Skoči na vsebino

Clover


Mitch

Priporočene objave

Ja na Habatovi strani jo ni v ceniku oz ponudbi ,sem ravno kar šenkrat pogledu.Ne piše tudi nič o modelu Hydro??Zdej ne vem al jst ne znam pogledat :wub: al pa teb kej več pokaže.

Drugače pa vseeno hvala za info!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clover Hydro se pri nas prodaja pod oznako Hyper! Poglej to na Habatovi strani. Tudi jaz nameravam kupit ta model.

Me pa zanima kera firma v Avstriji ali kje drugje v tujini (raje v AVT) prodaja Clover opremo in bi lahko našel on-line cenik, da primerjam cene. Vesel bi bil kakšnega linka.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW - Clover RC100 je pri habatu 143.000! Se kar ugodna cena, glede na to, da je to top model, enodelni leder (minus - nima hrbtnega scitnika, oz. ta ni vkljucen v ceno).

A majo že novo robo v trgovini (jest sem oktobra lani vzel predzadnjega ali zadnjega ;), ostala sta še ene dva iz perforiranega usnja)?

Zanima me, ker sem kupil kombinezon št. 52 in mi je čez rame in po dolžini _skor_ prav(čez rame ga mal čutm, ampak čakam, da se usnje prilagodi), na riti in okol trebuha mi pa mal čudno štrli (se bo treba poredit ;)) -> vse to pri hoji, na motorju mi je kot ulit, a vseeno bi rad probau št. 50, ki pa je takrat niso imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AREA škoda, da nimaš Hyper (Hydro) drugače bi jo takoj kupil!

A ti je tako veliko številko naročol v Habatu, ali si jo kupil kje drugje? Ker jaz bom tudi rabil tako veliko številko, pa me zanima če mi bo hotel naročiti (pri njem kupujem tudi motor)?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A majo že novo robo v trgovini (jest sem oktobra lani vzel predzadnjega ali zadnjega ;), ostala sta še ene dva iz perforiranega usnja)?

Zanima me, ker sem kupil kombinezon št. 52 in mi je čez rame in po dolžini _skor_ prav(čez rame ga mal čutm, ampak čakam, da se usnje prilagodi), na riti in okol trebuha mi pa mal čudno štrli (se bo treba poredit ;)) -> vse to pri hoji, na motorju mi je kot ulit, a vseeno bi rad probau št. 50, ki pa je takrat niso imeli.

Sej noben kombinezon ne stoji perfektno, ko ne sedis na motorju. Moj Spidi je bil za stevilko premajhen, zdej pa se je lepo raztegnil in je kot ulit (mam 50, pa bi kupil 52 ce bi ga imeli).

Drugace pa sem tudi jaz sel gledat na stran od Habata in pod vroco ponudbo (ali pa popusti, zgoraj desno v glavnem) sem nasel tako aqva3 kot tudi RC100...

Popravljeno . Popravil Dave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,sem bil včeraj pri HMC imajo RC100 samo rdeče,da pa ful popuste na vse artikle,posebej še na kombinizon,LP curi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pol je še stara zaloga, kar jo je ostalo.

Sej vem, da nisem po JUS-u narjen :xx: sam vseen bi rad probu eno številko manjšega (v bistvu bolj zarad mojga občutka da mam pravo cifro, ker mi je že ta na ramenih tesan...)

...bom počakal na spomlad...in začetek sezone ;)

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,sam imam hydro wp,pa me zanima-lastniki,ali nosite pod jakno ledvični pas,namreč jakna z vsemi dodatki je ne premočljiva in ne prepiha,LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledvični pas je VEDNO pametno nosit. Jaz ga samo 1x nisem pa mi je blo zal 300 na uro - saj veš, vrtinci za jakno (razen ce ti je do amena oprijetna) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oktobra kupil pri Habatu jakno Clover Askja (scitniki, termo podloga, baje 100% waterproof) , nisem se prevec sprobal pa tudi na sploh nimam iskusenj, sam tko po izgledu in obcutku se mi zdi kvalitetna, pa se na pogled mi je vsec - zakaj sem jo kupil? Tam sem bil 3krat in prodajalec je bil vedno prijazen, mi vse pokazal in razlozil, pa se potrpezljiv je bil (probal sem ene 5 razlicnih velikosti/modelov in vsakic me je dal sedet na motor, da sem vidu kaj mi najbolj pase).

Sem se pa odlocal med Clover in First, a sem za First dobl prevec negativnih informacij od znancev (baje sivi niso najboljse kvalitete).

A ima kdo iskusnje z Clover hlacami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa ledvicni pas pri meni sploh ni vec vprasanje, nima veze kaksna je jakna, ko mas enkrat ledvica prehlajena si tega ne zelis podoziveti! Ledvicni pas se vedno splaca nosit (saj ni tolk v napoto ne?), tut ce grem sam do ta prve trgovine al pa k sosedu.

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,glede hlač CLOVER same pohvale,ščitniki na kolenih in bokih(na začetku so me mal motili),podloga za hladnejše dni zelo dobro služi,grajo dobijo poleti,ker je notranja plast mislim da kot plastika-ne premoči se pa primejo na kožo in zelo moti,sam sem rešil z švic pod hlačami,v začetku pa kar z tankimi dolgimi gatami,FUL priporočam,pa še cena je ugodna-popust

PS:ko boš kupoval hlače še kupi mrežaste(švic)pod hlače,LP Curi :yea2:

PS1:sej dozdej sem uporabljal ledvični pas ,pa ga bom še naprej :yea2:

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,sam imam hydro wp,pa me zanima-lastniki,ali nosite pod jakno ledvični pas,namreč jakna z vsemi dodatki je ne premočljiva in ne prepiha.

Ce imam notri obe podlogi, potem ne, drugace pa obvezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zanima me, če ima kdo izkušnje z jakno Clover M3? Zanima me predvsem kako se obnese pri vožnji oz. natančneje, koliko koristi je od raznoraznih trakov, zadrg, žepov, dvojnih ovratnikov itd, ki jih ima ta jakna v izobilju.

GH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oktobra kupil pri Habatu jakno Clover Askja (scitniki, termo podloga, baje 100% waterproof) , nisem se prevec sprobal pa tudi na sploh nimam iskusenj, sam tko po izgledu in obcutku se mi zdi kvalitetna, pa se na pogled mi je vsec - zakaj sem jo kupil? Tam sem bil 3krat in prodajalec je bil vedno prijazen, mi vse pokazal in razlozil, pa se potrpezljiv je bil (probal sem ene 5 razlicnih velikosti/modelov in vsakic me je dal sedet na motor, da sem vidu kaj mi najbolj pase).

Sem se pa odlocal med Clover in First, a sem za First dobl prevec negativnih informacij od znancev (baje sivi niso najboljse kvalitete).

A ima kdo iskusnje z Clover hlacami?

Mislim, da imava enako jakno. Sem jo že preizkusil v hudem dežju. Zdržala preizkus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut jez sem bil 2x pošteno opran :BUA: Telo je bilo sicer suho, prepustilo mi je pa na notranji strani komolcev )tam kjer se prepogne ko pokrčiš komolec). Kakor koli že, tudi če je telo 100% suho je zunanji del jakne totalno moker in če te to doleti na kakšnem večdnevnem izletu zna biti neprijetno stalno mokro jakno imet, ker stvar se ne posuši kar tako mimogrede. Zato je regenkombi zakon :OK:

Naslednja jakna sigurno ne bo 100% WP, bom raje kaj bolj zračnega vzel, regenkombi pa že sedaj stalno s sabo vlačim.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

jest pa sin imava tekstilni jakni. po prevoženi sezoni je vse tam kjer mora biti.

dovolj trakov proti refetanju, dovolj žepov, ščitnikov...

zračna poleti (dovolj zračnikov), topla, ko je hladneje (letos sem imel

pod jakno vedno kratke rokave pa sm sezono zaključil sredi novembra...)

skratka mi2 sva zadovoljna :OK:

post-5414-1133351211_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z ženo imava vse od Clover-ja in sicer vse v usnju (črnem): jakne, hlače, rokavice. Če kliknete moj profil, lahko to vidite na meni. :P

Z opremo sva oba zelo zadovoljena, super usnje, lepo zašito, funkcionalno. Oprema je po eni sezoni sorazmerno intenzivne rabe kot nova. V sezoni dvakrat namazano z IXS-ovim lotionom za usnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z ženo imava vse od Clover-ja in sicer vse v usnju (črnem): jakne, hlače, rokavice. Če kliknete moj profil, lahko to vidite na meni. :P

Z opremo sva oba zelo zadovoljena, super usnje, lepo zašito, funkcionalno. Oprema je po eni sezoni sorazmerno intenzivne rabe kot nova. V sezoni dvakrat namazano z IXS-ovim lotionom za usnje.

Kako si pa zadovoljen z usnjem na mrazu...Prijatelj mi ga je odsvetoval, ker naj bi ga zeblo k psa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinacija usnja in mraza nikol ni dobra, sam mene recimo na začetku novembra, k sm se ob sredah zvečer vračal s Tromostovja proti Bledu, ni premrazil ne vem kaj. Res pa je da sm bil spodej oblečen k medved :P Zato je najbolš če si kmalu omisliš termo perilo ki te učinkovito zaščiti pred mrazom. Mam pa Cloverjevo jakno BK1 pa hlače Eurotour, pa mi dobr služta-edin pr jakni sm mogu enkrta ježka na ovratniku s sekundarejm mal zalimat, ker ni bil dobro prišit. Od takrt drži kot pribit :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa sin imava tekstilni jakni. po prevoženi sezoni je vse tam kjer mora biti.

dovolj trakov proti refetanju, dovolj žepov, ščitnikov...

zračna poleti (dovolj zračnikov), topla, ko je hladneje (letos sem imel

pod jakno vedno kratke rokave pa sm sezono zaključil sredi novembra...)

skratka mi2 sva zadovoljna :OK:

A mi poves kateri model imas?

Jaz gledam jakno T2 in hlace Cruiser...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi poves kateri model imas?

Jaz gledam jakno T2 in hlace Cruiser...

imam A2

(sej sm prpopov slikco, ampak je šla očitno nekomu na živce :? )

glede usnja je pa moje mnenje tako: na kakšnga hudga sportaka tekstil

ne paše zato je potrebno stisnit zobe in se tresti ob vlagi in mrazu ali pa

navleči čez dežni kombinezon. sam prisegam na tekstil, čeprov sm se

včasih podil naokol v usnju. nekak me mn zebe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!