Skoči na vsebino

Suzuku Burgman 650 AN Executive


Priporočene objave

Lep pozdrav.

Vaš forum prebiram od lanskega leta ko sem konec poletja postal lastnik Suzuki burgmana 650 . Precej zanimivosti se dogaja na področju skuterjev, kar prej nisem sledil ker ga sam nisem imel. Prebiram zapiske in slike iz vaših srečanj in vidim da se imate prav fino in da ste vesela druščina. Upam da se vam pridružim na kakšni furi ko bo seveda čas za to. Čeprav sem zadnje dni, ko je prav toplo, precej na trnih da bi ga malo popeljal iz garaže na"sprehod", pa bom še malo počakal na bolj ugodno vreme, ker sem komaj prebolel eno virozo, pa nebi rad staknil še kakšne.

Sem pa v teh mrzlih dneh malo razmontiral skuter in naredil nekaj predelav, predvsem na osvetlitvi spredaj in zadaj. Sem namreč tak, da na vsakem avtu ki ga imam naredim kaj po svoje glede dizajna, tako je tudi pri motorju. Namestil bom led osvetlitev spredaj in zadaj. Vse je pripravljeno in izdelano, čaka me samo namestitev na motor in povezava električnih kablov.

Bom še kakšno sliko prilepil če koga zanima kaj počnem.

Še enkrat lep pozdrav vsem ljubiteljem skuterjev.

Pozdravljen med nami,no prilepi kakšno slikico jaz imam tudi malo predelano, lahko vidiš na mojem albumu

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil sem album in dodal nekaj slik vendar imam problem kako ga prikazati pod mojim profilom. Album je viden med ostalimi albumi, ne vem pa kako ga spraviti v okence , kot je to pri ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v album naložil par slik iz jesenskega izleta na Pag. Nisem kaj dosti slikal do sedaj čeprav sva z ženo v dveh mesecih naredila 25oo km. Bom na naslednjih furah kaj več poslikal in kakšno lepo sliko objavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v album naložil par slik iz jesenskega izleta na Pag. Nisem kaj dosti slikal do sedaj čeprav sva z ženo v dveh mesecih naredila 25oo km. Bom na naslednjih furah kaj več poslikal in kakšno lepo sliko objavil.

Dobrodošel med maxiji... :OK:

in lep maxi pozdrav do naslednjič... :D

@pelikan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Včeraj in danes sem se malo potrudil in izkoristil lepo vreme ter dokončal začeto delo z dodarno osvetlitvijo motorja, tako da sem že pripravljene luči namestil in priklopil. Mislim da mi je zadeva kar dobro uspela. Slike sem priložil v album pod Motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes sem se malo potrudil in izkoristil lepo vreme ter dokončal začeto delo z dodarno osvetlitvijo motorja, tako da sem že pripravljene luči namestil in priklopil. Mislim da mi je zadeva kar dobro uspela. Slike sem priložil v album pod Motor.

Pogledal sem. delo je super opravljeno, ko boš prišel z nami na kako srečanje oziroma skupinsko vožnjo bom pa še v živo videl ter jasno se tudi priporočil. Bravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes sem se malo potrudil in izkoristil lepo vreme ter dokončal začeto delo z dodarno osvetlitvijo motorja, tako da sem že pripravljene luči namestil in priklopil. Mislim da mi je zadeva kar dobro uspela. Slike sem priložil v album pod Motor.

kaj to imaš GIVI MAXIA E52 kufer ???

kako je s konektorji na kufru ??? oz. kako odklopiš kufer kadar ga vzameš dol ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično , bravo majstore :worship: :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil osnexus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj to imaš GIVI MAXIA E52 kufer ???

kako je s konektorji na kufru ??? oz. kako odklopiš kufer kadar ga vzameš dol ?

Kovček je original Suzuki, priklop elektrike ke preko konektorja in kabla. Konektor je vgrajen v kovček, kabel pa speljan na zadnji strani sedeža pod nosilcem kovčka, tako da se prilega položaju konektorja.Glede snemanja kovčka ni problema, samo odklopim kabel in kovček snamem, če pa pozabim odklopiti se kabel sam sname ko odstranim kovček. Uporabil sem konektor ki sicer služi za priklop ojačevalca pri avtoakustiki, saj so ti konektorji sorazmerno majhni in enostavni ter izredno trpežni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko kakšno slikco tega konektorja nardiš ?

tudi sam bom v bižnji prihodnosti delal nekaj takega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poslikal drugič ko grem v delavnico, ker motorja nimam doma. Me je pa vse skupaj prišlo blizu 100€, to so luči, kabli konektor,požirke....

Dela je kar precej če hočeš imeti pricizno narejeno, sicer pa sem sam zelo natančen pri tem in ne trpim grdega izgleda in površnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz nimam motorja doma ... bom pa ga šel v petek iskat in takrat se zame odpre sezona ...

potem pa s @petek123 zmontirava radio in zvočnike

naslednja je stop luč v kufru

potem pa bomo še vidli kaj bo ;)

morem ga najprej dobit domov in naredit nekaj prvih 100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se spomnil da imam doma en tak štiripolni konektor, sicer samo kabelski del, drugi del je vgradni in se pritrdi v kovček. Sam sem uporabil enak samo 6 polni konektor zaradi večih kablov ki sem jih potreboval oziroma jih še bom.

img1395.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je problem št.1, ker se to ne da kupiti, sam sem pregledal vse trgovine da bi našel kaj takega, pa brez uspeha. Ker občasno vgrajujem avtoakustiko sem se domislil in uporabil tak konektor ki sem ga demontiral iz uničenega ojačevalca. Sicer pa se da uporabiti tudi kak podoben konektor iz računalniške osnovne plošče. Gledati moraš samo da se ga da zatesniti zaradi vode. Sam sem to naredil z termo požirko, to je taka, ki jo segreješ in se skrči. Dobiš v čipu. Sicer pa se lahko enkrat dogovoriva in prideš zadevo pogledat ker si iz Mb kot jaz., pa se takrat bolj podrobno pogovoriva in mogoče najdeva kako rešitev za tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj ko pripeljem motor domov se bom en dan oglasil pri tebi....

konektor bom pa že našel tak da bo pravi, ni hudič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično, Hvala... bom v naslednjem tednu poiskal tak ali podoben konektor in se tudi sam lotim tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, sam kok so pa meni vse te "predelave" grde :SS

Saj ne rečem, da se kaj ne da dodelati, predelati, dodati... a z okusom in brez pretiravanja. Kvazi imitacija lesa??! Neki ogenjčki??! Jao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo družba

Jeseni je še delal, letos pa ne. Ne vem kdaj je guznilo, ker sem naredil v februarju ene 500 km in ta teden ene 300, ampak nisem nikoli probal alarma vklopit.

Na nobenga daljinca (od obeh) se alarm niti ne vklopi, niti ne zapiska testa. :BUA:

Mogoče ga je kaj šokiralo, ko sem jeseni aku ven jemal?

Kje je locirana varovalka alarma, :hmm: če kdo ve?

Ostale varovalke so cele in vse ostalo dela k urca :music3:

Popravljeno . Popravil takamen
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo družba

Jeseni je še delal, letos pa ne. Ne vem kdaj je guznilo, ker sem naredil v februarju ene 500 km in ta teden ene 300, ampak nisem nikoli probal alarma vklopit.

Na nobenga daljinca (od obeh) se alarm niti ne vklopi, niti ne zapiska testa. :BUA:

Mogoče ga je kaj šokiralo, ko sem jeseni aku ven jemal?

Kje je locirana varovalka alarma, :hmm: če kdo ve?

Ostale varovalke so cele in vse ostalo dela k urca :music3:

Moj ima varovalko alarma zraven alarma in to je pod armaturo spredaj, to ko si pa odstranil aku. pa nima s tem nobene veze. Preveri če so baterije v daljincu ok ,v izkušnjah pa se je pokazalo ko je motor stal delj časa čez zimo je ponavadi oksidiral kakšen konektor in pol ni bilo dobrega stika. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod armaturo spredaj - A to je režasta plastika pod balanco, nad predali?

baterije v daljincu ... Upam da nista šle v obeh daljincih istočasno, in to v cajtu ko niso bile niti 1x pritisnjene???,

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod armaturo spredaj - A to je režasta plastika pod balanco, nad predali?

baterije v daljincu ... Upam da nista šle v obeh daljincih istočasno, in to v cajtu ko niso bile niti 1x pritisnjene???,

Ja to gre dol komplet armatura z predali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!