Skoči na vsebino

Clover


Mitch

Priporočene objave

AREA_51 - pogledal na splet, tega modela več ni. Vse so farbaste, moja je popolnoma črna, brez dezenov, v bistvu zelo lepa (tržaški fašistični stil). Je na tak način kot LOOPING (dolžina, snemljiva podloga), ampak enobarvna. Tud fršlus je mal drugač. Ovratnik je odoznotri rebrasto žametast.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi Clover jakno. Na ramenih in komolcih so ščitniki, podloga pa me greje pri res nizkih temp.

Enkrat je bla že na tleh (asfalt, trava) pa sem jo samo z milom očistu. Kupu sem jo pr Habatu l.2000, pa še jesenski popust so mi dal - 20%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

he he sploh nism vedu ,da nas ma tolk clover obleke 8)

Jaz mam hlače, jakno in ledvični pas od cloverja ... sem zelo zadovoljen z opremo. Sm se pr 0 stopinj vozu in sm mel samo jakno s podlogo in spodi zgornji del od trenirke in me ni nč zeblo :shock: 8) ...noro :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A kdo kej ve, kje v SLO razen pri Habatu se še dobi CLOVER. Najdu in rezerviral sem odlicno jakno (Hydro-kratko), hlac pa nima vec takih, ki so zadaj povisane. Navadnih pa nocem, ker mi izpod ledvicnega pasu ven lezejo). Hydro bi mogu pa 14 dni cakat pa se drage so (67 ksit)

LP damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
kaj pa kej kombinezoni od Cloverja?

Habat ima dva kombinezona od Cloverja v prodaji, enodelnega in dvodelnega. Izbira res ni velika, ampak mene predvsem zanima, kakšne so kaj izkušnje s Cloverjevimi kombinezoni (iskalnik sem uporabil ;)). Jakne hvalite, a s kombinezoni ni izkušenj al so negativne? Kje je Clover napram IXS, Dainese, .. First

Help needed here :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clover kot tak je cisto pri vrhu!Vsaj glede jaken!Za kombinizone pa nebi vedu ampak verjetno ne more bit nevem kako slab !je pa še en zanimiv podatek da so pri italijanski policiji testirali vec vrst jaken razlicnih proizvajalcev(za policiste na motorjih) in je zmagala Clover!No takrat so zato Dainese zamenjali s Clover!To je bilo pred tremi leti,kaj majo pa sedaj pa nebi vedu!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Habat ima dva kombinezona od Cloverja v prodaji, enodelnega in dvodelnega. Izbira res ni velika, ampak mene predvsem zanima, kakšne so kaj izkušnje s Cloverjevimi kombinezoni (iskalnik sem uporabil ;)). Jakne hvalite, a s kombinezoni ni izkušenj al so negativne? Kje je Clover napram IXS, Dainese, .. First

Help needed here :hmm:

Po statistikah in otipu enodelnega kombinezona od Cloverja se mi le-ta zdi precej v redu. Moti me samo cena, ki je pri Habatu s popustom 156.000 SIT (al pa 152 mi je uslo iz glave). To je pa kar visoko, sploh zdej v casu popustov (v Trstu enodelni kombinezon Spidi, model Slider-Pro - preracunano v tolarje 117.000)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jeb** ga

A tista cena 117.000 je že brez IVE?

Sam vseeno mi ni nekak do švercanja...

Jaz še zmer ne vem, al naj kupm enodelni (sam jih je problem dobit -> v glavnem po naročilu = ni popustov :blink: ), po drug strani mi pa tist dvodelni od Firsta čist nč ne "sede" (drugo je pa drago...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tista cena 117.000 je že brez IVE?

Sam vseeno mi ni nekak do švercanja...

Jaz še zmer ne vem, al naj kupm enodelni (sam jih je problem dobit -> v glavnem po naročilu = ni popustov :blink: ), po drug strani mi pa tist dvodelni od Firsta čist nč ne "sede" (drugo je pa drago...)

Ja to je brez IVE. V trgovini sem placal 600 EU. Pa sej ti ni treba svercat, se vedno bo cenejsi kot v Ljubljani.

(Zdej tujo pamet prodajam) Glej - zakaj rabis kombinezon? Da si varen, ne. Enodelni je precej bolj varen kot dvo. Vsi smo ze videli slike ljudi, ki jih je sleklo iz dvodelcev, ko so padli. Dvodelni kombinezoni so bolj udobni, ampak ne opravljajo dobro svoje funkcije.

Sicer osebno kar zaupam v Clover (imam cordura jakno, kot to ze nekje pise v tej temi in rokavice) in bi tudi kombinezon kupil, ce ne bi nasel bolj kvalitetnega za manj denarja.

First pa samo stran od mene, po tujih izkusnjah, zelo zelo zanic roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx, to sm rabu vedt

Tud men so enodelni bolj všeč in to sam iz enga razloga: varnost (in zarad tega tud kupujem kombinezon -> drugač bi bile kratke hlače dobre :P ).

Potem pa poslušam prepričevanja prodajalcev o prednostih dvodelnih kombinezonov: ko kam prideš lahko zgornji del slečeš in ga nosiš s sabo in ne vlečeš za sabo :hmm: :wacko:

Očitno se bo dobro tudi mal po tujini ozret :unsure:

(bom uporabu iskalnik)

pa sorry admini, moderatorji, ker je tole blo mal offtopic (eno vs. dvodelni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ima kdo izkušnje z jakno Clover model Aqva3???Sedaj jo ni več v prodaji ker jo je verjetno zamenjal drug model pa me vseeno zanima!Koliko je le ta stala nova in kako se kaj obnese??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z jakno Clover model Aqva3???Sedaj jo ni več v prodaji ker jo je verjetno zamenjal drug model pa me vseeno zanima!Koliko je le ta stala nova in kako se kaj obnese??

Pravzaprav je se vedno v prodaji, v habatu je znizana na 33.740,00

Glede na ceno, sumim, da ni ne vem kako kvalitetna (za primerjavo - Hydro, za katero vemo, da je zelo kul stane 86.300).

Sem malo pobrskal po netu, pa je ne najdem, kar verjetno pomeni, da je zelo star model.

BTW - Clover RC100 je pri habatu 143.000! Se kar ugodna cena, glede na to, da je to top model, enodelni leder (minus - nima hrbtnega scitnika, oz. ta ni vkljucen v ceno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!