Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

pred 12 urami, luxsa pravi:

Se ene dve strani nabijanja kok je dober,pa prodam gs in kupim to iber masino.  ?

če se ne motim govoriš to že od 2012 pa kar ne moreš uber znamke stran :P

-če smo pri nabijanju kaj lagali,, kar z besedo na dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, luxsa pravi:

Se ene dve strani nabijanja kok je dober,pa prodam gs in kupim to iber masino.  ?

Glede na cene rabljenih GS pri nas, boš z lahkoto najboljšega novega SXa z vso opremo in še bo ostalo.

Kaj čakaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, DAMI34 said:

pa kar ne moreš uber znamke stran :P

Ko se enkrat razvadis je tezko it na kaj drugega,gs se pelje trotel ziher tako da moras res kaj kapitalno zajebat da gre kaj narobe.  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, luxsa pravi:

Ce bi imel kardan takoj zamenjam. ?

izgovor pa vedno najdeš

Pravkar, luxsa pravi:

Ko se enkrat razvadis je tezko it na kaj drugega,gs se pelje trotel ziher tako da moras res kaj kapitalno zajebat da gre kaj narobe.  ?

sam...res, sam pol ne razumem zakaj o nižjih štandardih sploh razmišljaš...še mal pa boš Daelim temo prebiral?

Dolgcajt?

Kardan zaribu? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, Snečer said:

Glede na cene rabljenih GS pri nas, boš z lahkoto najboljšega novega SXa z vso opremo in še bo ostalo.

Kaj čakaš?

H2SX SE+ Tourer, 26.917 €    :hmm:To vejetno po ceni prekaša tudi GS-a? 

 

14 hours ago, luxsa said:

Se ene dve strani nabijanja kok je dober,pa prodam gs in kupim to iber masino.  ?

H2SX naj bo ....:OK:  Boš car carjev B)   Dajmo hitro naklofat  še eno stran... :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, XTR pravi:

H2SX SE+ Tourer, 26.917 €    :hmm:To vejetno po ceni prekaša tudi GS-a? 

 

H2SX naj bo ....:OK:  Boš car carjev B)   Dajmo hitro naklofat  še eno stran... :P 

 

Ja, to je pa poseben=drug model. To pa ni za vsakega, sploh pa ne za ateja iz gske :) 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola, turer oprema prišla vsa, še zložijo in ga odpelem...ups še plačat ga moram :P

Turer oprema:

kovčki+notranje torbe

tank nalepka in nalepka zaščite števca

gps nosilec

večji vizir

ogrevane ročke

Kot kaže imajo tak sistem da basic varianto dostavijo, potem pa premontirajo zadeve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabs placat.. ti sam punim po gasu :D Po fb se ze nekateri hvaljo da so ga dubil.... 

Le glej da dobr fotosesn naredis... loh se pa do Villacha na kufe zapeljes pa pokazes :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, gasperX pravi:

Ne rabs placat.. ti sam punim po gasu :D Po fb se ze nekateri hvaljo da so ga dubil.... 

Le glej da dobr fotosesn naredis... loh se pa do Villacha na kufe zapeljes pa pokazes :D

 

Sej moj je tudi nekaj časa že v lj, samo turer opreme ni bilo.

ne bom registriral, dokler ne zložim vsega sranja nanj, ker če ne, se bom samo vozil :P

Oiler moram montirat, shadov nosilec za kufre, 12v vtičnico, pa še nekaj drobnarij.

Do Vilaha pa zihr 1x pridem, če ne prej poleti. Ker do takrat bo jadranka pela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

ded obrne ključ pa mu že piše Sport :)

 

Točno. App rideologi.

 

 

Capture+_2020-02-28-15-29-49.png

Capture+_2020-02-28-15-28-52.png

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čustva, kaj sem imel, zakaj, kave bi mati in podobno splošno čvekanje je tule:

https://motosvet.com/tabla/topic/41077-kawasaki-servisi-in-splošno/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me kliče iz KTM- da imajo Ninjo Sx v salonu v MB, itak da sem šel firbce past. Višina sedeža je pa tu tu z mojim, pa ravno pravšnja ergonomija zame se mi zdi, evo fotke iz salona, ta zelena že ima kupca; ... samo, za kawo pa nimam niti enega kombinezona ki bi pasal zraven.... ?, vsi so bolj na rdečo, belo... varijanto..... jaooo 

 

IMG_0738.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

7 hours ago, DAMI34 said:

Its alive :)

20200228_113002.thumb.jpg.eb0900b0a01fa22ad2005ee543eded2e.jpg

20200228_115436.thumb.jpg.bfb2cbba3af1583c894b8466d04c8c15.jpg

BEJBI ĐIZS JE NAJDU VAJDUŠNOOOO!!!!!!!!!!! Čestitamo čestitamo. SREČNO VOŽNJICO. 

 

1 hour ago, Loba said:

samo, za kawo pa nimam niti enega kombinezona ki bi pasal zraven.... ?, vsi so bolj na rdečo, belo... varijanto..... jaooo 

Pssst! ti zašepetam skrivnost. Kombinezone že zmer prodajajo. Tud črrrrne, belo zelene... :D 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ravno pri vpeljevanju:

Kawa je nekoliko izboljšala nasvet.

20200229_081249.thumb.jpg.975c2b23790b648e5ef4513e119a7ae2.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede ulavfavanja...verjetno je precej motrjev na cesti, ki niso bili ulavfani, pa vseeno delajo čist ok. Tisto ulavfavanje je še iz "zastavinih" časov, k v prvih 100km odpadlo 1\3 mašine.

Ampak, če ti paše, ti ga daj. Je posebn gušt, k maš novga.

Drugače pa čestitke. Dej mal posliki. Mal več. :)

Pridem gledat, kdaj boš zapelu na cesto?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Glede ulavfavanja...verjetno je precej motrjev na cesti, ki niso bili ulavfani, pa vseeno delajo čist ok. Tisto ulavfavanje je še iz "zastavinih" časov, k v prvih 100km odpadlo 1\3 mašine.

Ampak, če ti paše, ti ga daj. Je posebn gušt, k maš novga.

Drugače pa čestitke. Dej mal posliki. Mal več. :)

Pridem gledat, kdaj boš zapelu na cesto?

Ja, precej je takih, ki pijejo olje in takih, ki zamorijo agregat. Kolega je lani poleti nabavil SXa 2019, sedaj ima 1400km in še ni menjal olja. to ni ravno dobro in sem mu povedal.

Kar se mene tiče je vpeljava (moj način) čisto normalna izi vožnja tja do 80%, kar običajno počnem z motorjem. Se pravi enako, za odtenek bolj mehko in nežno, pa čimveč po ovinkih. In to je to.

Bom slikal, danes začnem z montažo, premontažo, domotažo, pimpanjem. Registrila pa še ne bom, vsaj dokler ne zložim oilerja. Gledat pa vedno lahko prideš :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

 Gledat pa vedno lahko prideš :P

 

Bom. Res bom. Če ne bil bil sedajle na šihtu, bi se že pelju perke teb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Loba pravi:

Me kliče iz KTM- da imajo Ninjo Sx v salonu v MB, itak da sem šel firbce past. Višina sedeža je pa tu tu z mojim, pa ravno pravšnja ergonomija zame se mi zdi, evo fotke iz salona, ta zelena že ima kupca; ... samo, za kawo pa nimam niti enega kombinezona ki bi pasal zraven.... ?, vsi so bolj na rdečo, belo... varijanto..... jaooo 

 

IMG_0738.jpeg

Višina sedeža:

-občutna razlika napram 2019 in prejšnjim modelom, ista kot jo ima moj SDGT 83,5cm in sem ravno malce iz moje cone udobja. Takim bi predlagal nakup nižjega sedeža, ali pa menjavo s kom ki je lastnik prešnjih modelov in bi rad imel bolj oblazinjenega.

-ergonomija (men je bila vedno kul) v primerjavi z SDGT, pa čeprav GT na uč zgleda višji, so razdalje do tačk tako pri sopotniku, kot pri vozniku iste. Oblazinjenje sedežev prinese tista 2 cm, moja ga je takoj pomerila in izjavila, da ne občuti razlike, oziroma da dobro sedi.

-barve: bela je nevtralna, vsi kombinezoni pašejo, na črnem nalepke (stranske zelene črte, ki bdw niso tako žive barve kot na fotki) niso lakirane, kar pomeni, da so zlahka odstranljive in jih zamenjaš s kako drugo barvo

-paketi opreme: pomembno, oziroma nasvet za bodoče kupce. Kawa izda basic model, kjer lahko dokupiš posamezen paket opreme (turer, sport, sport turer) ali pa samo posamezen element. Vse je plug&play.

Recimo, maš osnovni model, naročiš ogrevane ročke in jih zmontiraš, odstranljive so tako, da se ne poškodujejo, ogrevane pridejo z navodili za montažo. 

Zakaj to pojasnjujem: turer paket je cca 1200€, v tej ceni so kufri s torbami, večji vizir, zaščita rezervarja (nalepka), zaščita ekrana, nosilec navigacije. V koliko nekaj od tega ne rabiš, se bolj splača posebej naročiti dele, ki ti ustrezajo. Levjo cifro itak vržejo kufri (cca 800 al več €)

Tako imam sedaj turer in standard vizir (kar bo super za poleti), ogrevane ročke (bdw zelo lično delo in enostavna uporaba)in navadne ročke nepoškodovane.

Pa še o 12V vtičnici in zakaj je ni. Moped ima že pripravljene vhode za ogrevane ročke, potem 12V oziroma priklop podobnih zadev pri armaturki, ter za USB pod sedežem.

In joj kak lepo se pelje. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!