Skoči na vsebino

KTM Cross


NejcGrozde

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Premišljeval sem o nakupu cross motorja pa sem se ustavil pri Ktm-u. Zanima me v čem je razlika med 525 sx in 525 exc in verjetno to nista edina dva tako ta kaj je razlika med njimi? O:-)

Hvala! Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Premišljeval sem o nakupu cross motorja pa sem se ustavil pri Ktm-u. Zanima me v čem je razlika med 525 sx in 525 exc in verjetno to nista edina dva tako ta kaj je razlika med njimi? O:-)

Hvala! Lp!

525 sx je kros varianta, exc je pa hard enduro, ki ima serijsko luči in se ga lahko tudi registrira. Sx ima 4 prestave drugi jih ima pa 6. To so na hitro te glavne razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

525 sx je kros varianta, exc je pa hard enduro, ki ima serijsko luči in se ga lahko tudi registrira. Sx ima 4 prestave drugi jih ima pa 6. To so na hitro te glavne razlike.

aaa, zanimivo :D. hvala ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno za kaj točno hočeš motor imet: off road ali cros

Mam namen tko se mau pelat po hosti pa tko, na stezo dvomm d bom kdai sou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to koliko si star, si raje omisli kakšen tebi primeren motor. Še 125 ti bo preveč.

lp

Franc

sem že vozil tako močne, in imel sem ze 200ccm kros 4 takt. Vem d bi bil velik korak samo saj bi se navadil kot se na use dozdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

525 sx gre res ko iz piz** in ne pretiravam preveč .) tko da zelo previdno :D

no ja sei vrjetno je res prevec sem tud ze sam razmislu u tem. sei plan B je pa 450. d nebo tok hudo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja sei vrjetno je res prevec sem tud ze sam razmislu u tem. sei plan B je pa 450. d nebo tok hudo :D

po hosti bi bil najboljši exc, sam brez izpita pa ne

z sx-om se ne smeš

tak da v tvojem primeru bo težko

ni pa neke velke razlike spet med 525 in 450

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po hosti bi bil najboljši exc, sam brez izpita pa ne

z sx-om se ne smeš

tak da v tvojem primeru bo težko

ni pa neke velke razlike spet med 525 in 450

To vrjamem da ni velke razlike ja. samo usen razlika je. bi se hitreje privadil na 450 verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, ampak daj nehi sanjat!

V najboljšem primeru imaš izpit za moped, ti pa hočeš neko profi mašino, ki jo lahko obvlada in vzdržuje par % motoristov z bogatimi izkušnjami in polnimi denarnicami.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, ampak daj nehi sanjat!

V najboljšem primeru imaš izpit za moped, ti pa hočeš neko profi mašino, ki jo lahko obvlada in vzdržuje par % motoristov z bogatimi izkušnjami in polnimi denarnicami.

lp

Franc

ubistvu nimam niti za moped, vozu sm pa ze marskei k moped. sei ce bom pa parkrat telebnu je pac moj problem nekak je treba dubit izkusne. 200ccm sm ze meu tko da 250 nebom nabavu. to sm dokoncno odlocen vec al mn. kako pa bo bomo pa vidl za 1x se sanjam ja sam bomo vidl .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un kitajc 200ccm gre mal bolj kot štirka. vsak pravi 250ccm štiritaktni, kaj šele dvotaktni kros gre pa ko raketa proti tistemu kitajcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un kitajc 200ccm gre mal bolj kot štirka. vsak pravi 250ccm štiritaktni, kaj šele dvotaktni kros gre pa ko raketa proti tistemu kitajcu

to je tud res ja. jao sam me bote res cist zabil d bom nakoncu nabavu 250... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un kitajc 200ccm gre mal bolj kot štirka. vsak pravi 250ccm štiritaktni, kaj šele dvotaktni kros gre pa ko raketa proti tistemu kitajcu

to je pa točno

kolega ma yamoho 4 takt cross, pa je čisto zadost, edino na čistih ravnicah ga malo zmanjka

s nekimi kitajci ne moreš nekaj normalnega primerjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa točno

kolega ma yamoho 4 takt cross, pa je čisto zadost, edino na čistih ravnicah ga malo zmanjka

s nekimi kitajci ne moreš nekaj normalnega primerjat

aha. 250?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem  :whistle:

Za tvoja leta bi bla primerna dt 50 brez zamere, sam mislm da mau pretiravaš. Navsezadnje je pa to tvoja stvar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tvoja leta bi bla primerna dt 50 brez zamere, sam mislm da mau pretiravaš. Navsezadnje je pa to tvoja stvar...

Dt je enduro :hmm: . Ne vem, po mojem ne pretiravam. Mam nekaj izkušenj, sicer pa ja res da je malo čudno da 14 letnik misli kupit ne vem kai.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jaz si mislim kupti 250 sx-f ktm-a pa me zanima kak so vzdrzevanje s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm samo zdele me je malo ustrašlo ko sm slišal da radi ktm-i rjavijo pa da radi počjo pr šasiji pa teh stvari ker so iz jekla...damn....

Drgač bi ga pa mel tak za malo po hosti al pa po tranku :) kot hobi...ne po kross progi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj takega je čudovit

sam kje pa si slišal, da se take stvari dogajajo ktm-ih ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!