Skoči na vsebino

Skupina Mass izpuhi


Priporočene objave

Glas??? men je čista poezija z db killerjem ali brez hudo je res hudo jest sm se z veliki nasmeškom peljal....

Definitivno sem se prav odločil, zdej vsaj slišim motor, prej sem ga moral res navijat da se je kj slišal zdej...

hehehehe :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer!

Tudi sam sem nabavil mass ror pa rastura do amena. Imam edino en problem kako naj umirim prosti tek ko nimam noter db-kilerja?čuje se dosti nihanja v prostem teku. Imam pa motor suzuki gsxr 600-k1?se da kaj nastavit ali to pač tako je in bo?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem v BTC-ju videl Kawo GTR z mass rorom, pa me je kar mal razočaral, z notranje strani je imel pločevino na dušilcu tako grdo zvarjeno da je bila vsa skrivljena, kot kakšen Kitajski polizdelek, zdaj ne vem a je to bila kakšna predelava ali samo nalepka Mass na kakšnem domačem izdelku :?:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem v BTC-ju videl Kawo GTR z mass rorom, pa me je kar mal razočaral, z notranje strani je imel pločevino na dušilcu tako grdo zvarjeno da je bila vsa skrivljena, kot kakšen Kitajski polizdelek, zdaj ne vem a je to bila kakšna predelava ali samo nalepka Mass na kakšnem domačem izdelku :?:hmm:

... :klicaj: ...pa ja ...to si ti neki narobe lonc gledu..HEC..

....no da mal pokomentiram tale tvoj post ,,,,,ror slip on oval MASS..je bil za ta motor prototipni izdelan leta 2009..kot prvi za ta model motorja..in ja je pločevina zavarjena malo grdo ..ampak bistvene razlike pri sami performansi izpuha ni...sicer pravjo da podarjenemu konju se ne gleda v zobe..ali ono....i čosavemu kur.u i svaka dlaka smeta...tko da vedno in na vsak motor ,ki ga bom imel če je le dobavljiv bom gor dal mass ror ker je cena -sam izdelek -performanse-zvok..daleč od marsikaterega bolj zvenečega imena izdelovalcev avspuhov, boljši in odtehta malo bolj grobo zapigan zvar,,,sicer pa pričakovati ne moreš izdelka ki bi ga recimo delali v NASI itak ne moreš...ZA TO CENO......NEKJE 260€....

:ninja: .... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Tudi jaz od letos ponosen lastnik MASS-a na svojem GTR-ju.Zvok in vse ostalo fantastično,tako da "vsaka čast" Igorju,glede nasvetov in same izvedbe!

Kawasaki GTR 1400 ( 09).wmv

Kawasaki GTR 1400 - DB KILLER ON ( 09 ).wmv

post-21315-0-89722700-1321893782_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo , pa smo v letu gospodovem 2012 ! Za nekatere bo to nadaljevanje lanske kalvarije , drugi bodo vse moči usmerili v obdržanje enakega stanja , tretji pa bodo rekli : Naj gre vse k hudiču , sam da mam motor v garaži .

Upam , da nas je takih največ .

Druščina lastnikov MASS izpuhov se kar vztrajno veča , lani se nam jih je pridružilo cca 90 , tako da je že redkost , če ne srečaš vsaj enega MASSa na bilokakšnem srečanju .

Čez dva tedna bo tradicionalen Bike Expo SHOW Verona , kjer bodo tudi naši iz Palerma predstavili novosti za letošnje leto in verjemite mi , da jih ni malo . Z leti tudi kvaliteta MASSovih izpuhov raste , zvok pa , hvalabogu, ostaja isti ! Prepoznaven , da je kaj !

Seveda vas vabim , da se od 20. do 22. januarja popeljete do Verone in si tam v živo ogledate kaj imamo za pokazati .

http://www.motorbikeexpo.it/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o jaz pa zamenjam izpuh MASS za drugega, ampak samo z MASS-om :rolleyes: :naughty:

Shark , kako je sedaj z novim motorjem ?

Že pogrešaš suzukija ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shark , kako je sedaj z novim motorjem ?

Že pogrešaš suzukija ?

Zvok je super, vsaj za prvih 200km :) glede suzukija pa, tisto je bila osa (zvok) ta pa je zdaj čmrlj (zvok) zelo močan a ne tako nadležen v obratih kot je bil suzukijev.. res super :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Dans je tudi mene obisku stric Mass! :kva2: Nemorem verjet, kakšen zvok spravi iz moje kobilice! :love1: Samo to je še rabla, pa je popolna zame. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo , pa smo v letu gospodovem 2012 ! Za nekatere bo to nadaljevanje lanske kalvarije , drugi bodo vse moči usmerili v obdržanje enakega stanja , tretji pa bodo rekli : Naj gre vse k hudiču , sam da mam motor v garaži .

Upam , da nas je takih največ .

Druščina lastnikov MASS izpuhov se kar vztrajno veča , lani se nam jih je pridružilo cca 90 , tako da je že redkost , če ne srečaš vsaj enega MASSa na bilokakšnem srečanju .

Čez dva tedna bo tradicionalen Bike Expo SHOW Verona , kjer bodo tudi naši iz Palerma predstavili novosti za letošnje leto in verjemite mi , da jih ni malo . Z leti tudi kvaliteta MASSovih izpuhov raste , zvok pa , hvalabogu, ostaja isti ! Prepoznaven , da je kaj !

Seveda vas vabim , da se od 20. do 22. januarja popeljete do Verone in si tam v živo ogledate kaj imamo za pokazati .

http://www.motorbikeexpo.it/

lahko bi se kaj dobili skupaj naredili test glasnosti in peljali kakšen krog,kaj pravte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in punce , kako ste kaj razpoloženi v nedeljo 25.aprila za en izlet do Bukovice pri Volčji Dragi na naše žegnanje . Dobimo se dopoldne , mi bomo tam od 10h naprej , panoramska vožnja ob 12h , potem pa kosilo ( golaž ) in žurka naprej .

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=339789212724875&set=a.101466646557134.3218.100000813981731&type=1&theater

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in punce , kako ste kaj razpoloženi v nedeljo 25.aprila za en izlet do Bukovice pri Volčji Dragi na naše žegnanje . Dobimo se dopoldne , mi bomo tam od 10h naprej , panoramska vožnja ob 12h , potem pa kosilo ( golaž ) in žurka naprej .

http://www.facebook....&type=1

25. marec verjetno!!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za opozorilo ! Tako sem zmeden , da ne vem niti kateri dan je danes .

Popravljam , 25.marec 2012

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pa da še jaz pokažem svojga mass-a :D Velik ni širok tud ne je pa glasn in lep :P

Mal stara pikčura ampak važn da se vidi razkoš :D

post-14558-0-69284900-1336333847_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo tudi sam imam novega massa. Igor mi je odlicno svetoval, naredil novo cev , ter bil pri svojem delu zelo profesionalen. Taksnega suporta ne boste dobili nikjer drugje. Moj glas za MASS!!

Glas je brutalen:)

ktm11.jpg

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Meni mi pa ta izpuh ni ušeč! Za ta denar je preveč površno narejen in tudi to preferiranje glasa oz glasnosti mi je kr nekej! Bol ku je glasen bujši je? Se je mogoče kdo uprašal kako upliva na delovanje motorja? Je sploh kdo pomislu in šel k mehaniku in porihtal ubrizg in ... glede na izpuh? Mislim da je potrebno to naredit medtem ko pri kakem dražjem izpuhu to ni potrebno ker skrbijo za pravilno delovanje motorja in ne samo za glas!

Samo moje mnenje,brez zamere!

Mene pa samo zanima (pa nimam Massa, toliko za info, sem ga pa imel na prejšnjem motorju) od kje te ideje, da drugi dobavitelji poskrbijo za tvoj motor? Govorim za za serijske motorje, predvsem za kubature okrog 600 ccm? Namreč moja izkušnja je čisto drugačna, ko sem okrog pisal in iskal izpuh za mojo bivšo Yamaho, mi nekateri niti odpisali niso. Tudi mape vbrizga nihče ni dajal zraven izpuha. Kar pa se tiče glasa: če voziš z DBkillerjem ima MASS enega nalepših glasov. Ni ne premočan, ne prešvoh. Ima lepo toplo barvo, volumen in se ne dere kot pločevinast lonec. ampak to je samo moje mnenje.
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni mi pa ta izpuh ni ušeč! Za ta denar je preveč površno narejen in tudi to preferiranje glasa oz glasnosti mi je kr nekej! Bol ku je glasen bujši je? Se je mogoče kdo uprašal kako upliva na delovanje motorja? Je sploh kdo pomislu in šel k mehaniku in porihtal ubrizg in ... glede na izpuh? Mislim da je potrebno to naredit medtem ko pri kakem dražjem izpuhu to ni potrebno ker skrbijo za pravilno delovanje motorja in ne samo za glas!

Samo moje mnenje,brez zamere!

Nekaj podobnega se je pisalo za akrapote 15 let nazaj :) Meni osebno so všeč tej ovalni s karbonom na koncu. Zvari so ročni kar se vidi ampak to je spet stvar okusa.

Kot ti je že Dami34 napisal je včasih problem dobiti izpuh, ki ga lahko sploh homologiraš kaj šele, da bi poleg dobil vrednosti vbrizga. Tudi sam sem imel podobno izkušnjo kot on. Pri Massu ni bilo težav, malo sem še kompliciral glede montaže tako, da so vse skupaj izmerili, poslali v Italijo da so ga zvarili po teh dimenzijah in čez dva dni je bil izpuh na motorju. Homologacijo in vse papirje uredili oni.

Kar se pa tiče samega delovanja motorja pa je bolje kot je bilo z tovarniškim izpuhom. Poraba je padla, lepše pospešuje... Na prejšnjih motorjih sem imel tudi že akrapoviča in leovinche in po pravici povedano, da v kolikor je slip-on je isti šmorn samo malo bolj te ocolajo. Vbrizg se je pri meni nastavljal samo enkrat, ko so se menjale vse krivine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!