Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2011


Sanda7

Priporočene objave

po zaslugi Gašperja Čarmana , ki mi je danes popravim motor sem lahko naredil prvih 100km..

Hvala Čarman :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se danes malo vozil. Včeraj do 15h je bil plan za danes smučarija, vendar me je razporednik v službi prosil, če bi še nekaj naredil danes dopoldne. Seveda sem se strinjal, ker je to pomenilo, da Vogel odpade. Do 11:15 sva s sodelavko opravila ogled trase, ob pol dvanajstih pa sem že sedel na motorju obrnjen v smeri Primorske. Odpeljal sem se skozi Logatec, Postojno, Razdrto in Ajdovščino proti Novi Gorici. Tam sem natankal in poklical Baykerco, če je še vedno za kavo. Punca je že kofetkala z Nejcem, zato sem se potrudil in pohitel do Kanala, da bi še jaz dobil svojo dozo. Ko smo spraznili skodelice smo se poslovili. Midva z Nejcem sva se odpravila proti Ljubljani. Na Vrhniki sva se spet ustavila na :kava: , nato pa sva se odpravila še v Komendo, kjer sta bila Thumper in Umetnica na :beer1: . Razdrli smo še nekaj pametnih, nato pa smo se odpravili domov (skrajni čas :whistle: ). Skupaj se je danes nabralo 310 km :yea1: .

Da se ne bo samo Suzuki hvalil, tudi jaz sem letos obrnil 1000km :yes: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moji kilometri v teh dneh...

V soboto cez moravce na trojane ( krofki :) pa nazaj, bilo je se dokaj mrzlo..

V nedeljo sem sel malo pogledat proti bledu, pa nazaj do crnivca in se v kamnisko pogledat ce so slocki ze kaj nastimal :)...

Na Presernov dan pa cez thin do zalca ( kafetk ), obrat nazaj proti mozirju, skoraj do vznozja pavlica, kjer naju je z kolegom pricakala poledica, pa sva raje obrnila in odrinila proti domu..

Vse skupaj 400 pocasnih in pazljivih km, za duso in telo :)

p.s.: trebor tudi jaz imam ze 1000+ km :):topic:

Popravljeno . Popravil JONI 46
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tudi zadnji dan praznikov potep v toplem, prijaznem sončku... zaokrožil prvih 1000 km letos

Smo se menda srečali na Ridah. ;)

Naša furica - Maribor - Starigrad Paklenica - Maribor.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se menda srečali na Ridah. ;)

Naša furica - Maribor - Starigrad Paklenica - Maribor.

D.

A to ste imeli enodnevno furo? Tudi sam sem razmišljal o podobnem podvigu, ampak mi je še premrzlo zjutraj in zvečer... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se menda srečali na Ridah. ;)

Naša furica - Maribor - Starigrad Paklenica - Maribor.

D.

Hola rejser,

da smo se?? sorry, ko sem na Lubici, ne (pre)poznam več nikogar :blush:

lepa furca!! ampak zanimivo, tudi jst sem premleval Paklenico, pa sem - enako zmrzljiv kot marko55 - izletek prestavil na kasnejši čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu včeri je pa padla tura...najdaljša letos :evilgrin:

Štart v Brežicah, preko Krške vasi proti Kostanjevici. Tam sem bil že mal zmučen in sem se moral okrepčat z kavo in deci đusa z vodo. Pa še "bikez-a" sem moral počakat.

Skupaj sva nadaljevala preko Šentjerneja proti NM. Na semaforju v NM je padel plan, da skočiva v Kočevje. No.....prilezla sva do Dvora oz do prve serpetine na "kočevki", kjer sva se obrnila. Cesta živa drsalnica, še snega in soli je bilo za vzorec. Sam bi še mogoče nadaljeval, sam se je "bikez" ustrašil za ljubico (baje da sol razžira Suzukije :evilgrin:).

Torej obrnila sva se in pičila v NM, kjer sva si privoščila pizzo (ja človek rata lačen po taki dolgi furi). Za dodatek k pizzi sva še kelnerco dobila, sam kurc ker je bil rok uporabe omejen na lokacijo gostilne...Hja to je tko....prvo se ponuja na veliko, ko pa treba, pa rep med noge....čisto po babje :P

Skratka padlo je gromozanskih cca 150km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu včeri je pa padla tura...najdaljša letos :evilgrin:

Štart v Brežicah, preko Krške vasi proti Kostanjevici. Tam sem bil že mal zmučen in sem se moral okrepčat z kavo in deci đusa z vodo. Pa še "bikez-a" sem moral počakat.

Skupaj sva nadaljevala preko Šentjerneja proti NM. Na semaforju v NM je padel plan, da skočiva v Kočevje. No.....prilezla sva do Dvora oz do prve serpetine na "kočevki", kjer sva se obrnila. Cesta živa drsalnica, še snega in soli je bilo za vzorec. Sam bi še mogoče nadaljeval, sam se je "bikez" ustrašil za ljubico (baje da sol razžira Suzukije :evilgrin:).

Torej obrnila sva se in pičila v NM, kjer sva si privoščila pizzo (ja človek rata lačen po taki dolgi furi). Za dodatek k pizzi sva še kelnerco dobila, sam kurc ker je bil rok uporabe omejen na lokacijo gostilne...Hja to je tko....prvo se ponuja na veliko, ko pa treba, pa rep med noge....čisto po babje :P

Skratka padlo je gromozanskih cca 150km

NEVERJETNO,trikrat sem pogledal profil,če si res ti,še lani nisi hotel slišat za furo do maja,letos pa že februarja trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEVERJETNO,trikrat sem pogledal profil,če si res ti,še lani nisi hotel slišat za furo do maja,letos pa že februarja trance_25_naughty.gif

Jp, se mi je poslabšal...se vidi,da mi viška časa hodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se šel mal peljat z motorjem pa sem naletel na Bayki, Treborja, U51 in Thumperja ter si

prislužil obilo kofeta in martinčkanja na primorskem soncu.

Nazaj grede sem zajahal R1 - kaj naj rečem; nora zadeva - bo treba enkrat nekaj takega zapeljat v garažo.

Mi je pa en lep del poti za vrat dihal en pisan GS, sem mu komaj ušel :D

za info - števec je letos obrnil 1.6Kkm

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ena stotka, MP-Metlika-Semič-MP. :OK: Zakon!

Cesta čez Gorjance, vse do Metlike, pa pometena in suha. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj star bolj nor. En pozdravcek vsem iz vrocega Igala. Z dvemi cilindri na dveh kolesih. Na jadranki ni blo zive duse in se ga je dalo res ornk zgat. Ni kaj padla bo prva tura z vec kot tisoc miljami. V torek bom nazaj pa prlimam se fotke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek naju je z mojo boljšo polovico navdušil Darko3g za eno lepo furo malo po SLO in malo po AT. Tudi njemu se je pridružila boljša polovica.

Cilj potovanja so bile rezine KATRA. Vse ostalo pa zgolj užitek v vožnji, čeprav so bile ceste ponekod kar mokre, se je na koncu nabralo za 187km. Bolši polovici sta malo pomrznili.

post-29281-0-82392900-1297424882_thumb.jpg

post-29281-0-88874000-1297424930_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ste imeli enodnevno furo? Tudi sam sem razmišljal o podobnem podvigu, ampak mi je še premrzlo zjutraj in zvečer... :whistle:

Dvodnevno.

Premrzlo zjutraj in zvečer za enodnevni podvig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu včeri je pa padla tura...najdaljša letos :evilgrin:

Štart v Brežicah, preko Krške vasi proti Kostanjevici. Tam sem bil že mal zmučen in sem se moral okrepčat z kavo in deci đusa z vodo. Pa še "bikez-a" sem moral počakat.

Skupaj sva nadaljevala preko Šentjerneja proti NM. Na semaforju v NM je padel plan, da skočiva v Kočevje. No.....prilezla sva do Dvora oz do prve serpetine na "kočevki", kjer sva se obrnila. Cesta živa drsalnica, še snega in soli je bilo za vzorec. Sam bi še mogoče nadaljeval, sam se je "bikez" ustrašil za ljubico (baje da sol razžira Suzukije :evilgrin:).

Torej obrnila sva se in pičila v NM, kjer sva si privoščila pizzo (ja človek rata lačen po taki dolgi furi). Za dodatek k pizzi sva še kelnerco dobila, sam kurc ker je bil rok uporabe omejen na lokacijo gostilne...Hja to je tko....prvo se ponuja na veliko, ko pa treba, pa rep med noge....čisto po babje :P

Skratka padlo je gromozanskih cca 150km

Tolk je šlo, da se nč ne spomnem :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obljuba dela dolg. Nekaj fotosov s poti do Herceg Novega ta konec tedna.

V sredo je bilo prijetnih 15st. na Jadranki (popoldne že neverjetnih 19st. - za kratke rokave :rolleyes:). Kratek oddih s pogledom proti Karlobagu.

Zelo zanimive slike. trance_27_notworthy.gif

Kaj bi lahko dal še zraven kakšno sliko poti (zemljevid oz. google maps)? whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res profi slike !!!Kaj maš to zaen dober fotoaparat??.......:OK: !

Profi aparat - profi slike - profi fotograf - . . . .

(Canon EOS-1Ds Mark III)

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne ga biksat s tistim "profi". Delč od tega. Po cestah ne divjam, ker tudi ne znam in nočem. Če mi je kej ušeč, se ustavm in pofotkam. Simpl as that. Skoraj edina dodatna funkcija katero uporabljam poleg prioritere zaslonke je svetloba v + ali -. To imajo pa itak že skoraj usi fotiči.

Na poti tja grede me je u Ilirski zebl pri -4. Na oni strani meje je bilo že +5, v Reki +7 in kasneje v Splitu +19. Gor grede se je mudilo in sem kasneje po klasičnem jagenčku pri odcepu za Mutrer zavil na avtocesto do konca. Nazaj pa do istega mesta po obali (ni bilo bistvene časovne razlike glede na autoban), od tam do Maslenice avtocesta, ter naprej po Jadranki. Vremenska za nazaj je bila precej uboga ampak držala do Zadra. Naprej je bilo na dveh mestih precej naliva in mokra cesta vse do Kraljevice. Od Senja naprej sem vozil po temi. Glede na vreme danes sem se pravilno odločil in pot nazaj končal v enem dnevu. Pri nas je bilo najhladneje pri Knežaku +1,5 in kasneje v Ljubljani že vročih +3 :rolleyes:

Sreda in četrtek prejšnega tedna sta bila idealna dneva za vožnjo po magistrali. Čist in topel asfalt, nobenega prometa in brez policijskih ovir ob cesti :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne ga biksat s tistim "profi". Delč od tega. Po cestah ne divjam, ker tudi ne znam in nočem. Če mi je kej ušeč, se ustavm in pofotkam. Simpl as that. Skoraj edina dodatna funkcija katero uporabljam poleg prioritere zaslonke je korektura svetlobe v + ali -. To imajo pa itak že skoraj usi fotiči.

Na poti tja grede me je u Ilirski zebl pri -4. Na oni strani meje je bilo že gosposkih +5, v Reki +7 in kasneje v Splitu +19. Gor grede se je mudilo in sem kasneje po klasičnem jagenčku pri odcepu za Mutrer zavil na avtocesto do konca. Nazaj pa do istega mesta po obali (ni bilo bistvene časovne razlike glede na autoban), od tam do Maslenice avtocesta, ter naprej po Jadranki. Vremenska za nazaj je bila precej uboga ampak držala do Zadra. Naprej je bilo na dveh mestih precej naliva in mokra cesta vse do Kraljevice. Od Senja naprej sem vozil po temi. Glede na vreme danes sem se pravilno odločil in pot nazaj končal v enem dnevu kljub štartu šele ob 10:30. Pri nas je bilo najhladneje pri Knežaku +1,5 in kasneje v Ljubljani že vročih +3 :rolleyes:

Sreda in četrtek prejšnega tedna sta bila idealna dneva za vožnjo po magistrali. Čist in topel asfalt, nobenega prometa in brez policijskih ovir ob cesti :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!