Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

pred 14 minutami, XTR pravi:

Se lepo vidi učinek pospeševalca prodaje novih motorjev (prikaza kota nagiba). :) 

to sem že slišal, da bo baje tekmovanje, kdo bo bolj nagnil. No ko 1x ležiš, si dosegel maximum :P

Kar se armaturke, pa prikazov in povezljivosti tiče, mi je kul recimo da zabeleži pot, nikakor pa ne kul, da ne moreš uporabiti ali preslikati navigacije. Vsaj kot ima KTM bi lahko bilo (puščica in prikaz zavoja, ter razdalje). Koristna zadeva, da ne rabiš kupa naprav.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz nekega testa:

 
KAWASAKI NINJA 1000 SX: ENGINE

Note that the engine is not yet Euro 5 but predisposed for (reduction of the intake ducts of cylinders 1 and 4, injection, 3-way catalyst). The service intervals are now every 12,000 km.

??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

zdej sem se jih že mal naveličal samo gledat pa poslušat :P jest bi se vozu :P

Zdaj sem še jaz čisto nakurjen na ta  model 2020, itak sem mi ta koncept SX-a že ves čas dopade. Ko boste z novimi modeli na cesti, bi z veseljem en gir odpeljal z vami, oziroma, ali si DAMI34 ti edini ki ga dobiš zdaj ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Loba pravi:

Zdaj sem še jaz čisto nakurjen na ta  model 2020, itak sem mi ta koncept SX-a že ves čas dopade. Ko boste z novimi modeli na cesti, bi z veseljem en gir odpeljal z vami, oziroma, ali si DAMI34 ti edini ki ga dobiš zdaj ? 

pojma nimam. Najbrž. Ampak jih bo kr nekaj na cesti, če špekuliram po prejšnjih modelih.

Upam, da se kje srečamo. Jadranka je recimo primerna :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, luxsa pravi:

No ,kle si falil forum. ?

si pozabil dopisat:

predlagam (ubermašinen) forum :fyou:

Pravkar, maus pravi:

a pol js z modelom 2017 nimam za burek :dry:

 

ti maš za pol bureka NINĐA ti piše SX so pa za ZX zamenali :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ti maš za pol bureka NINĐA ti piše SX so pa za ZX zamenali :P

pol buRReka :ras: 

sori sm pa spregledu ... nisem v temi tapravih ninđ :jezik: 

glaun da je kwaka :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da še mal kurim (vzemi z rezervo) tale:

https://www.motoservices.com/essai-moto/Kawasaki-Ninja-1000-sx-sport-GT-ultime-test.htm

tako piše:

 it's cheaper than the Bavarian competitor, and then, and then, and then, that's it! Not much choice therefore opposite, but despite this, our little finger tells us that this Ninja 1000 SX is a bit the ultimate Sport-GT, today

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

pa da še mal kurim (vzemi z rezervo) tale:

lep šteuc :OK: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, maus pravi:

lep šteuc :OK: 

taki (z mal razlike) bodo sedaj povsod. 650 ga ma, z900, versač, H2, H2sx ,Zh2 verjetno ga bo tudi buRRek dobil :D

2 moda (white dark) in 2 dizajna (sport, touring), sej pravim, samo še navigacija manjka

kawasaki-ninja-1000-sx-2020-23.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

taki (z mal razlike) bodo sedaj povsod. 650 ga ma, z900, versač, H2sx Zh2 verjetno ga bo tudi buRRek dobil :D

2 moda (white dark) in 2 dizajna (sport, touring), sej pravim, samo še navigacija manjka

kawasaki-ninja-1000-sx-2020-23.jpg

a kaže 300 :huh:

moj se vedno ustavi na samo 299 :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

a kaže 300 :huh:

moj se vedno ustavi na samo 299 :dry: 

sej zatu so novi števci, prejšnji so nekaj štekali :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mausdej povej kako si na buRReku zadovoljen s kvikijem navzdol. Ko prebiram teste sicer hvalijo, predvsem me zanima, če da "blip" oziroma če dvigne obrate takoj ko kresneš po tački?

Na SDGT nisem bil preveč zadovoljen, je pa res, da ko sem testiral nisem bil na nekih priporočljivih obratih.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej @DAMI34, ne da se mi brat pa iskat podatkov. A na SX-a že dajejo aktivno vzmetenje kot na Versysa, al je samo navadno?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

@mausdej povej kako si na buRReku zadovoljen s kvikijem navzdol. Ko prebiram teste sicer hvalijo, predvsem me zanima, če da "blip" oziroma če dvigne obrate takoj ko kresneš po tački?

Na SDGT nisem bil preveč zadovoljen, je pa res, da ko sem testiral nisem bil na nekih priporočljivih obratih.

pri pretikanju navzdol moraš biti previden, ker ti lahko motor močno cukne, ker naliva gorivo... najbolje je, da popolnoma spustiš gas malo počakaš in vržeš dol in potem padejo obrati. Če imaš pa malo gasa, pa obrati ne padejo in ne bremza... vsaj pri moji je tako ... res pa je, da imam race ready repliko ;)

Ko se malo preganjam in pred ovinkom kresnem dol eno ali dve, obrati ne padejo, ker je očitno tako narejeno ... pk pk pk :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, uf. Lepota! Čestitam! Veliko užitkov in varno!

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za lepe želje! Prav gotovo se kje srečamo, ko se bo motoristična sezona začela.  Morda na kakem moto zboru ali na cesti. Kdo ve? Vsako leto se namreč udeležim moto zbora v Malencah pri Brežicah, ki ga organizira moto klub Škorpijon. Za začetek imam pa letos v planu, da z novo "zverinico" prekrižarim celotno Slovenijo in si ogledam njene lepote, ker je resnično kaj za videt. 

 

Popravljeno . Popravil truckdriver
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, skalar36 pravi:

Ej @DAMI34, ne da se mi brat pa iskat podatkov. A na SX-a že dajejo aktivno vzmetenje kot na Versysa, al je samo navadno?

Ne. Semiaktivno ima versis1000 in h2 sx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!