Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

pred 6 urami, HyperJack pravi:

Lej to barvo no... 

s-l1600.jpg

 

huda kt ps.

s te strani še nekako, potem pa daš še kufre in dobiš belo hondo CBF :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

s te strani še nekako, potem pa daš še kufre in dobiš belo hondo CBF :P

 

Tudi tako se lahko tolažiš :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, HyperJack pravi:

Lej to barvo no... 

huda kt ps.

Ja, bolj pozitivna...tudi sam sem imel črnega in mislil, da je lep ampak bela oddajo čisto drugo energijo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, vandrovec pravi:

Ja, bolj pozitivna...tudi sam sem imel črnega in mislil, da je lep ampak bela oddajo čisto drugo energijo. :)

jp Hondaško :P

Črna/SE varianta ima očitno "self healing" barvo in je cca 200€ dražja od ostalih. V glavnem da, bela je relativno čista a preveč plastična, kawa mora imeti zelene intarzije :D

Zna bit da zeleno preslikam v narančasto, al pa ne.

 

pred eno uro, HyperJack pravi:

Tudi tako se lahko tolažiš :D

 

Moja žena ma veto na barve, a nisem napisal :P

 

 

pred 3 urami, HyperJack pravi:

Takoj ko ga Dami dobi, damo vse skupaj..

MK4 bo v garaži, MK3 je 100m stran, MK2 moj bivši (ponesrečenec) je v Postojni, kam je pa Mladench prodal pa ne vem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 1. 2020 ob 16:57, DAMI34 pravi:

šit..so že v Italiji

 

... u karanteni okuženi z unim čunga lunga virusom... Ne bo jih k nam.... Še dolgo.... Zeloooo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, LunaticFringe pravi:

... u karanteni okuženi z unim čunga lunga virusom... Ne bo jih k nam.... Še dolgo.... Zeloooo :P

sej ni kitajska roba :P

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravijo da je: ajn špas :P

 

 

https://www.motorrad-magazin.at/motorrad-magazin.at/artikel/1/85/4079/Kawasaki+Ninja+1000SX+2020+Test+Last+Samurai

1. Shift assistant masters gear changes in both directions and conveys an extra portion of racing feeling.

2. the modified suspension setup immediately proves itself.

3.  the fabulous engine of the sports tourer naturally lets the adrenaline level rise thanks to seemingly limitless fire and fires vehemently towards the horizon, unleashed.

Kawasaki_Ninja_1000SX_2020__61.thumb.jpg.64b0dba405cafd8fff146b69837bfd0f.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vidimo, če to res drži:

Whoever buys one will not even think about buying another motorcycle in the coming five years.

Few motorcycles give you an instant feeling that everything is right. The Ninja does that.

https://m.motornieuws.be/be/tests/eerste-test-2020-kawasaki-ninja-1000-sx-alles-in-n-6126

 

foto.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej že nehi hajpat. Ja jest sm glih kupu. Pa ne bom zdej na 6 mescov menju...:P

Full se mi dopade drugač. Enkrat se bova mogla dobit, da mi ga mal pokažeš. Je na seznamu kar morem še imet v tem lajfu...

Drgač pa čestitke ob nakupu! Dobr si se odloču!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, skalar36 pravi:

Dej že nehi hajpat. Ja jest sm glih kupu. Pa ne bom zdej na 6 mescov menju...:P

Full se mi dopade drugač. Enkrat se bova mogla dobit, da mi ga mal pokažeš. Je na seznamu kar morem še imet v tem lajfu...

Drgač pa čestitke ob nakupu! Dobr si se odloču!

sam to je čisto drug moped kot AT, od sedenja, namembnosti, moči. AT je definitvno bolj širše uporaben, pa bolj pokončno držo.

Itak sem ti kavo dolžen, bova kar zamenjala da probam še AT.

Hajpam pa nalašč, ker je megla in dež, jebte se na vzhodu ko mate sonce, pa ker so sploh prve objave ob predstavitvi.

Aja, pa ror sem že našel pravi, da ne bo tisti grd dimnik :P

MASS_prisma_inox_black.jpg.ae4c580f48a9cee3a26cb43e6e3960d3.thumb.jpg.aec90afd01be0a81ff1f42eabdf4530b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je čist neki drugega kot AT, sej zato bi pa mel. Je "nadgradnja" bivšega Bandita. To je bil fulll dober motor, ki ga nisem še "prebolel". Tale SX je pa še za kak razred boljši. Pa še lep je. Zelooo lep. Za drugi motor, al pa alfa motor. Za tiste dni, ko grem samo po asfaltu. Bo tudi ta bo v garaži. Z malo sreče polek AT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

sam to je čisto drug moped kot AT, od sedenja, namembnosti, moči. AT je definitvno bolj širše uporaben, pa bolj pokončno držo.

Itak sem ti kavo dolžen, bova kar zamenjala da probam še AT.

Hajpam pa nalašč, ker je megla in dež, jebte se na vzhodu ko mate sonce, pa ker so sploh prve objave ob predstavitvi.

Aja, pa ror sem že našel pravi, da ne bo tisti grd dimnik :P

MASS_prisma_inox_black.jpg.ae4c580f48a9cee3a26cb43e6e3960d3.thumb.jpg.aec90afd01be0a81ff1f42eabdf4530b.jpg

če boš dal še nalepko dol, bo prav lično :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

če boš dal še nalepko dol, bo prav lično :)

polpismeni bodo itak prebrali Akrapovič :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Loba said:

Poglej 0.59 sek: 

6:11.... je prikazan cel kiks. Pred ovinkom na nos, ... brez občutka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Ris said:

Fusrastari bodo tud obrušeni

Ima lepljiv sedež, ki ne omogoča presedanja? 

1 minute ago, ukica said:

In ta se ima za sportnega novinarja? Vrni izpit. 
brez tcja bi zdle naberu maline

Kot bi snemal amaterja na Jadranki. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ljubitelji in lastniki Kawasakijev! Danes sem tudi sam postal novi lastnik novega Kawasakija Z1000SX black edition modelsko leto 2019. Dobil sem ga po ugodni akcijski ceni. Ker mi je bil dostavljen, ko se je že stemnilo, sem z njim naredil le en majhen krog. Prvi občutki izjemni. Motor ima izjemen navor, igrivo lahek v vožnji in izjemno gladek in natančen menjalnik. Led luči pa tudi izjemno dobro opravljajo svojo vlogo. Cesta je razsvetljena skorajda kot podnevi.  Sem izjemno navdušen nad njim in lahko že sedaj odgovorim Dami34, ki mi je zadnjič odgovoril, da bom z motorjem zadovoljen, da se ni niti malo zmotil. Že komaj čakam lepih in toplih spomladanskih dni, za jezdenje tega izjemnega motornega kolesa. Če bom potreboval kakršnekoli informacije glede motorja in nasploh, se bom seveda še oglasil na tem forumu in vas povprašal za kak koristen nasvet. 

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 1. 2020 ob 8:11, DAMI34 pravi:

A nisi rekel naj objavim tracking number?

Ja kaj pa nisi akcije splaniral, če so že v Italiji. Bi ti pomagali eno rokovnjaško zasedo tam okrog Sežane postavit, pa bi bla ninđa že u tvoji garaži...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Ris pravi:

@DAMI34 sveže 

 

zdej sem se jih že mal naveličal samo gledat pa poslušat :P jest bi se vozu :P

 

pred 12 urami, Loba pravi:

Poglej 0.59 sek: 

 

Screenshot 2020-02-03 at 20.26.51.png

Screenshot 2020-02-03 at 20.26.28.png

ajne personal setings, tc malo morgen šwoh :D

ampak lej, popravilo je, dejasko ni to nič posebnega z900 je zlo kontrolirano brez elektronike poplesal ob pretiravanjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Ris pravi:

Fusrastari bodo tud obrušeni

ja ker je forsiral v nagib, pa kontra se je nagnil

pred 12 urami, ukica pravi:

In ta se ima za sportnega novinarja? Vrni izpit. 
brez tcja bi zdle naberu maline

iz prve roke ti povem da je mel zelo malo TCja (stopnja 1 ali celo 0), ker v nasprotnem ni plesanja, je samo lučka. Dajem sicer možnost, da je resnično pretiraval, nova guma, spolzek asfalt..ampak ob pravilni izbiri TCja za pogoje na cesti bo težko tole naredil, ker bo vse prej aktivno. TC se bo vklopil, gas ti bo vzelo itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, truckdriver pravi:

Pozdravljeni ljubitelji in lastniki Kawasakijev! Danes sem tudi sam postal novi lastnik novega Kawasakija Z1000SX black edition modelsko leto 2019. Dobil sem ga po ugodni akcijski ceni. Ker mi je bil dostavljen, ko se je že stemnilo, sem z njim naredil le en majhen krog. Prvi občutki izjemni. Motor ima izjemen navor, igrivo lahek v vožnji in izjemno gladek in natančen menjalnik. Led luči pa tudi izjemno dobro opravljajo svojo vlogo. Cesta je razsvetljena skorajda kot podnevi.  Sem izjemno navdušen nad njim in lahko že sedaj odgovorim Dami34, ki mi je zadnjič odgovoril, da bom z motorjem zadovoljen, da se ni niti malo zmotil. Že komaj čakam lepih in toplih spomladanskih dni, za jezdenje tega izjemnega motornega kolesa. Če bom potreboval kakršnekoli informacije glede motorja in nasploh, se bom seveda še oglasil na tem forumu in vas povprašal za kak koristen nasvet. 

Lp.

Srečno vožnjo, pa brez slik ne vela :P

 

pred 5 minutami, izibajker pravi:

Ja kaj pa nisi akcije splaniral, če so že v Italiji. Bi ti pomagali eno rokovnjaško zasedo tam okrog Sežane postavit, pa bi bla ninđa že u tvoji garaži...:naughty:

sej se premikajo no, in nehi me dražit, ker komi čakam :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, DAMI34 said:

ja ker je forsiral v nagib, pa kontra se je nagnil

Se lepo vidi učinek pospeševalca prodaje novih motorjev (prikaza kota nagiba). :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!