Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

oznake so tu slab teden, kot se mogoče spomniš je bil na tih dveh ovinkih vedno pesek zaradi kamijonov ki so vozili po bankinah. par tednov nazaj so po bankinah naredili asvalt, vendar se problema niso rešili, ker je folk vozu še vedno preko novega asvalta (pač je bila širša cest) in pesek je bil še vedno na cesti. slab teden nazaj pa so jih pobarvali tako da zdaj je problem rešen, in peska je res manj na cesti, kajti po teh pistnih obrobah pa le ne voz lih vsak hehe... drgč pa ja mal čudno zgleda, ko na pisti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi vidim da še vedno pridno pišeš kaj se dogaja v vaših krajih. Sej imate zdej kot montecarlo k je narjeno za dirko :lol1:

Jst še nisem uspela nič v vaše konce prist je stalno nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestavit, potem pa na izlet na morje - sprobat .)

Jadrnica je fajn zadevca če je vsaj malo vetra pa če sevede nisi kak adrenalinski odvisnik heh! Ampak v morje pa ni za namakat ker ta slana voda je zdravilna samo za ljudi, za jadrnice pa prej obratno!! winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oznake so tu slab teden, kot se mogoče spomniš je bil na tih dveh ovinkih vedno pesek zaradi kamijonov ki so vozili po bankinah. par tednov nazaj so po bankinah naredili asvalt, vendar se problema niso rešili, ker je folk vozu še vedno preko novega asvalta (pač je bila širša cest) in pesek je bil še vedno na cesti. slab teden nazaj pa so jih pobarvali tako da zdaj je problem rešen, in peska je res manj na cesti, kajti po teh pistnih obrobah pa le ne voz lih vsak hehe... drgč pa ja mal čudno zgleda, ko na pisti :naughty:

....sem se peljal v nedeljo sem že mislil, da sem se zmotil in zapeljal na dirko moto gp :D:D:D , je bilo trebo obrnit in še enkrat odpeljat :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sem se peljal v nedeljo sem že mislil, da sem se zmotil in zapeljal na dirko moto gp :D:D:D , je bilo trebo obrnit in še enkrat odpeljat :OK::OK:

paše a hehe :):OK: jst mam to čast d vozm po pisti vsak dan hehe... in tu zastojn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar je poštar prinesel pošto s Soče :notworthy: Okrevanje (šola pravilne hoje) naj bi se pričelo že v ponedeljek :surrender: Zakaj help me ??? :surrender: Ker nič ne piše koliko časa bo trajalo, že naslednjo soboto pa naj bi šli v "hiške" v Čatežu, z napotnico za fizioterapijo ...:surrender: Čakaš in čakaš in čakaš in ko končno le dočakaš, ti hodi skoraj v napoto ... :surrender: Pripisane so tudi telefonske številke na katere se lahko obrneš glede termina ... :surrender: Koliko časa bom potem zopet čakal ??? :surrender:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oznake so tu slab teden, kot se mogoče spomniš je bil na tih dveh ovinkih vedno pesek ...

Hvala. Spomnim se, da je bil na tej cesti pogostoma tudi pesek, tega, da pa prav na teh mestih, pa se ne spomnim več ... Tisti dan, ko sem jaz doživel nesrečo, na cesti ni bilo peska, ker so jo "proučili" moji spremljevalci. Še eno dodatno poleno v ogenj z naslovom ZAKAJ ??? :surrender:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar je poštar prinesel pošto s Soče :notworthy: Okrevanje (šola pravilne hoje) naj bi se pričelo že v ponedeljek :surrender: Zakaj help me ??? :surrender: Ker nič ne piše koliko časa bo trajalo, že naslednjo soboto pa naj bi šli v "hiške" v Čatežu, z napotnico za fizioterapijo ...:surrender: Čakaš in čakaš in čakaš in ko končno le dočakaš, ti hodi skoraj v napoto ... :surrender: Pripisane so tudi telefonske številke na katere se lahko obrneš glede termina ... :surrender: Koliko časa bom potem zopet čakal ??? :surrender:

hm k bi ti znala odgovorit, če te matra to, potem ti ali tvoja draga pokličita na priložene številke in povprašajta, sej zato pa so :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm k bi ti znala odgovorit, če te matra to, potem ti ali tvoja draga pokličita na priložene številke in povprašajta, sej zato pa so :)

Pravkar me je poklicala moja, kar sem tudi pričakoval, saj je bilo potrebno poklicati med 12-to in 13-to uro. Povedala mi je da je do dobljenih informacij prišla zelo težko ... Z neprijaznostjo osebja na Soči (razen vseh terapevtk !!!) imam dovolj izkušenj ... :surrender: Termin v ponedeljek sem dobil, ker se je sprostila ena postelja in vprašanje kdaj se bo druga zopet ??? Koliko časa pa bom moral obiskovati to terapijo pa je odvisno od istega zdravnika, ki je "skrbel" zame med mojim 6 (?) mesečnim bivanjem na Soči ... Bojim se, da bo moja draga morala kar sama v Čatež, ker je "hišica" nepreklicno rezervirana !!! :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar me je poklicala moja, kar sem tudi pričakoval, saj je bilo potrebno poklicati med 12-to in 13-to uro. Povedala mi je da je do dobljenih informacij prišla zelo težko ... Z neprijaznostjo osebja na Soči (razen vseh terapevtk !!!) imam dovolj izkušenj ... :surrender: Termin v ponedeljek sem dobil, ker se je sprostila ena postelja in vprašanje kdaj se bo druga zopet ??? Koliko časa pa bom moral obiskovati to terapijo pa je odvisno od istega zdravnika, ki je "skrbel" zame med mojim 6 (?) mesečnim bivanjem na Soči ... Bojim se, da bo moja draga morala kar sama v Čatež, ker je "hišica" nepreklicno rezervirana !!! :?

Ej Robi...meni se je zgodilo,da sem v Catezu premestila rezervacijo....je pa res,da nisem sla gor terapije delat,vem,pa da se lahko zmenijo z nekom,ki bi vzel 'tvoj' termin,...ti pa seveda 'njegov'.

Vse se da,v Catezu so ful prijazni.

Probaj,nimas kaj zgubit.

Drugace pa vidim,da si priden se naprej,na obisk pa se nisi prisel????V Sistiano,ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooo Bela81 :notworthy: Lepo da včasih še malo misliš name :notworthy: Če sem obljubil, da bom nekoč še prišel v Sistiano, se bo to tudi zgodilo, magari s kolesom ... Trgovine se nekako še spomnim, ker je namreč tako "zmaskirana", da sem se peljal mimo nje, čeprav je med cesto in njo samo pločnik ... Kako pa sem do Sistiane prišel, je že druga pesem. Dol grede verjetno prek Nove Gorice, nazaj pa ob obali. To pa je tudi vse kar se spomnim ... :surrender:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem "mojim" bralcem, tokrat kar s Soče, kamor sem bil sprejet danes dopoldne, na "šolo pravilne hoje", vendar izgleda, da bo kar vse po starem, saj sem že dobil "delovni kartonček" z urniki vseh terapij: fizioterapija, delovna terapija, logopedija, psihologinja ... Seveda sem najprej vprašal kako bo z mojim Čatežem naslednji teden in menda ne bo problema za odlog Soče za 1 teden, kar verjetno pomeni tudi to, da na Soči v enem tednu ne bom vsega opravil. Tokrat sem zaenkrat nastanjen v 1/1 sobi, s pogledom na POP TV / A KANAL hause ... ;-( Če mi bosta una dva odozdo tudi tokrat kaj težila, bom kar sosede s kamero povabu ... ;-)

Ko opazujem ostale "paciente", si kar težko predstavljam, da sem bl tudi jaz tak ... :-I

Moj napredek ??? Pred dvemi leti se prav gotovo ne bi spomnil resetirat računalnika, ker prej res ni "šlo na noben konec".

Nastanitev ??? Tokrat sem "pokasiral" 1/1 cimer, s TV, tako da sem lahko čisto tiho. Uh, pravkar sem, z sabo na hodniku zaslišal glas "začinjen z odozdo" ... Res upam, da se zgodba ozpred dveh let ne bo velč ponvljala, saj tudi jaz nisem več tak, kakršen sem bil taktat ...

Še se javim !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Keiko. Danes me bo obiskala hčerka, katero sem spomnil da mi sprinta sliko moje modelaske "razstave", da jo bom jutri lahko pokazal delovni terapevtki, da bi mi mogoče dala kakšno malo bolj zahtevno nalogo ... Drugače pa prav nič novega !!! Prav danes dopoldne na fizioterapiji sem mloral terapevtki sdam predlagat, da bi lahko malo gonil tudi sobno kolo in treniral pravilno hojo na "tekočem traku" ... Na žalost tukaj velje (?) ena zgrepšena "politika", da če sam ne pokažeš volje do kogarkoli, ti drugi tega sami ne bodo ponudili ... Še vedno vsako dopoldne na hodniku opazujem poškodovance, ki popolnoma sami sedijo v invalidskih vozičkih, brez družbe, kakor sem tudi jaz nekoč ... Še dva dni, pa bo petek in vsaj en teden "miru", potem pa zopet nazaj sem ... Bolj ko gledam ostale "paciente", bolj se zavedam, da sem bil tudi sam tak !!! Drugače pa je tudi pogovr tukaj belj redek in tudi na pozdrav ti malo kdo odvrne ... "Kolektivna bolezen": zaprtost vase ... :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokazal sem ji obe sliki in rekla mi je, da se bo o meni še pisalo ??? Prav vse kaže na to, da se sam še najmanj zavedam, koliko sem napredoval iz tistega, kar sem si prislužil z mopedom (?) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko hvala! Včeraj ko sem se vračal domov in se peljal skozi Hotedršico, sem pomislil nate ...:notworthy:

Ta tedejn sem se malo posvetil "fotoreportaži Soče" in je nastalo kar nekaj sličic, vendar om mjoral kar precej "slalomirati" med njimi, da bom lahko ustvaril to, kar si želim. Predn začetkom pa še to. Ura je 7 in 15 minut in že ugibam o tem, če bom lahko danes postorii vse, kar moram, ali mi bo zmanjkalo časa. Na Soči pa skoraj ves čas razmišljam samo to, kaj bi počel, da bi dan minil hitreje ??? :? :? :?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se Univerzitetni rehabilitacijski inštitut SOČA sploh nahaja ??? Iz "centra" Ljubljane zavijete proti Mariboru in na prvem semaforskim križiščem za Gospodarskim razstaviščem zavijhete na desno, verjetno protin Žalam. Prevozite še dva semaforska križišča ...

post-12027-0-04732200-1316237155_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in takoj za drugim je že opozorilna (?) tabla, kam morate zaviti ...

post-12027-0-85488900-1316237294_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po kateri se najprej zapeljete mimo "vratarnice" , apoteke in izposojevalnice invalidskih pripomočkov ... :cry:

post-12027-0-00502500-1316237898_thumb.jpg

post-12027-0-29565100-1316237912_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez dobrih 200 metrov se na vaši desni strani pokaže rdeča zggradba, in to je SOČA ... :notworthy: ? :surrender:

post-12027-0-08880900-1316238115_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkirišče pred "glavnim vhodom" je v dopoldanskih urah skoraj zmeraj polno zasedeno, verjetno z avtomobili zaposlenih ...

post-12027-0-92843200-1316238299_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato boste morali narediti še nekaj metrov naprej na "divje parkirišće", s katerega boste nčisto na vogalu lahko zagledali moj cimer ... :notworthy:

post-12027-0-83909700-1316238641_thumb.jpg

post-12027-0-66514400-1316238652_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!