Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

...sploh nisem pristaš takšnih našpičenih strojev... cenim udobje in uporabnost.. Morda zic bi mu malo oblazinil... ampak pol bi izgubil športno noto...

Ampak tole je pa lepota nad lepotami... se lahko grejo kar vsi Japonski in Italjanski dizajnerji kar h Kawi učit... Mislim čist resno MOTOR SE MI ZDI ŠPICA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobre tri tedne pa ga pomerim :) sam qurc k ga lahk sam merim. Men se zdi da so na tem motorju odpravli edino zamerico ki sem jo mel do nakeda. 15l bencina je premalo. Zdej ima rezervar 19 litrov, kadar pohajaš po neznanih krajih je avtonomija okrog 300km zelo dobrodošla.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm cena bo morala tudi bit konkurenčna Fz1...več k 11k neb smel bit..drgač kurc vse skup.

Rdeče črna kombinacija,sodeč po slikah, bi mi pasala kot ate na mamo.

No se bomo odoločili v Milanu:D

PS.: Samo da ,ko se bom vsedel prvič gor, ne bom razočaran tko kot sem bil nad naked verzijo.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda kul, samo ni mi jasno zakaj ima tako grdo posodico za zavorno tekočino. Ko pa imajo izdelki iz iste družine povsem spodobne rezervoarčke, ki ne kazijo.

Pa to tudi drugi proizvajalci prakticirajo to "češko" posodico.

Tisti odsevniki na rdečem pa so itak za ZDA trg :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista posodica je zato, ker ima radialno črpalko (ročico) zavore. Praviloma imajo tak sistem SS motorji in motorji visjega cenovnega razreda.

Spodaj je neka aftermarket ročica, ampak se lepo vidi kako pritiska na bat.

ISR_MC_Lever_xl.jpg

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pojasnilo pa vendar, a se ne da lepše narediti? :) vse drugo je lepo skladno, tudi izpuh je ok, Akrapovič bi ga skazil s tistim rorom.

71892527d.jpg

ko tiste posodice pri zdravniku, ko "nekaj" daš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jst mam isto in se mi potem zadeva v tank torbo, tko da tud men ni vsec. So pa po drugi strani zavore na Z-ju najboljsa stvar na celem mopedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJJJJJJJJ!!! Tale Z pa ninja 10.... Sam še zzr 1400 preoblečejo u tako zašiljeno preobleko pa so zmagal. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Rdečečrna kombinacija je huda, samo črna je pa še zmerom zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z domačimi dimniki. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :surrender: :surrender: :surrender: :surrender:

post-5559-066355800 1286547120_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mkosir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posodico za zavorno tekočino zamenjaš s kako lično, seveda ne plastično, po možnosti eloksirano zeleno ali pa črno in zadovoljen živiš dalje, žal so več ali manj na motorjih te posodice iz zdravniških pregledov.

Me firbec mantra kako se pelje ta motor in sveeda kako zgleda v živo ampak po moje hudooo :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je kaj s temi stranskimi kovčki , ki so na kawasakijevi strani v barvi motorja ( volumen enega stanskega kovčka mislim da je 35L), a gre čelada noter, mogoče kdo ve ? Ker z stanskima kovčkoma je motorček prav lep.

Me pa neki skrbi pri tem motorju, tista šipca ki se da nastavljat višina, na slikah sodeč, v vsaki poziciji, še posebej v najnižjem položaju šipce (bolj športno), je med masko (števcem) in šipco velika luknja in tam po mojem full piha noter med vožnjo. Ne vem kako to deluje, ampak mislim da bo tam skoz kar pihalo, tko da tista šipca mogoče res odnese veliko vetra,ampak bo pa pri spodnjem delu šipce notr pihalo in smo spet tam. Ne vem, mogoče se motim, upam da se.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,sm vidu pol na njihovi strani, tko da res super, mas lepo sam ta dva stranska kovčka pa maš za dve čeladi.

Snecer,hvala, vseen ;)

Tisto glede šipce ki sem zgoraj napisal, bo pa treba počakat na kak test, pa se bo vidlo, kako je s tem pihanjem nareto.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kufri so klasični givijevi V35, očitno narejeni za Kawasaki (pobarvan zelen del in napis Kawaaki, tam kjer je sicer Givi), vsaj tako se mi takole, gled na dizajn zdi. Kar se tiče šipice, bi kaj drugega verjetno pokvarilo izgled motocikla, za resnejše touring podvige bo pa na voljo kaj aftermarket večjega....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18923-085383600 1287057128_thumb.jpg

moj bo pa tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!