Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2011


Sanda7

Priporočene objave

Hola,

danes kratka furca... ni besed, dragi moji, ni besed...

Si kolenčk počohu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans 315km

LJ-PO-Ilirska Bistrica-Opatija-Brestova-pa v obratnem vrstnem redu.

Prov pasal je! :yea1:

Počivališče RUPA (HR)

post-23467-0-26920100-1297015195_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil yourfriend11
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tud uspel 315km odvozit. Zahvalu bi se pa enmu motoristu ,ki me je opozoru na radar v Senožečem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 350km. Na obali precej vlage in megleno. Ne naši. Vrtec na ridah je zgledal bolj prazen :evilgrin:

Iza šanka proti Motovunu

617c6714.jpg

... pa na drugo stran

617c6716.jpg

... za favorite Favorit

617c6720.jpg

... še ena na poti nazaj

617c6723.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 350km. Na obali precej vlage in megleno. Ne naši. Vrtec na ridah je zgledal bolj prazen :evilgrin:

Iza šanka proti Motovunu

lepo, lokacija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal en Pub južno od Motovuna na enem ovinku. Cesta iz Pazina proti Motovunu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal en Pub južno od Motovuna na enem ovinku. Cesta iz Pazina proti Motovunu.

en pub na enem ovinku..... bom našel ni problem - všeč mi je pogled na motovun (grožnjan in motovun sta mi zanimiva mesta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, Nejc. Ceste ni problem najdit na zemljevidu. Tud jest se nebi pelu po tej cesti niti po bližnici pred Buzetom proti naši Sočergi (po eni dolini severno od Buzeta) če mi Marči nebi navigiral (slika tiste razvaline). Hrvatje majo precej peska in prahu na cestah. Zaenkrat. Je treba kr pazit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se letos prvič odpravil malo naokoli, naredil slabih 100km(domžale-LJ-zbilje-vodice-kam bistrica-domžale), bilo je pa super. Jutri mi ne uide še ena fura:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prečudovitih 200 km po Krasu in Vipavski dolini.Kar nekaj nas je bilo po cestah, saj je vreme skoraj poletno (19,5 °C).

post-28280-0-35747400-1297095930_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prvih 110km (Kungota-Sl.Konjice-Žiče-Poljčane-Kungota). Čudovito vreme. Juhuhu.

Jutri druga fura do Prevalj. Moja draga je znorela. :kva2: (ni ostala doma)

Popravljeno . Popravil igna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekaj manj kot 100 kilometrčkov.

Ker se temperature kljub lepemu sončku kar niso in niso hotle dvignit, sem izbirala višje ležeče poti.

Najprej na OMV in malo paradiranja po Radovljici in Lescah potem pa čez Jamnik, v Dražgoše, v Železnike in proti Šk.Loki.

Res je bilo v višje ležečih krajih bolj gorko in prijetno toplo in zato sem se v Kranju odločila za pot čez Golnik proti Tržiču in od tukaj "Pod gorami" v Begunje in potem kar domov.

Mi ni prišlo na misel, da bi se ustavila še kjer na kavi, ker mi je bilo preveč hladno.

Sem pa vesela, da sem naredila teh par kilometrov, sedaj bo veliko lažje počakat na toplejše dni in daljše fure.

post-20260-0-27411900-1297101775_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tud jaz naredil en krog čez Prekmurje in Haloze... lepih 176 km...pot pa MB, Lenart, Gornja Radgona, Radenci, Banovci obisk in nato do Ljutomera, Ormoža, Ptuj, Majšperk, Polčane in MB. Srečal kar nekaj motoristov, temperatura od toplih 15 stopinj do 8 stopinj ko sem se vrnil že v temi domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi kilometri letos:

Maribor-Dravograd-Velenje-Letuš-Celje-Šentjur-Lesično-Podčetrtek-Maribor.

Na Koroškem srečal le nekaj motoristov (nič čudnega, saj je bilo skoraj 10 stopinj manj kot drugod), od Velenja dalje pa kot v glavni sezoni - prijetne temperature in ogomno motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva vožnja letos. Super vreme.

Borovnica-Ljubljana-Vrhnika-Unec-Rakov Škocijan-Postojna-Planina-Vrhnika-Borovnica.

Fino je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo super vreme, tako kot včeraj in ponovno sem zapeljal motor na sonce.

Z mojo boljšo polovico sva se zapeljala od Ptuja proti Lenartu nato pa obrnila proti Radencem. Od Lenarta proti Radgoni je bila cesta na določenih odsekih kar mokra in spolzka.

Po kratkem sprehodu po parku in nekaj slikah se odpraviva naprej čez Murske Petrovce, Gederovce kjer sva zavila proti AUT meji.

Izredno prijetno se je bilo zapeljat skozi Bad Radgesburg ... ter naprej proti Murecku.

V Lenartu sva se obrnila proti Mariboru in v Pernici se zapeljala preko do Malečnika, tam pa potem čez Pobrežje, Dogoše ob kanalu Drave pri La'Boheme zavila proti Ptuju.

Super je bilo, 142 prijetnih kilometrov.

P.S.

Bilo je kar nekaj motoristov. Predvsem od Radencev naprej jih je bilo polno.

Pri Čnem Lesu sva se malo ustavila, tako če naju je kdo morda videl, ker je kar nekaj motoristov se peljalo mimo in smo se pozdravli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!