Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

pred 7 minutami, Snečer pravi:

temnejši vizir, druge ročke itak in to je to :) minimalna preobrazba

mogoče še kakšna zaščita tanka

no ja tank nalepka itak, temen vizir upam da bo serijsko, mu pa paše itak. Pa ročke tudi upam da so serijske ogrevane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, NX650 pravi:

Zelo lep bajk Dami ?

Kako da si šel iz KTM?

sej nisem :D

Z900 je bil premali za 2 osebi, SX je leeeeeep, GT je še v garaži in se vozim. Ni pa rečeno, da ga ne bom prodal, oziroma se prodaja, vendar ne pod nujno.

V glavnem SXi so bili vedno moja "šibka točka" in sedanji model je "dozorel". Postal res pravi moped z vsem kar rabiš. Torej ima vse kar imajo veliki, za relativno sprejemljivi denar. Pa še sigurn moped je, zihr cenejši za vzdrževanje kot KTM.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

 

2020_ninja_1000sx_gy1_stu_5.thumb.jpg.98063dda152ef02a33fbe84848d44be0.jpg

Naj ti dobro služi.  Ampak na eno malenkost pa nisi pomislu. Kombinezon imaš sinhroniziran z oranžkotom, se pravi da boš moral zdaj tiste particije u zelen prefarbat...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

Naj ti dobro služi.  Ampak na eno malenkost pa nisi pomislu. Kombinezon imaš sinhroniziran z oranžkotom, se pravi da boš moral zdaj tiste particije u zelen prefarbat...:naughty:

to je res moteči element :P ampak bel SX mi nikakor ne sede. sicer pa par oranžnih črtic (nalepk) nabavim, pa sem rešil problem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

to je res moteči element :P ampak bel SX mi nikakor ne sede. sicer pa par oranžnih črtic (nalepk) nabavim, pa sem rešil problem :D

 

Malo za šalo.... Daš gor napis: uvoz-prodaja pomaranč. Ko jih pripelješ so še zelene, prodaš pa oranžne. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično ni panike

1. nov kombinezon :D

2. wrap folija black/carbon/narančasta :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

.... sicer pa par oranžnih črtic (nalepk) nabavim, pa sem rešil problem :D

 

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

Teoretično ni panike

1. nov kombinezon :D

2. wrap folija black/carbon/narančasta :P

 

Evo, pa se je rodila nova barvna grafika: Sx 2020 orinđ dami edišn. Pa glej, da boš za to idejo izpogajal še dodaten popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

 

Evo, pa se je rodila nova barvna grafika: Sx 2020 orinđ dami edišn. Pa glej, da boš za to idejo izpogajal še dodaten popust.

sem zihr, da bo kako naslednje leto tudi v oranžni barvi, al pa modri, vsaj če sledim preteklim modelom SXa

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Snečer pravi:

škoda, da belega ni... :)

na belem zaslužiš in črnega kupiš .. preprosto k pasulj :P 

čestitam @DAMI34 .. skor boš tok lep k js :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 12. 2019 ob 15:46, franc pravi:

Tole je dejansko za dva?

lp

1,5 moraš imeti skromno sopotnico (na izletih samo predjed, kave ne sme naročat sam vodo) :P

ps. za sport tourerja je več kot komot, nikoli se ni moja pritoževala čez udobje, ali mere samega komforta.

 

Ob 12. 12. 2019 ob 16:46, Snečer pravi:

za dva športnika, a ne dvigovalca uteži ali sumo :)

o tem res ne morem debatirati. SDgt je mogoče za ka cm (ampak res samo za cm) bolj komot. Za sopotnikov sedež SXa letnika 2015 se še Kmet ni pritoževal.

Ko bo v garaži naredim natančne primerjave med SDGTn in ninđa SX. Predvsem debeleina sedeža, razdalja do tačk pri soptniku. Višina sedeža voznika je pa ista.

Ko sem šel iz SX na SDGT je bila prva pripomba da ima GT za en qurac oprijem za sovoznika ( v primerjavi z SXom, nato sem pa naredil ročaje na nosilcu zadnjega kufra.

ps. tudi @Dr_Jakoba sem peljal zadaj, pa ni bilo panike, čeprav je bil SX še nov in nisem vedel natančno koliko zategniti zadnjo vzmet.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 6. 2019 ob 9:51, iztok 01 pravi:

bobi 1001 hvala. 

Nosilec in kovček že nameščena, edini problem je bil, ker se nosilec Shad in nosilec kovčka Givi ne ujemata. Vendar sem tudi to težavo rešil. Žena zadovoljna... Zelooo?

IMG_20190524_182915.jpg

Katero ploščo Givi si dal na shadov nosilec? Univerzalno M251?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po neumnosti sem naročil za 2020 letnik GIVI tank ring, ki na ta model več ne paše, če kdo rabi mu dam za 5€ in 1x kawa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, apirko pravi:

@Ćale Bi rad mel vsaj neki od zelenih.... ?

@DAMI34 Kdaj boš pokazal nov stroj? ?

v tejle temi sem že zapisal:

sredi januarja bodo predvidoma predstavitve in prvi modeli pridejo nekje verjetno konec februarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 12. 2019 ob 11:08, peterjanko pravi:

jest k full kilometrov naredim ga pripeljem tut na 4k na servis (al pa še prej :kva1: )

drgač pa na 6k

Versač 2019 ima na 12kkm, pravkar prebiram navodila, sx2019 pa res še na 6. Upam da bodo popravili. H2sx je tudi na 12kkm.

https://www.kawasaki-onlinetechinfo.net/dispeBook?file=99976-0157&mark=KLZ1000DKF&manual_kind=OM&lang_code=EN&model_year=2019&nickname=VERSYS+1000+SE&dist_cd=207&country_cd=--&manual_filenm=99976-0157-o6klz1000dkf-eu-en-tws.pdf&first_referrer=https%3A%2F%2Fwww.kawasaki.co.uk%2F

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevec dvignjena balanca. K da vozis enduro ne pa SPORT touring motor.

Ali pa prevec nizka prva sipca.. se nisem odlocil se.

 

no.. naj ti sluzi :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, ukica pravi:

Prevec dvignjena balanca. K da vozis enduro ne pa SPORT touring motor.

Ali pa prevec nizka prva sipca.. se nisem odlocil se.

 

no.. naj ti sluzi :) 

sem vozil endure, SX ali ninja1000 se še daleč ne moreta primerjati z njimi po komoditeti in drži. ST moped se še vedno pelje po prvi gumi in še vedno si rahlo nagnjen naprej. Seveda pa je drža bolj pokončna kot pri SSu. CCa 100.000km imam na Sxih, tako da z držo ne bo problem, oziroma jo v popolnosti poznam. Edino kar me mogoče moti, da balanca nima finih nastavitev, kar mi pri GTju še kako fajn pride, saj sem jo pomaknil 2cm naprej, pa malce več naklona dodal.

Šipca pa:

imaš 2 opcije, touring paket ima malce višjo in širšo, ter 4 možnosti naklona. Poleti še kako paše čim bolj nizko, da te hladi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!