Skoči na vsebino

HIV


klimbra

Priporočene objave

Sem daleč od nekega homofoba........če povem po pravici, več kot jih je........več žensk ostane normalnim ok....to bi lahko dal tut v narekovaje, pa nisem......pa vendar. Strah vzbujajoče je dejstvo, da se v SLO povečuje število okuženih s HIV. Po trditvah strokovnjakov, je naveč okuženih med tistimi, ki imajo odno se moški - moški. Prav........jako me zaboli.........ampak.......veliko med njimi je takih, ki mnogokrat preverjajo tudi sladkosti ženske pečice.........eeeeeeeeeeeeee,,,,tukaj pa lahko nastane problem.

RKC.....blazno obsoja homoseksualnost......( le zakaj, saj jih je v njihovih vrstah največ ?????? ), zdravtsvene institucije pozivajo k praventivi........odziv nikakršen s strani homoseksualcev........

Sem morda jaz neumen, paranoik.....ipaQ imam stalno partnerko......ampak.....imam tudi otroka,.......in verjemite,nebi si želel, da zboli zaradi trenutne slabosti. Itaq ga že ceu lajf učim......balonček rešuje živlenje......pa še dlje traja........ampak

Pa se pejmo.....trojčke, četvorčke......gruapče......svinganje.......najn danke!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Papež je reku da ne sme vsak uporabljat OLAGUMIJA, zato se ta POBOŽNI pazite da ga boste upošteval O:-)

Tega pa sigurn nisem NIKDAR REKEL! :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ne vem , ali je Klimbra kaj vprašal ali je samo nekaj napisal!

1.HIV je naravna selekcija! :notworthy:

2. Po vseh "reglcih" ga jaz ne morem dobiti!

3. Kdor ga dobi ,glej točko 1.

Amen!

kaj zdej ?? al nisi naraven al ti nobena ne da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se pejmo.....trojčke, četvorčke......gruapče......svinganje.......najn danke!!!!!!

to je sicer najnovejša ponudba (turistična) v Ljubljani ! ruska ruleta v obliki kurca ! :l_01:

skupina v kateri je eden okužen in vsi brez zaščite, pa gremo po dolgem in počez! če ga kdo fasa lahko gre z

lovci na jelene & Christopher-jem Walken-om !

Klimbra ! Kupi "vzgoja otroka " ki jo najdeš v vseh bolje založenih knjigarnah! :yea2:

ps

izgovor pa tak! :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!