Skoči na vsebino

Galerija risb & slik forumašev


Wobewt

Priporočene objave

neki je blo treba najt.. .)

jest nimam živcev za učenje avtocada...pa bi blo zelo priročno in priporočljivo če bi se ga lotila :glare:

ACAD.......hudičevo velik za naučit.....ampak, ko enkrat vsaj za silo obvaldaš, potem zna bit prav zabavno.

Po 14-ih dneh intezivnih tečajev.......pa uporabi na šihtu.........se prijetno zabavam......sam 3D mi pa še vedno dela hude preglavice!!!!! :( .......bo treba še fino natrenirat!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ACAD.......hudičevo velik za naučit.....ampak, ko enkrat vsaj za silo obvaldaš, potem zna bit prav zabavno.

Po 14-ih dneh intezivnih tečajev.......pa uporabi na šihtu.........se prijetno zabavam......sam 3D mi pa še vedno dela hude preglavice!!!!! :( .......bo treba še fino natrenirat!!!!

ACAD ni tako težak za naučit. Pred 16 leti smo se ga učili v srednji šoli. Za foro smo v prostem času v računalniški učilnici risali lita platišča, športne volane, prestavne ročice (za katere smo potem pisali CNC programe), "resonančne" izpuhe za takratne APN 6, ki jih je imela večina v classu. Evo in tako smo se ga skozi igro naučili. Pol na faksu se je "igra" ponovila.... Pa, ko sem bil kasneje pripravnik se je igra spet ponovila :fight2:

Mi pa ACAD zelo prav pride. Npr. ko smo zidali garažo sem zrisal vse načrte (in prišparal cekine) in je šlo pri pristojnih organih "vse skoz". Pa ko sem naročeval kuhinjo sem v SVEO poslal skico kuhinje z merami in čez eno urico je prišel nazaj izris v 3D. Podobno je bilo pol s kopalnico in spalnico,.... Aja pa FISMO-tu sem poslal načrt za nosilce za smernike za motor in čez dva dni mi je Vragica prinesla izdelek.

Pa za motoristepredparlament sem naredil eno skico (tko zelo na hitro), ki je Hotschkotu pomagala pri razsvetljevanju odgovornih glede zaščitnih cestnih ograj :lol1:

Ja kar uporabna zadeva tale ACAD.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno vpetje zadnjoe nihajke :lol1:

emm, niti ne. Zadnje čase izdelovalci pri radikalnih športnikih vse bolj iščejo ostrejši kot, da ni nihajka vzporedna s cestiščem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, point mojga posta ni bil v tem da ima motor nenavadno vpetje, kapiš? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, point mojga posta ni bil v tem da ima motor nenavadno vpetje, kapiš? :grim

Jah, drugič napiši tisto, kar bi rad povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, drugič napiši tisto, kar bi rad povedal.

Sej sm, sam ti nisi razumu

Read between the lines, pa čeprou je bla sam ena .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr-big a si poslal kdaj slike na kak natečaj...poglej malo po moto-straneh

:OK:

Maa...pred leti mal spraševal okrog....pa sama zbrka...pr nas itaq....treba bit prava tehnika ris.,format,itd...

..bom še vidu če katero pravo stran najdem...morda pa nastopim na kajšnem natečaju..ja..??

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-368-1139183084_thumb.jpg

od 4h do zdele...ratal ni nič...oziroma tole...v zadnjih nekaj minutah......seveda ja popolnoma neuporabno, ker to ni tisto ker bi mogla nardit....

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

najdla neke strašansko stare - kr neki risbe :)

...tazadnja je za lino...bo ze vedla zakaj :)

post-368-1140622972_thumb.jpg

post-368-1140623084_thumb.jpg

post-368-1140623099_thumb.jpg

post-368-1140623118_thumb.jpg

post-368-1140623136_thumb.jpg

post-368-1140623221_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nagaya
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Najprej nekaj avtomobilov narisanih na roko in kasneje pobarvanih v Paintshopu (cca 6-8 ur dela vsak), dve stari skici samurajskih demonov in AvP narisanih kar med predavanji, pa še dve Baburi (sedeča je nastala v dobri uri, ležeča pa v dveh urah). Ja, ležeča je iz Playboya, hehe.

post-1649-1143979014_thumb.jpg

post-1649-1143979025_thumb.jpg

post-1649-1143979035_thumb.jpg

post-1649-1143979046_thumb.jpg

post-1649-1143979070_thumb.jpg

post-1649-1143979125_thumb.jpg

post-1649-1143979188_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!