahlo napihuješ in bo lepše zleza dol ali gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma glejte... sem namontiral že ničkoliko ročk na balance, pa edini pravi sistem je malo WD-40 pa gre gor oz. dol... WD tako in tako izhlapi in se ročka ne premakne več nikamor.... punto e basta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sam sem si tudi omislil menjavo mojih ročk, ki so res že kar uničene.

Iz trgovine sem prinesel ročke in komaj doma ugotovil, da so na koncu zaprte. Ker imam na krmilu uteži ne vem kaj naredit? Odrezat konce? Ali se dobijo take brez zaprtih koncev?Pol bom nesel nazaj pa mi naj menjajo, ker jih je po vsej verjetnosti zelo težko ravno odrezat..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam na koncu nared lukno, ne celo odrezat, pa pol lepo pride noter, in ne vid se. Jst sem jo kr z olfa nožen izrezal. Na robu krogec izrežeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so te zadeve všeč...sam drage so...sem v TC gledal tiste uteži za na koncu balance pa so 10500 sit par...to je pa že malo drago za tako stvar...

heh kaj pa gledaš v TC

na scooter-attack so po 3k al kok par, pa maš različne modele in barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh kaj pa gledaš v TC

na scooter-attack so po 3k al kok par, pa maš različne modele in barve

Kje je to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh kaj pa gledaš v TC

na scooter-attack so po 3k al kok par, pa maš različne modele in barve

louis jih ima od 8€ naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je to ?

to je sicer ena nemška stran za dele za skuterje, samo dobiš dosti stvari tudi za motorje

klikni TUKAJ in spodaj se ti pokaže drsna vrstica...klikni shop in izberi katerokoli znamko skuterja (npr. gilera)ter klikni send, nato pa izberi katerikoli model skuterja (npr. runner) in zopet klikni send....odpre se ti menu in tam klikneš accesories ter se pomikaš navzdol dokler ne prideš do željenega artikla (če hočeš imeti vse artikle na eni strani - za lažje pregledovanje, klikni na vrhu in označi all items ter go ukaz)

za naročanje vam lahko še razložim, če bo kdo zainteresiran seveda, ker ima ta firma tudi zastopnika v sloveniji

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta scooter atack pa to jst glih ne priporočam, ker je škrt roba. Utež krmila ni glih teže uteži :), uprašanje če ma par gramov. Ročke so sicer lepe in veliko jih je, sam je pa guma premehka in se po mal močnejšem bremzanju zdrgnejo, tko upam da bodo kako sezono al pa dve zdržale, pol se bodo pa zredirale :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta scooter atack pa to jst glih ne priporočam, ker je škrt roba. Utež krmila ni glih teže uteži :), uprašanje če ma par gramov. Ročke so sicer lepe in veliko jih je, sam je pa guma premehka in se po mal močnejšem bremzanju zdrgnejo, tko upam da bodo kako sezono al pa dve zdržale, pol se bodo pa zredirale :).

al to ni lih najreno kot utež ampak da polepša izgled krmila ter da pri padcu le tega ne podrsaš, ampak uničiš uteži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

L.P. :D

Zanima me če kdo od forumašev uporablja to zadevo (glej sliko) in kakšne izkušnje imate z tem. :?

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tempomat :blink: :blink: :?

Men tole deluje za lažje pa bl enostavno doziranje gasa, da lahko gas dodajaš že z zapestjem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napravica služi temu, da lahko na daljši vožnji stegneš dlan in razgibaš prste, pa ti pri tem ni potrebno ustvarjat akrobacij, da zadržiš hitrost. Je torej en približek tempomatu. Imam že nekaj časa ampak še v predalu, ne na motorju, ker ga enostavno vedno pozabim nataknit. Sem pa govoril z enim zelo zadovoljnim uporabnikom, ki ga ima že več časa in ga ne more prehvalit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabljam ca. eno leto. pripravna zadeva, predvsem ker dlan boljse leze na rocico (odebeljena zadnja 1/3 rocke).

na dolgih etapah lahko lepo migas s prsti; ko se navadis lahko tudi samo z dlanjo doziras.

samo poiskati moras "pravilno" pozicijo tega "tempomata", drugace se lahko zgodi da ali zahaklas gas (ko ga ne rabis) ali ne spustis gasa do konca. trial-an-error varianta.

zame je vreden nakupa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam sicer home made varjanto in si ne predstavljam kako bi zdržal brez na dolgih transferjih. me pa zanima, kje se da kupi zgoraj prikazano ali podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!