Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

A je res tok dober, da se splača vozit po snegu????????

Ahmm..na kratko..JA, vsaj meni :D V Koln nisem šel, v Milano nisem šel..sem pa tukaj prišel na svoj račun :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep, celo s stranskimi kufri!

Vse tri gor zložit pa hitro iz enega konca Evrope na drugega!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu, sedu in se zmenu ... z malo popravki in dodatki, bo fajn mašinca :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šipca premajhna, cena celega motorja pa prevelika .... :whistle:

PS: saj se nastavlja v tri položaje; ko smo že pri vetrni zaščiti: v Motopulsu je napisal testnik, da je bil še najbolj zadovoljen z najnižjim položajem; ko je prenastavil na najvišji položaj je imel preveč vtrinčenja zraka okoli čelade - je pa to seveda odvisno od višine voznike.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO PA SPLOH NI VELIKO!!!

Če te žuli, ti sporočim številko svojega računa :notworthy: Popravljeno . Popravil birdybirdy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu, sedu in se zmenu ... z malo popravki in dodatki, bo fajn mašinca :P

Kje pa za kolk :hmm:

Popravljeno . Popravil hajamoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A so pri Z1000SX-u že ugotovili kakšne napake :? ... mam kar nekaj slab občutek, čeprav je agregat (po karakteristikah) isti, kot je na Z1000 iz leta 2010, ker nekje objavljajo "kao" noviteto tudi Z1000 letnik 2011, kot da bi bili malo "doterani".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 jurjev? Za kawasakija? :wacko:

In počasi se na cenah "kitajcev" kažejo posledice neugodnega razmerja euro/jen ... Sicer pa če pomislim to pomeni več EU made motorjev na cestah. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so pri Z1000SX-u že ugotovili kakšne napake :? ... mam kar nekaj slab občutek, čeprav je agregat (po karakteristikah) isti, kot je na Z1000 iz leta 2010, ker nekje objavljajo "kao" noviteto tudi Z1000 letnik 2011, kot da bi bili malo "doterani".

A, cvikaš Maus :naughty: ,a? Po testu iz zadnjega Performance Bike-a se nimaš kej bat, motor je isti kot od Z1000 serije, z malce drugačno mapo vbrizga, pa malo manj agresivnim omejevalcem obratov. Nimaš se kej bat :ninja: , če bo šlo z Kwakcem kej narobe, ti bom pa skuter posodu, za do Kačjih rid bo .)

Aja, kdaj dobiš Kwakca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, cvikaš Maus :naughty: ,a? Po testu iz zadnjega Performance Bike-a se nimaš kej bat, motor je isti kot od Z1000 serije, z malce drugačno mapo vbrizga, pa malo manj agresivnim omejevalcem obratov. Nimaš se kej bat :ninja: , če bo šlo z Kwakcem kej narobe, ti bom pa skuter posodu, za do Kačjih rid bo .)

Aja, kdaj dobiš Kwakca?

Bom letnik 2012 vzel, da nardijo še dodatke :P ... tko da je Yamica še eno sezono v igri ;) .. za pol se pa res zanimam za SX-a :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom letnik 2012 vzel, da nardijo še dodatke :P ... tko da je Yamica še eno sezono v igri ;) .. za pol se pa res zanimam za SX-a :yes:

Pametno, do takrat bodo odpravili vse napake(če sploh so) in mašinca bo prav krasna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav razumel Maus bolj čaka na dodatke za motor kot odpravljanje napak :D Ročke, tačke,....

in ZLATO barvo trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima nosilnost, za tourig bajk ni glih neko hudo živinče, čeprav ne zgleda slabo.

Pa še tole:

Panniers cannot be used together with the Top case.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima nosilnost, za tourig bajk ni glih neko hudo živinče, čeprav ne zgleda slabo.

Pa še tole:

Panniers cannot be used together with the Top case.

138KM in 110 Nm navora ni zadosti? hmm..le koliko jih ima CBF1000, GSF1250, FZ1 (konjev ima resda več..ima pa manj navora in slabšo bočno vetrno zaščito). Še FJR 1300 in GTR 1400 imata samo nekaj konjev več, imata pa dosti več navora, ampak je tudi prostornina dosti večja, tako da res ne vem kaj je bilo mišljeno pod hudo živinče za touring bike.

Aja, odgovor: CBF1000 (106KM, GSF1250FA (98KM), FZ1 (150KM)

Če daš original stranske kovčke potem se ne da zadnjega kovčka (sem se že pozanimal :D ) Če pa boš dal Givi nosilce, potem bo možno vse tri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno, do takrat bodo odpravili vse napake(če sploh so) in mašinca bo prav krasna.

Eden od razlogov :P

Če sem prav razumel Maus bolj čaka na dodatke za motor kot odpravljanje napak :D Ročke, tačke,....

Tudi eden od razlogov :P

in ZLATO barvo trance_25_naughty.gif

Tudi ja :P

Me prav zanima nosilnost, za tourig bajk ni glih neko hudo živinče, čeprav ne zgleda slabo.

Pa še tole:

Panniers cannot be used together with the Top case.

Mal razlož :?

138KM in 110 Nm navora ni zadosti? hmm..le koliko jih ima CBF1000, GSF1250, FZ1 (konjev ima resda več..ima pa manj navora in slabšo bočno vetrno zaščito). Še FJR 1300 in GTR 1400 imata samo nekaj konjev več, imata pa dosti več navora, ampak je tudi prostornina dosti večja, tako da res ne vem kaj je bilo mišljeno pod hudo živinče za touring bike.

Aja, odgovor: CBF1000 (106KM, GSF1250FA (98KM), FZ1 (150KM)

Če daš original stranske kovčke potem se ne da zadnjega kovčka (sem se že pozanimal :D ) Če pa boš dal Givi nosilce, potem bo možno vse tri.

Popolnoma imaš prav :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!