Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

jaz bi lišpal mojo cb-jko. lahko skineš barvo "dragon green metallic"?

lahko ti pošljem še številko barve.

5r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

**

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

približujem se trenutku, ko bo treba zamenjat gume.... prednja je že zelo obrabljena (na bokih) pri prevoženih 4000km, zato razmišljam kaj natakniti na motor... kakšne so vaše izkušnje/ koliko ste prevozili z originalnim in kaj imate sedaj.

LP

Aleš

enak problem (cca 4500) z original bt016 sem imel tudi jaz. Nato sem nataknil sportsmart...zadovoljen z oprijemom, kilometrina prva 8000, zadnja 7000. Zadovoljivo. A sedaj pred sezono sem nataknil zadaj roadsmart2 in zgleda, da bo kilometrina okrog 9-10kkm. Po prevoženik 2600km (v dvoje in obremenitvijo-kufri) lahko rečem, da ni nekih zamer, da drži dobro, le počutim se bolje na sportsmartu zaradi oblike, drugače pa solidna guma.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toscana maj 2012. So pa gor nove Michelinke Pilog Power 2ct

post-10325-0-17236100-1337272443_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil hajamoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že montiral prikazovalnik prestav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jest ga imam. Od GIpro, prvega za Versys sem naroču iz Nemčije, tokrat sem ga dobil pri Šternu v Kranju (ista cena, okoli 110€). Prej sem imel rdečaga, pa se mi zdi da je bil bolj viden od zelenega (ampak na zelenga gre zeleno, a ne?). Montaža preprosta, pod sedežem je prazen konektor, odstraniš zaščitno plastiko, spelješ kabel do števcev (moraš odvit in rahlo dvignit tank in ostraniti bočni plastiki... pozor, da ne zlomiš zatiče pod sprednjim žarometom). To je to, nič nastavitev- dela ko urca. Sem ga lepo vgradil v plastiko, levo od števcev.

LP

Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jest ga imam. Od GIpro, prvega za Versys sem naroču iz Nemčije, tokrat sem ga dobil pri Šternu v Kranju (ista cena, okoli 110€). Prej sem imel rdečaga, pa se mi zdi da je bil bolj viden od zelenega (ampak na zelenga gre zeleno, a ne?). Montaža preprosta, pod sedežem je prazen konektor, odstraniš zaščitno plastiko, spelješ kabel do števcev (moraš odvit in rahlo dvignit tank in ostraniti bočni plastiki... pozor, da ne zlomiš zatiče pod sprednjim žarometom). To je to, nič nastavitev- dela ko urca. Sem ga lepo vgradil v plastiko, levo od števcev.

LP

Aleš

če daš še kako slikico, potem bom prav vesel, predvsem me zanima kako si ga vgradil, ker jaz sem na levi vgradil v plastiko že 12 v vtičnico. To je plug in play sistem kajne...gre v tisto vtičnico oziroma v konektor ki je pod voznikovim sedežem za diagnostiko.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo je.

hvala :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se vozu z zx 10r,ko ma že prikazovalnik prestave serijsko(poleg vseh ostalih stvari,ki jih je za moje pojme preveč),super zadeva.......si na svojga Z-ja tud naštimam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se vozu z zx 10r,ko ma že prikazovalnik prestave serijsko(poleg vseh ostalih stvari,ki jih je za moje pojme preveč),super zadeva.......si na svojga Z-ja tud naštimam.....

Kaj boš vzel? A ima mogoče kwaka kaj original?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost tudi Yersys 1000 nima prikazovalnika prestav. In to me, ker sem navajen od prej, kar malo moti. Tu pa tam se mi zgodi, da hočem prešaltat vsaj v 7 brzino. Bom spremljal to temo, da vidim, kaj boste/ste namontiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se vozu z zx 10r,ko ma že prikazovalnik prestave serijsko(poleg vseh ostalih stvari,ki jih je za moje pojme preveč),super zadeva.......si na svojga Z-ja tud naštimam.....

in kakšna razlika je med SX in ZX ;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakšna razlika je med SX in ZX ;)

en ma črko S pred Xom, drugi pa črko Z :D Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost tudi Yersys 1000 nima prikazovalnika prestav. In to me, ker sem navajen od prej, kar malo moti. Tu pa tam se mi zgodi, da hočem prešaltat vsaj v 7 brzino. Bom spremljal to temo, da vidim, kaj boste/ste namontiral.

Kaj res? Skoraj ne morem verjet, ker so oglaševali, da ima baje vse KTRC-oziroma program vožnje, prikazovalnik prestav....

drugače pa pzracing ima verzijo plug&play...http://www.ebay.it/itm/CONTAMARCE-KAWASAKI-Z750R-Z1000SX-W800-ZRX12000-VERSYS-/150723342697?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item2317cfb169 dimenzije cca 3x4 cm..sam si izbereš barvo displeja.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en ma črko S pred Xom, drugi pa črko Z :D

u pa res ... :O .. hvala za pojasnilo :P .. zanimala me je voznost, lega, skratka občutki v razliki med tema kwakoma :P

kwak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pa res ... :O .. hvala za pojasnilo :P .. zanimala me je voznost, lega, skratka občutki v razliki med tema kwakoma :P

kwak :D

občutki v razliki. . . . Deep, man. :P Maus. Poet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abčutki so bažanski :D kwak, kwak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakšna razlika je med SX in ZX ;)

Razlika?? taka,da se skor nisem več hotu pelat na SX-u...he,he...res dobr motor,prvič sem ga mal bol čez ovinke gnal...

Sx bo prav pršu na dalših furah...zx pa še vzamem za kakšno dnevno furo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika?? taka,da se skor nisem več hotu pelat na SX-u...he,he...res dobr motor,prvič sem ga mal bol čez ovinke gnal...

Sx bo prav pršu na dalših furah...zx pa še vzamem za kakšno dnevno furo...

in če bi imel ZX touring balanco ;)

p.s. Upam, da Dami nau tvojga posta prebrau :lol:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš vzel? A ima mogoče kwaka kaj original?

Nič konkretno...tu gledam pa bi si tud jz neki dal, na zx parkrat pogledu gor,sam tam n blo cajta gledat,se prehit dogaja,če ga hočeš mal na predihat ...he,he..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če bi imel ZX touring balanco ;)

p.s. Upam, da Dami nau tvojga posta prebrau :lol:

Prebral in se tut strinjam z njim. ko bom velik, si ga bom kupil :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Torej, ponovno vprašanje, kajti nekatere zadeve mi res ne gredo v glavo (testadura):

obračam 20000km na mašinci in vse bp, razen kar me moti je veriga, oziroma bolj navodila proizvajalca (imam tudi delovna navodila za serviserje, pa je enako). Proizvajalec navaja, da naj bo ohlapnost verige med 2-3cm, kar je v primerjavi z nekaterimi drugimi motorji res malce malo. no in tako se je zgodilo, da me je serviser napizdil, da imam verigo preveč našponano (ohlapnost je bila celo 3 cm) in da sem jo že malce nategnil. Nakar mi jo je on nastavil po svoje in je ohlapnost skoraj 4 cm.

V glavnem, skoraj se strinjam z njim, ker sedaj lepše teče in manj jo je slišati. Koliko imate kaj nastavljeno ostali in koliko črtic na zategovalcu ste do sedaj obrnili? Jaz sem do 20000km nategnil verigo za eno črtico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!