Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

veliko lepši kot tovarniški dimnik, saj zvok je verjetno isti, ma vseeno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Fazer03 pravi:

Ta oglas smo verjetno vidli vsi. Motor je verjetno ukraden nekje. Piše "samo za rezervne dele". Mi ne pade drugo na pamet, zakaj se ne bi mogel registrirar. Edino, če je direkt iz tovarne, za testno vozilo, ki pa nima serijske številke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal mi je čudno, ampak če sem lopov, ga zihr neb oglaševal. Lahko je bil motor sesut, pa izločen iz prometa? Hm..

V glavnem moj, ki je bil sesut in zlomljen okvir, je dobil nov okvir in je normalno v prometu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, DAMI34 said:

ja mal mi je čudno, ampak če sem lopov, ga zihr neb oglaševal. Lahko je bil motor sesut, pa izločen iz prometa? Hm..

V glavnem moj, ki je bil sesut in zlomljen okvir, je dobil nov okvir in je normalno v prometu.

 

Ta H2 SX je tudi zanimiv. "MOTORNO KOLO JE BILO TESTNO IN NI MOGOČA REGISTRACIJA"  

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14889293&display=Kawasaki H2 SX

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, XTR pravi:

Ta H2 SX je tudi zanimiv. "MOTORNO KOLO JE BILO TESTNO IN NI MOGOČA REGISTRACIJA"  

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14889293&display=Kawasaki H2 SX

 

to nekje razumem, saj je razbit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

ja mal mi je čudno, ampak če sem lopov, ga zihr neb oglaševal. Lahko je bil motor sesut, pa izločen iz prometa? Hm..

V glavnem moj, ki je bil sesut in zlomljen okvir, je dobil nov okvir in je normalno v prometu.

 

Sem klical človeka in mi je povedal, da je motor brezhiben, vendar uvožen in brez papirjev. 
Pravi, da se sam ne misli ukvarjat z kakršnokoli možnostjo registracije, zato ga tudi prodaja po taki ceni. 
Zakaj nima papirjev in kakšen je izvor motorja seveda ni povedal. 
Možno je tudi, da ni plačan davek na motorna vozila v državi uvoznici ali pa gre za kaj drugega. Nekaj tu ne štima. 
Če pa ima kdo izkušje in znanje, da ga registrira na papirje drugega enakega modela, bi bil pa to odličen nakup skoraj novega motorja za polovično ceno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z ozirom, da je cel moped...ne razumem ravno lastnika.

Rabljeni Agregati se dobijo od 3-4 jurje. Okvir je original nov približno isto

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

to nekje razumem, saj je razbit

Razkosan je. Kakšnih resnih poškodb jaz ne vidim (ročice so cele, zadek tudi, vilice tudi). Verjetno je bil res prototipni pa je šel v dele, ker ga ni možno registrirati. Lahko je enaka težava pri tem 2020.

3-4 k€ za nov okvir ti verjetno nič ne pomaga, če na starem ni vtisnjene serijske številke. Verjetno ne dobiš kar novo VIN cifro... 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 23 minutami, dore pravi:

Kupim stranske kovčke?

verjamem, ampak je turer in ga prodam samo tako v kompletu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 1 uro, DAMI34 pravi:

SX je šel, lastnica je bla zaljubljena v trenutku. Ne bom povedal da z bmw (xr) šalta na kawasakija :D

Lep moped, ki upam, ga bo krasila še lepša lastnica. 

Ne bi bil rad nevljuden, pa vendar me zanima ,kaj imaš sedaj v planu glede nabave novega mopeda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, bladerunner pravi:

Lep moped, ki upam, ga bo krasila še lepša lastnica. 

Ne bi bil rad nevljuden, pa vendar me zanima ,kaj imaš sedaj v planu glede nabave novega mopeda. 

husa 901 norden.

Starejši sem, mogoče bom pogrešal prave performanse na cesti, SX je le zverinica, ampak tak se lajf obrne, pa kot kaže bo žena vedno manj z mano (zdravstveni problemi). Sicer ni husa nič kaj slabo odmerjena po gabaritih, le jaz grem vedno bolj počasi po asfaltu in vedno hitreje po šodru.

SX bo do konca mojga lajfa ostal kot špica od motorja. Švicarska ura :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

husa 901 norden.

Starejši sem, mogočem bom poglrešal prave performanse na cesti, SX je le zverinica, ampak tak se lajf obrne, pa kot kaže bo žena vedno manj z mano (zdravstveni problemi). Sicer ni husa nič kaj slabo odmerjena po gabaritih, le jaz grem vedno bolj počasi po asfaltu in vedno hitreje po šodru.

SX bo do konca mojga lajfa ostal kot špica od motorja. Švicarska ura :D

 

Se povsem strinjam z tvojim načinom razmišljanja in te seveda v tvojih odločitvah tudi podpiram. Sam najbolje veš, kaj ti v danem trenutku najbolj ustreza. 

Upam, da se letos srečava tudi v živo in kakšno rečeva o mopedih in dobrih babah ob kaki dobri kapljici. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, DAMI34 said:

SX je šel, lastnica je bla zaljubljena v trenutku. Ne bom povedal da z bmw (xr) šalta na kawasakija :D

Čestitke za uspešno prodajo ?, kupki pa želim srečne in varne kilometre ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

@Ris1 Lepo sveti. Iz slike se bolj slabo vidi... ima pokrovček... mi zaupaš, kje nabavil? Bom rabil enega.

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, mladench pravi:

@Ris1 Lepo sveti. Iz slike se bolj slabo vidi... ima pokrovček... mi zaupaš, kje nabavil? Bom rabil enega.

Ima pokrovček ja.  Nabavil na aliexpresu. 

Popravljeno . Popravil Ris1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ne bom povedal kteri je zmagal :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Ris1 pravi:

Tist ko ma bolše gume😉👍

tisti, ki je boljši..pa lahko filozofiramo o gumah do nezavesti :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!