Skoči na vsebino

Skupina Mass izpuhi


Priporočene objave

Ker ima že skoraj vsaka stvar svojo temo sem se odločil, da tudi sam odprem eno in sicer o izpušnih sistemov MASS. Sam ga imam na svoji zx10r 2006 in lahko rečem, da ga ne zamenjam za noben denar, glas je odličen teža pa vsaj pol manjša od originala tudi vizualno mi je zelo všečen. Vglavnem tukaj lahko pišete svoja mnenja predloge, pohvale in graje o izpuhih MASS, oziroma se tukaj lahko družimo ter debatiramo o tej znamki.lp

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog je že dober, he he he...

Tale o pikniku, mislim.

Mass bo poskrbel za ogrevanje z izpuhi, Motosvet pa z dobrinami... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo božično presenečenje ste mi pripravili, fantje .

Kakšno vreme bo ta weekend ?

A je kdo spremljal napovedi ?

Namreč , vsako leto je na dan Štefanovega ( 26.decembra), torej v nedeljo organizirano srečanje motoristov v Ronchih ( 30 km od slovensko italijanske meje ), kjer počastijo ta praznik . Namreč , ve se , da je sv. Štefan zavetnik konjev , se pravi da je tudi naš zavetnik .

Če bo le suho ( mraz ni ovira ) se vsako leto odpravimo skupinsko na to srečanje . Kuhano vino , panoramska vožnja , debata itd .

V priponki je fotoreportaža iz lanskega srečanja : http://www.okriders.net/2009-36-ronki/index.html

Lahko bi bil to en lep konec več ali manj usranega leta 2010 .

Seveda vabim potem vse k meni v MASS pisarno , pa da urežemo enega visečega .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud MASS-a ne zamenjam za nobenega drugega, tud ko bo nov motor bo Igor že tko zrihtu da bo glasno pa lepo :)

o jaz pa zamenjam izpuh MASS za drugega, ampak samo z MASS-om rolleyes.giftrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-danes sem nafilal akumulator,kresno iz prve,pa zapel MASS najlepšo melodijo v dolini,dušilca nisem upal ven dat,da ne bo kdo mislil,da pokajo prepovedane petarde :whistle:

-uh,da ni deževalo bi že vrrroooooooommmmmm......:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MASS obuje tudi vas...O:-) hehe ni glih obutev je pa nepogrešljiv modni dodatek na mojmu motorju, če se bo ko se bo menjal, ga bo zamenjal samo mlajši MASS :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez MASSa mi živeti ni.

V teh dneh, deževnih, mrzlih in oblitih z burjo, ko mi je dolgčas, ko me melanholija pritiska......se ne vdam. Grem v garažo, obrnem ključ na ON, primem tipko Start in počakam par sekund....nato pa.......UAAAAAUUUUUU....kako lepo godrnja, kakšen bas, kakšno zamolklo ječanje.....sej ne morem...ma res ne morem... da ne bi....pa čeprav je hladen...obrnil ročice za plin vsaj na 3000 obratov....in vam povem, v DUŠI SE NASELI MIR, BOŽIČNA SPOKOJNOST, SREČA IN VESELJE........nato ga spustim na minimum in v miru pokadim cigaret. Saj ne vem, a me zadanejo plini iz rora ali zvok, vendar terapija uspe. Nisem več vs pobit, v trenutku imam nove plane, kaj bom koristnega počel in si obljubim, da ob prvi priliki grem na motor, pa čeprav bo zunaj -10C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo božično presenečenje ste mi pripravili, fantje .

Kakšno vreme bo ta weekend ?

A je kdo spremljal napovedi ?

Namreč , vsako leto je na dan Štefanovega ( 26.decembra), torej v nedeljo organizirano srečanje motoristov v Ronchih ( 30 km od slovensko italijanske meje ), kjer počastijo ta praznik . Namreč , ve se , da je sv. Štefan zavetnik konjev , se pravi da je tudi naš zavetnik .

Če bo le suho ( mraz ni ovira ) se vsako leto odpravimo skupinsko na to srečanje . Kuhano vino , panoramska vožnja , debata itd .

V priponki je fotoreportaža iz lanskega srečanja : http://www.okriders.net/2009-36-ronki/index.html

Lahko bi bil to en lep konec več ali manj usranega leta 2010 .

Seveda vabim potem vse k meni v MASS pisarno , pa da urežemo enega visečega .

Za jutrišnji motozbor v Ronkih je plan taki :

odhod takoj po 10h dopoldne v strnjeni skupini ,

dobimo se pa na Petrolovem bencinskem servisu v Vrtojbi in sicer na desni strani , če greš v Italijo .

Hrana in pijača je v Italiji preskrbljena , a je malo draga , tako da priporočam , da se najeste doma .

Vsekakor vabilo v MASS pisarno še zmeraj velja .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene žal ne bo. Malo je daleč in mraz pa še motor nimam tak za kakšna zimska potepanja :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene žal ne bo. Malo je daleč in mraz pa še motor nimam tak za kakšna zimska potepanja :fredy:

Evo , ravnokar smo se vrnili z Srečanja .

Konjenice je bilo manj kot lani , a nekaj nas je pa le bilo .

Baje , da je bilo povsod okrog slabo vreme , ampak v Ronkih je bilo 6 stopinj zunaj , pa nekje od 12-45°v grlih .

Od naših sva bila samo dva , ampak nima veze , važno da sva bila .

http://www.shrani.si/f/41/X5/2XMMeWg1/re-exposure-of-resize-of.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi teden grem v Koper k mojemu prijatelju Pohajaču , ki izdeluje oklepe in bug spojlerje iz umetne smole .

Če kdo kaj rabi ali ga kaj zanima , mu lahko kaj posredujem ali prinesem .

http://www.freewebs.com/pohajac/

Oj

Mene bi zanimal zadnji blatnik z zaščito za verigo za V-stroma 1000,

če lahko naredi to zadevo ta tvoj prjatu in seveda za kolko evričev...

Igor hvala že vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Mene bi zanimal zadnji blatnik z zaščito za verigo za V-stroma 1000,

če lahko naredi to zadevo ta tvoj prjatu in seveda za kolko evričev...

Igor hvala že vnaprej

bom vprašal , brez skrbi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj vam zaželim , prijatelji moji , v novem letu ? :hmm:

Denarja najbrž ne bo več kot lani , zdravje z leti peša , na žalost je sreča pogojena z obema dejavnikoma .

Svetla točka v novem letu je naša draga mati Slovenija , saj , kakor je rekel g. Pahor , varno pluje in se izogiba čerem na Evropskem radarju . :baa:

Dragi ljubitelji MASS izpuhov ,

želim vam , da bi se pocenila benzina , da bi gume trajale še enkrat toliko kot sedaj , držale pa isto , da bi dobili vsi Policaji extra 2 meseca nagradnega dopusta od maja do julija , pa da bi bile čez celo leto temperature od 15 - 25 stopinj celzija . :OK:

V tej zimi , pa naj vas ogreje misel , da vas v garaži čaka najglasnejši motor v ulici !!!

Igor in Jerica :wub:

http://www.shrani.si/f/2b/j4/4zxzHZb6/sneg-sobota-18dec-2010-5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj vam zaželim , prijatelji moji , v novem letu ? :hmm:

Denarja najbrž ne bo več kot lani , zdravje z leti peša , na žalost je sreča pogojena z obema dejavnikoma .

Svetla točka v novem letu je naša draga mati Slovenija , saj , kakor je rekel g. Pahor , varno pluje in se izogiba čerem na Evropskem radarju . :baa:

Dragi ljubitelji MASS izpuhov ,

želim vam , da bi se pocenila benzina , da bi gume trajale še enkrat toliko kot sedaj , držale pa isto , da bi dobili vsi Policaji extra 2 meseca nagradnega dopusta od maja do julija , pa da bi bile čez celo leto temperature od 15 - 25 stopinj celzija . :OK:

V tej zimi , pa naj vas ogreje misel , da vas v garaži čaka najglasnejši motor v ulici !!!

Igor in Jerica :wub:

http://www.shrani.si...8dec-2010-5.jpg

Hvala za tako prisrčno čestitko, seveda jo vračam v isti meri nazaj. p.s. če se vsaj polovica želja izpolni bom presrečen!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo božično presenečenje ste mi pripravili, fantje .

Kakšno vreme bo ta weekend ?

A je kdo spremljal napovedi ?

Namreč , vsako leto je na dan Štefanovega ( 26.decembra), torej v nedeljo organizirano srečanje motoristov v Ronchih ( 30 km od slovensko italijanske meje ), kjer počastijo ta praznik . Namreč , ve se , da je sv. Štefan zavetnik konjev , se pravi da je tudi naš zavetnik .

Če bo le suho ( mraz ni ovira ) se vsako leto odpravimo skupinsko na to srečanje . Kuhano vino , panoramska vožnja , debata itd .

V priponki je fotoreportaža iz lanskega srečanja : http://www.okriders.net/2009-36-ronki/index.html

Lahko bi bil to en lep konec več ali manj usranega leta 2010 .

Seveda vabim potem vse k meni v MASS pisarno , pa da urežemo enega visečega .

hvala bogu, da je naslednji letni čas - pomlad. ali imaš kaksno vabilo tudi za bolj tople svetnike kot je Štefan?

me pa zanimajo tvoji rori. februarja dobim tenere xtz660-abs in sem ji nameraval malo popraviti moč in navor z igorjevim slip-on-om.

kot veš delta ponuja rore od igorja iz ivancne gorice. jih imaš tudi ti?

pridem pogledat in poslušat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu, da je naslednji letni čas - pomlad. ali imaš kaksno vabilo tudi za bolj tople svetnike kot je Štefan?

me pa zanimajo tvoji rori. februarja dobim tenere xtz660-abs in sem ji nameraval malo popraviti moč in navor z igorjevim slip-on-om.

kot veš delta ponuja rore od igorja iz ivancne gorice. jih imaš tudi ti?

pridem pogledat in poslušat.

Seveda bodo vabila sledila , pa kar po vrstnem redu . Ponavadi smo imeli mi na Primorskem prej pomlad , kot ostala Slovenija , a vidim , da se svet spreminja . No , kakor koli , 9. januarja je srečanje GO-MOTO-GO v Stari Gorici .

http://www.pohorski-abohi.com/index.php/component/jevents/icalrepeat.detail/2011/01/09/291/-/MTM1MzA4YTk3YTdjNWZmNDUzNWI0MjQ5YTZhNDRjODE=

VABLJENI

ostalo na PM

Popravljeno . Popravil OKigor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ksz...

Igor, kdaj bo tekmovanje v glasnosti Mass izpuhov? Lani ga je odnesla voda.:(

Mitja živijo ,

spet si me prehitel !

Ker še nimam točnega datuma , nisem hotel prehitevati , ampak prvo srečanje MASS imetnikov izpušnih sistemov bo že čez kakšen mesec ( samo da se malo otopli ) , in sicer v Mariboru .

Naš MASS serviser iz Maribora ( Krapše Bojan ) namreč seli delavnico in nas je povabil na ogled nove . Seveda jo bomo otvorili , kot se za MASS spodobi .

Z E L O G L A S N O !!!

Obvestilo bo na mailih in na forumih !

VABLJENI VSI MASS-ovci !

Popravljeno . Popravil OKigor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitja živijo ,

spet si me prehitel !

Ker še nimam točnega datuma , nisem hotel prehitevati , ampak prvo srečanje MASS imetnikov izpušnih sistemov bo že čez kakšen mesec ( samo da se malo otopli ) , in sicer v Mariboru .

Naš MASS serviser iz Maribora ( Krapše Bojan ) namreč seli delavnico in nas je povabil na ogled nove . Seveda jo bomo otvorili , kot se za MASS spodobi .

Z E L O G L A S N O !!!

Obvestilo bo na mailih in na forumih !

VABLJENI VSI MASS-ovci !

pa to smo čakali trance_27_notworthy.gif torej bo nekaj takšnega kot je bilo lani v celju? super super trance_25_naughty.gif se vidimo wink.gif bruum bruum tongue.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

...evo jutri bo +12..baje...prav prijetno furico do Igorja na en narezek pa deci terana...(še kdo)..pa kakšen nov avspuh seveda pogledat pa po možnosti kaj naročit,, :naughty: !!

post-11527-0-85306200-1300550640_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DESIM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto klub Motocompany organizira 3. aprila v Bukovici pri Volčji Dragi blagoslov motorjev s krajšo panoramsko vožnjo ter dobrim kosilom .

Ker je tudi predsednik MASS-ovec , pa še veliko njihovih članov tudi , bi bilo lepo če se pripeljete na primorsko uživat lepo vreme .

Dobrodošli ,

Igor

pa da se ne bo kdo izgubil :

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?x1=381236&y1=84697&zoom=300032&q=krajevna+skupnost+bukovica

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!