Skoči na vsebino

Clover


Mitch

Priporočene objave

Ojla.

Tole je pa moja prva odprta tema. Morm priznat, da mi pravzaprav sploh ni jasno zakaj, sm se registreral sele danes, po kaksnem letu zvestega prebiranja vasih debat??? Mogoce pa nism meu kej pametnega vprasat oz. povedat.........kakorkoli zdej sm tukaj. Aja, pa se to morm povedat, da sm si prvi pravi motor nabavu pred kaksnim mesec, zato me zdej zanima par stvari o opremi.

U bistvu me zanima kaksno je vase mnenje o jaknah Clover, jes sem jih nekaj probal in morm rect, da se mi zdijo celo bolse kot kaksen Dainese, zdej pa ne vem a sem taksen laik, da ne opazim dainesejevih kvalitet, al bo kej na tem, da je Clover zlo uredu?

Hvala za mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CLOVER je ZAKON, zato pa iščem to jakno že totalno obupano! Poleti sem probal model HYDRO-HYPER in mi je pasala kot vlita, je zlo kvalitetno narjena, zdaj je pa nikjer več ne morem dobit :cry: :cry: Upam da bojo v Auneru meli, sem danes mislo gor pa ni šlo skoz...pa tud NEM ne znam dovol dobro da bi se zmeno za vse podrobnosti preko telefona...a bi lahko kdo to naredo namesto mene (ma pir v dobrem al pa "en krog") :?: :twisted: :twisted: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clover je fajn... samo meni modeli niso sedli. Ena številka mi je bila malo premajhna, druga pa prevelika... v glavnem, jakne niso šle name, drugače pa bi jo takoj imel - super kvaliteta, izgled, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosni lastnik Clover jakne, nadvse vesel da jo imam, zadeva se kar ulije na telo tako da ni možnosti o kakšnem plapolanju med vožnjo.

V glavnem ko jo imaš veš zakaj si jo kupil ?!?!? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitch!

Clover prodaja Habat. Kot sem videla zadnjič (pred cca 14 dnevi) je imel celo 20% gotovinski popust.

Če se boš odločil za Clover, boš sigurno naredil prav - govorim iz lastnih izkušenj, ker je res kvaliteten.

Pa veselo nakupovanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest mam Clover jakno in hlače, kupil lani v Habatu. Sem ful zadovoljen, tut novembra me ni zeblo (s podlogo), dež me nikol ni premočil, čeprav me je večkrat prau, le v najhujsi vročini mi je malo vroča, ko stojim na mestu. Tudi za čistit ni problema: oljni madež je šel npr. dol s tekočim milom in mlačno vodo.

Uf, zadost za enkrat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tud clover,sicer šele dva meseca,kakor tudi motor, in je to moja prva moto obleka tako da primerjati ne bi mogel-drugače se pa res dobro nosi!

Ni problema v hladnejšem vremenu,se vozim že celo jesen, do 5 stopinjC brez problema :wink:

Edino kakšnega pravega naliva na srečo še nisem sprobal :lol:

Pa čeprav je to italijanska firma so cene zdaj ko je pr nas 20% popusta kar enake tistim v italiji :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic, ce je pa tako bom sou pa kr jutr mal u Habata pogledat. A kdo kej ve kje prodajajo Clover v Italiji? Tam dobis se ivo nazaj, pa tko al tko mam nameni it v Italijo v kratkem in nebi delau nepotrebne poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam clover jakno, za sabo ima dve polni sezoni in se malo cez. Bila je tudi dvakrat na tleh, tako da je nekje malo strgana, ampak vseeno... Sem zelo zadovoljen z njo, edino v dezju pa mi ne drzi vec tako, kot je na zacetku. Zna biti, da tudi zato, ker sem jo rocno pral v vodi... :oops: Sicer nisem drgnil prevec, temevc bolj namakal, ampak najbrz se pozna, da ni nima vec zascite proti vodi. Me pa to posteno povedano sploh ne moti prevec, ker v dezju (ce me slucajno ujame) tako ali tako oblecem dezno jakno in je potem vseeno, ce Clover zdrzi dez... :wink:

Je bila pa to jakna, ki mi je bila edina vsec in ki mi je padla na telo kot ulita... pa lepo cez rit pade, da jo pokrije... :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče dežja in premočljivosti -- itak nobena jakna ne drži dežja več kot prvih nekaj nalivov... ok, razen goretexove seveda :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče dežja in premočljivosti -- itak nobena jakna ne drži dežja več kot prvih nekaj nalivov... ok, razen goretexove seveda  :?

yep,goretex v jakni je pri meni zrdzal 7 let,z samo enim pranjem jakne v vseh letih.letos je pa prestala svoje (nesrecapress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ok, razen goretexove seveda  :?

yep,goretex v jakni je pri meni zrdzal 7 let,z samo enim pranjem jakne v vseh letih.letos je pa prestala svoje (nesrecapress).

No, tud men Goretex drzi ze 2 leti sicer Dainese jakna in to cca. 1/3 vozenj po nalivih. Vedno jo odnesem s suho kozo :wink: 8) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve kje prodajajo Clover v Italiji?

V Gorici Pignolo nima nič od Cloverja,je sam Dainese, sam to je blo zame vse predrago!

Pol sem pa še v Trstu ene 5 mototrgovin obrnu, sam nisem nikjer vidu tolko robe od Cloverja kot pri Habatu,in sem potem v SLO kupil!

Je pa en frend od Dainese kupil v trstu,pa dobil ivo nazaj, pa ni prišlo na koncu dosti razlike v ceni, pa tudi se mi zdi moja boljše narejena(njemu je bla barva ful všeč :roll: ),čeprav ni dainese,no pa še 1 leto garancije sem dobil(verjetno za kakšno zadrgo,...?)

Sam jaz sem šel tud sproti pogledat,tko da nisem poti zaman delal.

Bo treba it pa še enkrat po kakšne škornje, ker tu se pa kar pozna pri ceni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:idea: Fantje jest mam pa eno Clover jakno viška. Črno, kratko, mestno, z snemljivo podlogo, novo (deset jurjev).

Sej vem, da to ni za kle, ampak če je glih Clover fan club.

Dej ICE mal počaki preden zbrišeš, v oglasniku lahko okol tega filozofiram 1 let.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model ne vem ker je (ni pri roki), je pa en bolj mesten model, jakna je bolj za šminkirat. Nima plastičnih ram itd. in je kratka. Sem iz Lj. Za kontakt poglej MotosvetOglase, sem jo pred kratkim not vrgu.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam clover jakno, rokavice... in sem zelo zelo zadovoljen oz. tudi moja boljša polovica namreč imava enako opremo oba. Je pa tudi to res da ostalih znamk nisem nikoli uprabljal zato o njih ne vem kaj dosti da bi lahko rekel ali so boljše ali slabše vsekakor pa če si boš kupil clover mislim da ti ne bo žal !!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam clover jakno (če se ne motim enako kot Udi) in tudi za mojo malo sva kupila vce od cloverja. Oba sva zelo zadovoljna, res pa je tudi da nimava izkušenj z drugimi firmami, da bi kaj primerjal. Ko je Neja kupila jakno, se ji je sicer še isti dan odtrgal (popustil šiv) en 'velcro' ježek v zapestju. Čez dva dni sva se vrnila k Habatu, da popravijo, oni pa so jo prijazno zamenjali. Od takrat kakšnih napak oz. poškodb ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!