Skoči na vsebino

Glas pri speljevanju


Priporočene objave

Na Nexusu 500 (2004) se mi je pojavil čuden zvok pri speljevanju. Pojavi se samo za trenutek pri nizkih obratih, potem izgine in motor deluje normalno. Mogoče pozna kdo vzrok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Nexusu 500 (2004) se mi je pojavil čuden zvok pri speljevanju. Pojavi se samo za trenutek pri nizkih obratih, potem izgine in motor deluje normalno. Mogoče pozna kdo vzrok?

Povsejverjetnosti je nekaj je na varjatorju (jermen,valčki,sklopka, ležaji) treba je pogledat kaj točno od tega je, odvisno pa je veliko kdaj sploh je bilo nazadnje servisiran varjator. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je bil redno servisiran, zadnji servis je bil ~24k (jermen+ostalo), sedaj jih ima slabih 30k.

Nekaj je v varjatorju da pušča neznani zvok ,poglej od varjatorja do sklopke in boš ugotovil kaj je, saj jaz če nisem slišal ti na pamet ne morem svetovati. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj je v varjatorju da pušča neznani zvok ,poglej od varjatorja do sklopke in boš ugotovil kaj je, saj jaz če nisem slišal ti na pamet ne morem svetovati. Lp.

Sem mislil če gre za kako znano napako ki se vidi oz sliši že preko foruma :)

Hvala za pomoč .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!