Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2011


Sanda7

Priporočene objave

Od jutr naprej števc na nulo IN GREMOO..

Želim vam čim več lepih kilometrov, sončnega vremena,pocen bencina:)predvsem pa brez pizdarij,in čim več vtisov v tej rubriki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domžale mghva - trojane sonček - celje - žalec - trojane - vaški - kamnik - vaški - domov .... večkratno občasno spremstvo sedanjih in bodočih rilčkarjev ... nekaj časa sem bežal pred njimi , nekaj časa pa sem jih lovil .. božjastnih 150 km ... a mraz ?? skor taprav... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celje trojane celje zalec domzale tuhinjska celje. Matr, se furam ko da sem tramvajist, ej!! Mraz? No ja, enmal pa ga je vseeno blo, ampak nic hujsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domžale mghva - trojane sonček - celje - žalec - trojane - vaški - kamnik - vaški - domov .... večkratno občasno spremstvo sedanjih in bodočih rilčkarjev ... nekaj časa sem bežal pred njimi , nekaj časa pa sem jih lovil .. božjastnih 150 km ... a mraz ?? skor taprav... :lol:

Nimam besed!!!!!!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celje trojane celje zalec domzale tuhinjska celje. Matr, se furam ko da sem tramvajist, ej!! Mraz? No ja, enmal pa ga je vseeno blo, ampak nic hujsega.

Si dec ali nisi ?

(nema zime za eskime) :whistle:

Popravljeno . Popravil avtomoto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koja jim je to fora....?! Danes zjutraj sem šel v službo z motorjem. Kljub prižgani kratki luči so mi v jutranji temi (ob 5.30) nasproti prihajajoči avtomobilisti veselo blendali (pa nobene policije nikjer), kot da ni že zadosti težko vozit po mrzli in mokri cesti. Še bleščat se mi mora.... skozi umazan vizir.

Mogoče so me pa pozdravljali :? pol pa svizec....

LP bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koja jim je to fora....?! Danes zjutraj sem šel v službo z motorjem. Kljub prižgani kratki luči so mi v jutranji temi (ob 5.30) nasproti prihajajoči avtomobilisti veselo blendali (pa nobene policije nikjer), kot da ni že zadosti težko vozit po mrzli in mokri cesti. Še bleščat se mi mora.... skozi umazan vizir.

Mogoče so me pa pozdravljali :? pol pa svizec....

LP bajsi

včasih moraš misliti z njihove strani... dobrohotni , ki so ti blendali , so verjetno mislili da ti na avtu ena luč ne dela.. zdaj odvisno kje si se vozil so eni mislili za levo eni pa za desno ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole... 171 delno sončnih km je zabeleženih za začetek sezone. Tele precej tople januarske dneve je pač treba izkoristit :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...danes zjutraj sem se odločo, da malo motor zalaufam, naredim par km do tankštele, ker je bil tank prazen da podmažem ketno in da pospravim motor. Štart v Prevaljah kjer so ceste mokre ko da je deževalo 3 dni zaporedoma (kar ni) in ker se mi ni lublo domov kr takoj, sem se odločo da potegnem do Dravograda. Tam sem opazo da so ceste vedno bol suhe in sem si reko "pa se pelji še malo". Pa me je cesta privedla do MB :D, kjer je blo prijetnih 10°C ali celo več. Naredim krog čez mesto, na kolodvoru pogledam na uro ki je kazala 12:50. Se spomnim da je ob 13:30 kosilo in sem ga stisno nazaj proti domu :P Nazaj grede sem še naletel na enega "jajcarja", kateremu je padel ego ko sem ga prehitel in me je začel lovit :headbang:. V glavnem pa je bla super furca na kateri je padlo 156km. Zdaj pa je motor spucan in čaka na naslednji lep dan :D

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mb - ptuj - macelj - krapina - zagreb - zaprešiči - bizeljsko - podčetrtek - lemberg - poljčane - mb

mislim da je bilo skupaj okrog 250 km ali tam nekje.

v zagrebu zelo toplo in suhe ceste :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes šel na Trojane po vinjeto, pa je tam niso imeli in sem zato vzel krofe, potem hotel it v Komendo k U51 na kofe

pa se ni izslo, in jo nato ucvrl v Logatec po vinjeto. Je niso imeli in sem zato obrnil proti domu, kjer so imeli vinjeto

na pumpi, ki je 2 km stran od stanovanja.

Bila lepa fura, +10°c, nobene gnece (tako avtomobilistov kot motoristov /srecal samo 2motorista/).

V Logatcu se zmeraj disi po cokoladi :-))

Guma se presenetljovo dobro drzi - tako da lahko se pocaka na menjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mb - ptuj - macelj - krapina - zagreb - zaprešiči - bizeljsko - podčetrtek - lemberg - poljčane - mb

mislim da je bilo skupaj okrog 250 km ali tam nekje.

v zagrebu zelo toplo in suhe ceste :)

Pridn, nalednjič se mormo zmenit pa da skočimo skupaj do rogle, no meni ni uspelo je bila cela cesta ledena 5 km do rogle ampak je pa pasalo za prvič letos :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.1.

Zakurblu. Ugreu. Gasa. Na petroli gume napumpu. Gasa. Kolona. Prehitevanje, prehitevanje, prehitevanje,... uau 500 metrov brez automobila pred nosom - divota za dušo. Prehitevanje, prehitevanje, obupu s prehitevanjem. Vozu za avti. Vozili 40. Jupijo jupije. Čez hribe. Prazna cesta, sam mokra in šudar. Spet v dolino. Kulona, kulona... 40 - dej pi*ka posrana kup si raj letno vozovnco za autobus pa ulak ne pa puntota. Vsak let več prometa in vsak bedak lahko naredi izpit.

Ma brezveze. Gremo na 6 pirov pa spat.

Zebl me je pa že polet večkrat bolj kot učeri... pa Pojma nimam kolk brezveznih km je padl.

lp

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se odlocu za en obisk pri babici, ki je v KC, pa sm pogledal ven in vidu soncek, torej gremo z motorjem. Ce-Lj. Ceste suhe in normalno prevozne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je vreme danes bilo spomladansko, sem jo potegnil do semle:

picture-001.jpg

... no tudi jadranski kalamari s krompirjem in štorovkami v pečici so dodali svoje :evilgrin: Je bilo precej bajkerjev na cesti proti morju. Škoda, ker je bila meglena koprena skoraj ves čas nad našim primorjem, povsod drugje pa sonček. Skupaj okoli 280 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva s Treborjem tuhtala, kam bi jo mahnila, pa je bil za urzah dovolj dober kar Louis v Gradcu pa ene par neumnosti za druge za kupit. Pa sva sla in srecno tudi prispela nazaj. Od Mb do Celja nama je delal druzbo tudi velecenjeni KUKc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva s Treborjem tuhtala, kam bi jo mahnila, pa je bil za urzah dovolj dober kar Louis v Gradcu pa ene par neumnosti za druge za kupit. Pa sva sla in srecno tudi prispela nazaj. Od Mb do Celja nama je delal druzbo tudi velecenjeni KUKc.

In pri meni je števec pokazal novih 395 km, letoš že 445 km. Za dva dneva vožnje kar nekaj :yea1: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj naredil prvih 100km v letu 2011...Srečal 10 nadobudnih motoristov, ki niso mogli skrivati nasmeha iz čelade :worship: kot jaz .

Danes pa rahel muskelfibr v levem zapestju, bo treba mal na kondiciji delat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jz sm otvoril sezono :P juhuhu :boobies: Fajn je blo da že dolgo ne tako, ceste sploh niso tako zelo slabe (pesek, sol, blato, gnoj... ) in se je dalo že kar solidno peljat. Od Krškega do Kostanjevice se je naredil čudovit sonček in sem malce bolj stisnil na gas, da motorček ne pozabi čamu je namenjen. Tako da tudi zame prvih sicer skromnih 67km v 2011!

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jz sm otvoril sezono :P juhuhu :boobies: Fajn je blo da že dolgo ne tako, ceste sploh niso tako zelo slabe (pesek, sol, blato, gnoj... ) in se je dalo že kar solidno peljat. Od Krškega do Kostanjevice se je naredil čudovit sonček in sem malce bolj stisnil na gas, da motorček ne pozabi čamu je namenjen. Tako da tudi zame prvih sicer skromnih 67km v 2011!

ajd

Vidim, da sva imela enako otvoritev sezone.

BTW te rufnem kaj v LJ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tole "spomladansko" sonce pa res prebudi človeka, tako da sem tudi jaz danes naredu prvih 100 km in šel pogledat kako zgleda morje pri sosedih. Sonce je naredilo res svoje, saj sem srečal kar nekaj motoristov. To je bilo res nekaj za dušo po dolgem času.

post-28280-0-68355900-1295111126_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes (hmmm učeri) super družba in dodatnih tristo. Jutr (danes) smer Dolenjska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj lepa turca iz Prlekija do Goričkega na Grad in pa do tromeje z madžarsko in avstrijo ogledat spomenik in še malo po avstrijski strani do Gornje Radgone ter domov.

Danes pa po avstrijski strani do Šentilja in do razglednega stolpa na Plačkem vrhu, priporočam ZELO vidi se vse do hrvaške, samo danes je bila nažalost malo meglica v daljavah, potem pa do MBja in nazaj proti Prlekiji

769214598_140_150_140,7_150_0_0_80_praznik_placki_vrh_razgledni_stoplplacki_vrh.jpg

Popravljeno . Popravil Gegi12
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!