Skoči na vsebino

EGIPT Z MOTORJEM


hondazok

Priporočene objave

Super si tole napisal.

Midva se odpravljava dol konec Februarja isto Visemar line ker imam poln k..c žganja čez Turčijo, čeprav če bi imel dovolj časa bi bila to skoraj boljša opcija.

Ali imaš kakšne informacije o konvojih, baje jih do Aswana ni naj bi pa baje še zmeraj obstajal naprej do Abu Simbla?

Koliko časa sta bila dol, midva sicer planirava še belo puščavo in Sinaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

V Luxorju sem se pogovarjal z lastnikom hotela in domačini. Menda konvojev proti Abu Simblu ni več. Ne morem pa trditi 100%, ker nisem preveril na terenu. Slike so dobra ideja, povedo več kot 1000 besed. Nekaj jih bom še dodal. LP Marko

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

zanimiv potopis,še kakšno slikco prilimaj.

nisem zasledil koliko časa sta bila v Egiptu?

cca 8 dni vožnje z ladjo in......?

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časnovo je zgledalo takole:

30. september - 4. oktober na ladji 4 dni

4.oktober - 17. oktober v Egiptu 13 dni

17. okt. - 20. oktober na ladji 2,5 dni

Pripravljam nov paket slik, do takrat pa poglej v rubriki ALBUMI področje fotografije s poti moj album "Z VTR V EGIPT".

Objavljena sta tudi dva videa Kairo - Luxor desert road.

Pozdrav, Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super spisano in zakon slike! :worship:

Ladja se pa najbrž kr malo vleče... :surrender: Sam sem lani na ladji prebil 2x po 48 ur in je kr muka. Sploh za nazaj!

Je pa tale linija tudi super za v Sirijo :naughty: :wub:

A sta imela svojo kabino za ta denar al pilotske sedeže?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super spisano in zakon slike! :worship:

Ladja se pa najbrž kr malo vleče... :surrender: Sam sem lani na ladji prebil 2x po 48 ur in je kr muka. Sploh za nazaj!

Je pa tale linija tudi super za v Sirijo :naughty: :wub:

A sta imela svojo kabino za ta denar al pilotske sedeže?

Za to razdaljo je možna samo kabina. Ima štiri ležišča in če koristiš le dva je dražje. Je pa bolj udobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

Evo, isti čas, 10-18 okt. sem bil na križarjenju po Nil-u.

To bi :eek: če bi Vaju dol vidu.

Vsa čast za podvig, fotke in info (lepo spisano). :OK:

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ga, midva sva bila 10. oktobra še v Luxorju, nekaj času tudi ob Nilu, 11.10 pa sva že vozila proti Rdečemu morju. Kje si bil pa ti?

Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ga, midva sva bila 10. oktobra še v Luxorju, nekaj času tudi ob Nilu, 11.10 pa sva že vozila proti Rdečemu morju. Kje si bil pa ti?

Pozdrav

11-ega zjutraj z busom iz Hurgade(hotel Tia)proti Luxorju, sigurno smo se nekje srečali.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hondazok!

A veš, kaj mi je pri tebi najbolj všeč? :hmm:

Da najprej greš (brez pompa in brez hvale!) - potem pa z vso svojo skromnostjo izpostaviš svoja doživetja..., ki so (pohvalno!) informativna, realna in na moč vabljiva!! Pa še z VTR-ko... ejga faca!!! :worship: :worship: Kapo z glave!! :yes:

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hondazok!

A veš, kaj mi je pri tebi najbolj všeč? :hmm:

Da najprej greš (brez pompa in brez hvale!) - potem pa z vso svojo skromnostjo izpostaviš svoja doživetja..., ki so (pohvalno!) informativna, realna in na moč vabljiva!! Pa še z VTR-ko... ejga faca!!! :worship: :worship: Kapo z glave!! :yes:

.

iii, kaj pe z VTR narobe? tak prjazen retro motor na karburatorje, čist brez komplikacij. športn ni, tud če ma oklep hehe, je bol tak fin endurc za asfalt. jez jo mam zelo rad, sam nimam kojones y deneros de bi jo odpelal kam res delč. mea culpa.

@hondazok, pa respect. dober trip, dober cilj, in odlična izvedba. Nekje sem na sliki videl eno zeleno Africo, a se morda spomniš iz katere države je bla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iii, kaj pe z VTR narobe? tak prjazen retro motor na karburatorje, čist brez komplikacij. športn ni, tud če ma oklep hehe, je bol tak fin endurc za asfalt. jez jo mam zelo rad, sam nimam kojones y deneros de bi jo odpelal kam res delč. mea culpa.

@hondazok, pa respect. dober trip, dober cilj, in odlična izvedba. Nekje sem na sliki videl eno zeleno Africo, a se morda spomniš iz katere države je bla?

Kolkr se spomnem sta bila BMW ja iz Belgije in Honda Africa T. iz Grčije... Salam Aleikum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hondazok!

A veš, kaj mi je pri tebi najbolj všeč? :hmm:

Da najprej greš (brez pompa in brez hvale!) - potem pa z vso svojo skromnostjo izpostaviš svoja doživetja..., ki so (pohvalno!) informativna, realna in na moč vabljiva!! Pa še z VTR-ko... ejga faca!!! :worship: :worship: Kapo z glave!! :yes:

.

Sem si pogledal tvojo spletno stran. Enkratno. Vsaka čast za tvoje podvige. Upam, da se še slišva ali pa vidma... Salam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iii, kaj pe z VTR narobe? ....

Cartman!

Nič ni narobe z VTR-ko! Mislil sem POHVALNO, ker vlada vsesplošno prepričanje, če nimaš kakšne veliki "krave" od endure, da se ne more it na pot. Prav to se mi zdi pohvale vredno!

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni narobe z VTR-ko! Mislil sem POHVALNO, ker vlada vsesplošno prepričanje, če nimaš kakšne veliki "krave" od endure, da se ne more it na pot.......

ma važno je, da je na dveh kolesih, da imaš vsaj 2 cilindra pod ritjo, malce volje ter veselja in že se da potovati po svetu (pa da je seveda bavarskega porekla) .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo te pa videli, srečali na poti v Hurgada - Luxor. Ko sem bral potopis sem se takoj spomnil, da smo videli motor, samo takrat nisem videl registracije. :OK:

Bili smo v kombiju.

Wilson@ : Vi pa ste šli z avtobusom kako uro prej, mi smo pa bili skupina 8 ljudi, zato smo lahko potovali hitreje.

Na avionu smo pa bili vrjetno skupaj :? (samo kaj k te ne poznam)

Popravljeno . Popravil JerryTDM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wilson@ : Vi pa ste šli z avtobusom kako uro prej, mi smo pa bili skupina 8 ljudi, zato smo lahko potovali hitreje.

Na avionu smo pa bili vrjetno skupaj :? (samo kaj k te ne poznam)

Nč hudga, nisi veliko zamudil.

A, si šel tud na križarjenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo te pa videli, srečali na poti v Hurgada - Luxor. Ko sem bral potopis sem se takoj spomnil, da smo videli motor, samo takrat nisem videl registracije. :OK:

Bili smo v kombiju.

Glej glej koliko nas je blo dol. Škoda da se nismo srečal v Luxorju ali Hurgadi, bi lohk kaj spili skupaj. Salam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva vsaj nista imela gužve po templih.

Ko so pa nas vozil po ogledih, smo bli pa ko Kitajci, vsi naenkrat, vse ladje, vsi avtobusi...

Drugo leto se bi pa mogoče lahko zmenili za kakšno skupno avanturo, seveda z motorjem :whistle:

Letos vrjetno ne več, sneži kar ga dol more...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!