Skoči na vsebino

Apatmaji za "živahne"


StarRider

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Pred nekaj meseci smo kupili apartma v Pinezićih na Krku. Gradnja je prvovrstna, prodajalec zelo prijazen in kooperativen.

Dva apartmaja sta še prosta. Iščemo sosede, ljubitelje hitrosti in polne pozitivne energije, ki imajo radi dobro družbo in zabavo.

Trenutno je v našem motoparku BMW RR-1000, GSX-R1000 in CBR-1000. Ekipa je v starosti med cca 40 in 55 let, vsi v parih oz družine.

Naši hobiji: moto, avto, smučanje, jadranje, vse adrenalinske novosti, pa tudi bolj družinske odprave. Dobre ribe, dobro vino in prijetna družba so del druženja.

Več o tem si preberite na naslovu http://www.nepremicn...?detail=5406725

Če se najdete v tem opisu, potem ste dobrodošli. Treba bo pohiteti, ker sta prosta samo še dva apartmaja.

Lahko kontaktirate tudi mene.

Popravljeno . Popravil StarRider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kak swinger party?

Pozabil sem še dodati: kljub omenjenim besedam "zabava" in "brzina", si želimo v družbo resnih ljudi, ki poznajo mejo med šalo in resnimi zadevami. Vam, spoštovani g. Dolenc pa predlagam drugo družbo.

Popravljeno . Popravil StarRider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem še dodati: kljub omenjenim besedam "zabava" in "brzina", si želimo v družbo resnih ljudi, ki poznajo mejo med šalo in resnimi zadevami. Vam, spoštovani g. Dolenc pa predlagam drugo družbo.

Jaz sem toliko "resen",da Hrvatu niti 1-Evro nezaupam,kar investirajte vas bo že čez čas pamet srečala,ko se bojo novih davkov domislili, kot so se jih naši znanstveniki !! :headbang:

Ps:vseno hvala za ponudbo! V HR bi edino investiral v majhen park plac za avtodom,da me nebi mogli tako carinit kot letos ca 30 € na dan. :whistle:

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!