Skoči na vsebino

Clover


Mitch

Priporočene objave

Kako si pa zadovoljen z usnjem na mrazu...Prijatelj mi ga je odsvetoval, ker naj bi ga zeblo k psa.

Jah... usnje za mraz sicer res ni ne vem kaj, ampak toplo spodnje perilo in kakšen flis zelo zaležejo, tako da ni kake hude sile. Ker prepiha te ne. Ob hujšem mrazu oz. pozimi se pa itak ne vozim. Mi je pa drugače občutek usnja tako zelo všeč, da se mu ne morem odreči.

Popravljeno . Popravil Dry
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima, me ce ima kdo kaksno izkusnjo z opremo Clover.

Cena je s trenutnimi popusti kar OK.

pred leti sem kupila Clover Hydro, letos pa sem v svoj arzenal opreme dobila še Clover Sphynx.

Špica jakni. Seveda je vsaka namenjena različnim pogojem vožnje.

Hydro se resnično najbolj izkaže v mrazu in dežju, a bo zato mogoče komu malo "too much" za poletne dni (čeprav je jakna popolnoma primerna tudi za poletje ko snamemo vse tiste podloge)....

....medtem ko je sphynx čedna dekliška allround jaknica zaradi svojega kroja primerna za čisto vse stile/filozofije motociklizma (ok... :doze: od 200 km/h naprej malo piha za ovratnik :grim ) - nosila sem jo celo poletje - odlična tako v vročini kot v tistih najhujših nalivih - ura in pol vožnje po konkretnem dežju ji ni mogla do živega :)

cena clover opreme je mogoce res malce "on the heavy side" - si pa zato z njo odlično preskrbljen za eno zelo zelo konkretno obdobje.

pa še postrežba v HMC je res špica :kva2:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Eeee pa sem včeri nabavu neki novga...

IPB Slika

Ne zastopm kako je lahk tale kombinezon v Habatu 159.000 v italiji pa je biu kao 888 EUR in so ga spustili na 590 EUR...

Drgač pa zadovoljen, ker sem najprej meril Dainese, Spidi, Spyke in vsi so mi bili neudobni. Edin Dainese mi je biu mau fajn sam me je motilo pri koraku <_< Tko, da je clover kot ulit.

In na kakem rangu je kaj Clover, ker vidim, da vas ima kar nekaj od Cloverja stvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam perforiran Cloverjev enodelni kombinezon RC100. Ko je vroče je fino ker hladi. V hladnejših dnevih pa oblečem spodej bikersovo spodnje perilo z windstoper zaščito pa še eno majco s kratkimi rokavi in se da brez kšnih posebnosti vozit do nekje 10 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ne zastopm kako je lahk tale kombinezon v Habatu 159.000 v italiji pa je biu kao 888 EUR in so ga spustili na 590 EUR...

Kje v Italiji si pa nabavljal.....A blizu meje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je v Valerisport blizu Trevisota. Tja ene 2 ure vožnje iz Postojne. Za cene se da fino zglihat.

www.valerisport.it

Sam niso že nekaj časa updatali page.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee pa sem včeri nabavu neki novga...

IPB Slika

Ne zastopm kako je lahk tale kombinezon v Habatu 159.000 v italiji pa je biu kao 888 EUR in so ga spustili na 590 EUR...

Drgač pa zadovoljen, ker sem najprej meril Dainese, Spidi, Spyke in vsi so mi bili neudobni. Edin Dainese mi je biu mau fajn sam me je motilo pri koraku <_< Tko, da je clover kot ulit.

In na kakem rangu je kaj Clover, ker vidim, da vas ima kar nekaj od Cloverja stvari...

V Habatu dobil tale kombinezon za 143.000.Mislim,da kvaliteta Clover-ja ni vprašljiva "zadovoljen".

Popravljeno . Popravil ZX BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Habatu dobil tale kombinezon za 143.000.Mislim,da kvaliteta Clover-ja ni vprašljiva "zadovoljen".

Za kvaliteto Clover-ja se ti res ni potrebno bati. Moja cordura jakna ima zdaj 6 let, vmes doživela nekaj "neprijetnosti" (tudi pošita je), pa še danes vsi šivi držijo, zadrge se zapenjajo, edino bolj vodopropustna je, ker se pač pere in se impregnacija odstani. Tudi ko je punca kupovala jakno, je bila ta Cloverjeva. Za usnjen kombinezon ne vem, ker imam Mtech, ampak sem prepričan, da je na podobni kvalitetni ravni. Bi bil gotovo med prvimi tremi za ponoven nakup... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!