Skoči na vsebino

Skupina Mass izpuhi


Priporočene objave

Massa dal na Hodo 600 se ""dere"" kot hudič(hvala Igor za trud)

Zdaj pa še na Yamahi R1 se še mački dve ulce naprej skrijejo k prigrmim!

V glavnem ""super"" glas in dizajn tako da priporočam vsakemu!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zdravo,

 

na svojo Aprilio Shiver 750 bi rad dal izpuh MASS, je to kdo že naredil?

 

Hvala za odgovore....

Izpuhi za shiver so praktično enaki kot za Dorsoduro, le da je

smiselno pri menjavi izpuhov odstraniti še katalizator ( če hočemo

dobiti največ od motorja ) in pa pravi MASS glas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma kdo kakšno R6 , letnik 03-05 mam en trombončin drito titan top carbon ( rabljen ) za prodat . Pol cene ! Lahko bi ga tudi kam drugam montirali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

 

Na mojem bodočem novem motorčiju bo definitivno MASS:) Igor se res potrudi, če rabiš kakšno pomoč ali nasvet. Zvok njegovih izpuhov pa govori sam zase:)

 

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎21‎.‎9‎.‎2012 at 21:13, carpbone pravi:

Massa dal na Hodo 600 se ""dere"" kot hudič(hvala Igor za trud)

Zdaj pa še na Yamahi R1 se še mački dve ulce naprej skrijejo k prigrmim!

V glavnem ""super"" glas in dizajn tako da priporočam vsakemu!!!

... čeprav je to stara tema... vseeno uporabim ta citat..

..meni je od vseh izpuhov najbolj všeč Tromb titan curve carbon cap.... pa nikjer nobenega ne poznam, da slišim to v živo.

...bojim se ravno tega, kar sem odebelil v zgornjem citatu. Nekaterim je všeč, da se dere ko hudič.... nekaterim pač ne. In jaz spadam v to drugo skupino. Original auspuhov na mojem mopedu se praktično ne sliši...in sta velika ko hudić... Dotični izpuh bi dal gor ravno zaradi tega, da nimam gor tistih metrskih dimnikov in da se ga malo bolj sliši.. ne pa da se mi dere...da me začne bolet glava po pol ure...... pa da me policisti čakajo že pol ure prej , preden pridem mino njih....

..poznam edino Damija, ki je pred leti imel tak izpuh na Yamahi.... razložil mi je, kak glas je imel.....in poslušal sem glas njegovega mopeda po youtubu... vendar to ni to... je treba slišati v živo, preden grem v zamenjavo.

Ali ima to kdo na svojem mopedu ta izpuh, po možnosti čimbliže Lj, da pridem pogledat in poslušat.... da mi potem ne bo žal, da sem zamenjal izpuh.

Rad bi pridušen, malo bolj zamolkel zvok.... in ne da je rezek in kovinski. Saj ste že pisali o tem, kak zvok naj bi imel... ampak...tko kot imajo vsake oči svojega malarja...imajo tudi vsaka ušesa svojega ....karkoli že..  :P 

Hvala.

...to je ta izpuh na sliki.

 

Auspuh.jpg

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam homologiran Mass lonec na CB-jki. Z dbkillerjem je stvar legalno glasna (tehničnega naredil b.p., policijske kontrole do sedaj b.p.), brez dbkillerja pa se ne da vozit naokoli. Fašeš samo glavobol, jezo okolice pa zelo hitro kak plačilni nalog. Ni ta model, se ga da pa ob priliki slišat. Enkrat bolj spomladi, ko bo motor nazaj iz zimskega spanja.

Pomoje pa dokler je dbkiller not, stvar ne bo preglasna. Zvok je itak boljši od original dimnika (ta je na CB-jki dimenzije za kak TEŠ6), pa vseeno ne moteč za okolico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hvala za odgovor...

... verjetno je na CB volumsko večji izpuh, kot tale na sliki... in verjetno nisi imel vmesnega lonca (pod mašino), ki se ga odstrani pri montaži izpuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

... čeprav je to stara tema... vseeno uporabim ta citat..

..meni je od vseh izpuhov najbolj všeč Tromb titan curve carbon cap.... pa nikjer nobenega ne poznam, da slišim to v živo.

...bojim se ravno tega, kar sem odebelil v zgornjem citatu. Nekaterim je všeč, da se dere ko hudič.... nekaterim pač ne. In jaz spadam v to drugo skupino. Original auspuhov na mojem mopedu se praktično ne sliši...in sta velika ko hudić... Dotični izpuh bi dal gor ravno zaradi tega, da nimam gor tistih metrskih dimnikov in da se ga malo bolj sliši.. ne pa da se mi dere...da me začne bolet glava po pol ure...... pa da me policisti čakajo že pol ure prej , preden pridem mino njih....

..poznam edino Damija, ki je pred leti imel tak izpuh na Yamahi.... razložil mi je, kak glas je imel.....in poslušal sem glas njegovega mopeda po youtubu... vendar to ni to... je treba slišati v živo, preden grem v zamenjavo.

Ali ima to kdo na svojem mopedu ta izpuh, po možnosti čimbliže Lj, da pridem pogledat in poslušat.... da mi potem ne bo žal, da sem zamenjal izpuh.

Rad bi pridušen, malo bolj zamolkel zvok.... in ne da je rezek in kovinski. Saj ste že pisali o tem, kak zvok naj bi imel... ampak...tko kot imajo vsake oči svojega malarja...imajo tudi vsaka ušesa svojega ....karkoli že..  :P 

Hvala.

...to je ta izpuh na sliki.

 

Auspuh.jpg

Ne kompliciraj, skoči do Igorja, dejta gor lonc in boš slišal zvok, hkrati boš lahko poskusil tudi vrč loncev, da vidis izgled.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc tale ma lep zvok... na mestu 'neslišen'.. ko ga  nažgeš pa lepo zapoje...

podobn zvok mam jst na mojmu sam da je remus okami..še mal bolj nežno globoko prede v višjih obratih... meni je top

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

... HD-Dyna..... kwa me lajkaš... sej ga še nimam...

.... ko ga boš slišal... me pa lajkej...   :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Zivnorc pravi:

... HD-Dyna..... kwa me lajkaš... sej ga še nimam...

.... ko ga boš slišal... me pa lajkej...   :P

Jest tebe zmeri lajkam, k maš dobre base :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Jest tebe zmeri lajkam, k maš dobre base :blush:

Dobro, da si base u množini napisal :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

...ti pa tih bod... si tut svojo dobu..  :P

 

sj si mi jo pred vsemi kazal, kaj sm pa hotu, mal sm zardel :blush: in hit jo skriu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Zivnorc pravi:

...slika je...

...zvoka še ni...

:huh:

FOTB767.JPG

Ima slika, nema ton?

 

ps. lepo zgleda

če se hočeš ustavt na basi, se ustavi pr feraristu, vzemta base in pridta k meni na base :D, kavo bom že skuhal :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp...kot doma ko soupadejo redni mesečni ciklus...polna luna in da je v linijo pošlihtanih vsaj še šest planetov skupaj s svojimi lunami...

...to se pravi ene štiri dni na teden...   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, še dobro, ker na GTja pa res ne vem kam bi ga montiral...čestitam. p.s. men je tut full všeč glas, pa še posluh mam dober, tako da lahk komentiram.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!