Skoči na vsebino

Galerija risb & slik forumašev


Wobewt

Priporočene objave

Gospoda, mene zanima, če se kdo od forumašev ukvarja z risanjem oz. slikanjem na platno, papir, desko etc., oz. na splošno z ilustracijo. Imamo pisateljske in pesniške ustvarjalce (naši majstri :grim ), ki občasno izlivajo dušo na forum, pa poskusimo še s slikarji...

Bi odprl to temo, da vidim, če je še kdo poleg mene, ki se ukvarja s tem!

Jaz bom občasno lepil moje risbe&slike, naj vas ne moti preveč! B) Komentarji so ali pa niso potrebni, kakor želite, zelo bi bil pa vesel, če še kdo nalepi svoja dela gor! Vendar naj bodo njegova, ne lepit tujih avtorjev.

No, tako, delam v stilu fotorealizma, realizma, fantasy art, portrete in akte. Ukvarjam se z ilustracijo poljudnoznanstvenih knjig in revij. Zmagal sem tudi na natečaju sl. Playboya. Ker delam več stvari, bom samo občasno lepil svoja dela na forum, in to tudi ne vseh, je preveč različnih stvari. Najraje pa rišem akte in portrete.

Bom dal zdejle eno za pokušino, ki sem jo ravnokar dokončal. Imenoval sem jo Medusa, je pa svinčnik na papir, format 100 X 70 cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robycop :notworthy: :yea2: medusa pa seka. Res, lepo lepo :OK: kaj bi se dalo kej zment d bi kej podobnega krasilo mojo sobo v prihodnosti :) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi - genialno

:OK:

ali obvaldaš tudi air-brush na tak način?

majko, koliko bi zaslužil na kakih GTIjih ali pa TransAm-ih

da o HDjih ne govorim - ravno zadnjič sem gledal enga, ki je bil tako bedno poslikan, da bi ys "umetnika" ubil, če bi mi tako uničil motor

hočemo še slikic

hočemo še slikic

hočemo še slikic

hočemo še slikic

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zdej pričakuješ da bo kdo poleg tvoje hiper umetnije sploh upal prilepit svojo pridelavo :D

men je žal, sem poskušal risat, pa mi ne ratuje, je pa moj bratranc mal mojstra in če smem bi ga kar dodal

najprej ena moja, hehe, nevem že ker politik

post-11-1095881770.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vlak, model mu je bla moja rdeča loko loko lokomotiva mehanotehnika

Jaz sem imel (oz. verjetno še kje v kakem kartonu v kaki omari leži) točno tako, vendar modro :D (ograjice niso dolgo zdržale ... :ph34r: :D ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robycop... svaka čast :kva2: d.j :notworthy: dojaja :OK:

Popravljeno . Popravil SkW0``
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J. :OK: :notworthy:

Robi :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK:

a prodajaš svoja dela.....a narišeš kaj proti plačilu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bla jaz svoje cajte mahnjena na portrete... in narišem jaz en super avtoportret :afro1: , ga dam cela ponosna v okvir in v mojo "bivšo" sobo... Pol pa me je foter ful prijazno proso naj dam sliko dol iz stene, ker se ne more koncentrirat na TV (z razlago da tak hudičevo iz slike dol gledam :blink: )...

Tako se je neslavno in mnogo prerano končala moja umetniška kariera. :cry: :P :D

Ampak Roby, še zdaj ne morem verjet da to niso slike... :yea2: (kdajsvzmenjenazaseansozarisanje ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Robycop, pa ti si genijalen :OK: :grupni:

Sama tudi včasih kaj narišem, ... sem mislila, da mam talent, pa...

...nič, bom kar po pravici povedala, da si mi zdaj ti s svojim talentom prav izbil voljo do ustvarjanja <_< . Pa gor tud ne bom nič prpopala, ker se lahko še samo osmešim :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!