Skoči na vsebino

Moje izkušnje


TONTO

Priporočene objave

pred 4 minutami, raza pravi:

Robi ni omenjal skoka, ampak spust:klicaj:

ni omenjal, da ne bi skočil :P

spust se lahko smatra z vrha preko zaletne mize, majćken hopsi in , če je sreča,  nadaljuje spust po doskočišču :D 

:huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, raza pravi:

Robi ni omenjal skoka, ampak spust:klicaj:

Ja sam...spust po velikanki je omenjou, ne sam po polovic velikanke....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je blo lahko, po gladkem in utrjenem snegu. Maš možnost poleti, ko ne bo snega, po travi. Pa prosi koga z Motosveta, da te bo z dronom posnel. 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj v realnost ...   :OK:

Zopet me že nekaj dni boli zob, vendar ne tisti katerega mi zobozdravnica zdravi, ampak drugi v "enem nadstropju višje), ker mi je že pred nekaj dnevi odpadel manjši del plombe :blush: in ker je pred nami vikend ...   :blush:   :

Google  /  zdravstenei dom Idrija  /  zobozdravstvo  /  urnik  /  "moja" zobozdravnica ob petkih dela dopoldne  /  zobozdravstveni kartonček  /  telefonska številka  /  "pozvonilo" je samo dvakrat  /  boli me ...  /  ravno za danes je gospa katera je bila naročena ob 11.00 odpovedala in lahko pridete :worship: /  avtobus ob 10.10   :worship:

Dober sem, ker še vedno upam poskrbeti zase ...   :worship:

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Kugelschreiber pravi:

Roglič je skocu...in glej kam ga je fuknulo.....

tok je fuknu, da je najboljši kolesar v letu 2019 na svetu in bližnji okolici :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:inlove:  "mlajši generaciji zobozdravnic", ker sem tudi glede na to, da je prav danes bolečina v zobu malo popustila, najprej dobil protibolečinsko injekcijo. :worship:  Bolečega zoba "mi ni odpirala", ampak mi je samo razširila razdaljo med tem zobom in sosednjim, kjer je kljub mojemu rednemu umivanju zob vseeno ostajalo malo hrane, katera je povzročala bolečino, in zobozdravnica mi je dala tudi "specialno darilo", in sicer posebno "miniaturno zobno ščetko", ki je namenjena prav čiščenju razmakov med zobmi.   :worship:

IMG_3384.JPG.24252d6a6a69b51b771094ff9b321c5d.JPG

IMG_3385.JPG.259b9add8d69784276e7dc3e53570338.JPG

Ker imam še vsaj eno s kolesom načrtovano, in do sedaj še neprevoženo pot (cerkev Svetega Duha v Javorci), sem po skoku s kolesom na velikanki v Planici malo spremenil moj čas po njem ... :OK:

773328813_UkcSoa.JPG.8bae680f3d14aa5f1614a9e0597bc4e5.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeraj mi nekaj manjka.   :blush:

Danes bo za kosilo in planice najine mame poskrbela njena hčerka, zunanja temperatura je dovoljšna za vožnjo s kolesom., vetrovno tudi ni, in po zajtrku bi se lahko odpeljal do cerkvice v Javorci pri Tolminskih koriitih, vendar se mi danes nič neljubi ...   :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno me ves čas zebe v noge!   :blush:

Ali bi mi mehke copate iz ovčje voljne kaj pomagale?   :hmm:

white_20cream_1_1_1_3.jpg.95e8495a4261a101960b8c6818c8d5e7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi si že enkrat pokazal, kake volnene žekone si dobil v Kanomlji. A so premalo za noge tople imet? Po moje je pri copatih najbolj važen podplat, ta mora biti debel, da ne zebe od spodaj. V takih copatih kot so na sliki bi vsaj meni noga verjetno švicala. A si kdaj kaj zmasiraš podplate in prste, da poženeš malce kri po drobnih žilicah. Meni to pomaga.

Mi je žena naredila volnene žekone, pa se jih imel namesto copat in kaj hitro se je spodaj pokazala luknja. Pa mi je za RD naredila polstene copate z zelo debelim podplatom, pa sem podplat v dveh zimah čisto znucal (slika). Čakam nove, RD čez dober mesec. Če si hočem noge na hitro pogreti, se zvalim v žogo, dam podplate blizu kamina (slika) in zmrzlina v podplatu kmalu zgine. V postelji si jih družno grejeva, ta teden sem pa sam, pa dam žekone gor in je vredu.  Sicer me je pa pozimi vedno zeblo v noge (gumijasti, bolj kot ne tanki podplati čevljev). Ta problem sem rešil kakih 10 let nazaj, ko sem kupil nizke treking čevlje z debelim podplatom in od takrat imam tudi pozimi prste na toplem. Tako je to pri meni.

Ja pa danes sem cepil drva za trske za kamin podkurit, mi je bilo toplo tako po hrbtu kot tudi v prstih na nogi.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

image1 (2).jpeg

image2.jpeg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves čas, razen ponoči v postelji, imam obute volnene nogavice, in tudi sedaj ko sem na kavču za računalnkom, ves čas gibljem s prsti na nogah, ker me zebe v spodnji  del obeh nog in malo tudi naprej proti kolenoma ...   :blush:

Tudi med spanjem imam obute nogavice :blush: , toda "malo lažje kategorije" kakor volnene ...   :blush:

Kamina nimam   :blush:   , zato razmišljam, da bi nogi vtaknil kar v prižgano kuhinjsko pečico ...   :OK:

Glava me boli ... že nekaj dni ...   :blush:   :blush:   :blush:

Moja draga danes ni šla v službo, ker je zbolela ...   :blush:   :blush:   :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nogavice morajo biti "komot" , ker če te tiščijo je lahko učinek ravno nasproten. Verjetno bi bilo bolje, da bi se namesto nogavic, dodatno pokril čez noge (meni je tako bolje, nimam pa problemov z mrzlimi nogami) .

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, RobiRoberto pravi:

Trenutno pijem :kava:  v Bovcu ...   :D

A, jebi ga Robi, jest pijem iz navade :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je vremenska napoved taka, da bi se lahko s kolesom končno odpeljal do cerkve v Javorcii pri Tolminu, vendar tega ne bom mogel izvesti, ker nisem sam, ker so v mojem teleščku tudi bacili (glava ... ceu telešček) ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEVEDA bo, le jaz sem neučakan in tudi ne vem kaj hočem sebi in drugim dokazati ...   :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, a veš kaj se mi zdi zanimivo. Kolesariš v hladnem vremenu, bi rekel človek da si utrjen, pa te je vseeno zdravje zvilo (gripa, viroza?).

Sam se trenutno crtlam z mešanico 50% vršički - 50% šnopc, dvakrat dnevno po dozo od 30 ml. Sem zelo občutljiv za prehlad, ampak za enkrat me to zimo še ni nič matralo v grlu oz v plučih. Ja vršički so iz borovja, nabranega kar visoko.

Pozdravi se, potpi, zunaj itak piha, ni za nikamor s kolesom. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V minulih desetih letih po moji prometni nesreči je to moj prvi tako "močan" prehlad.   :blush:

Jutri imam uro pri zobarici, vendar bom moral prositi za nov datum. To sem misil storiti že danes, vendar je ona ravno danes odsotna.   :blush:

Za nekaj € - ov kupim malo več sreče ...   :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, amateur pravi:

Robi, a veš kaj se mi zdi zanimivo. Kolesariš v hladnem vremenu, bi rekel človek da si utrjen, pa te je vseeno zdravje zvilo (gripa, viroza?).

 

Veš kaj je meni zanimivo. Da še nikoli v življenju nisem imel vročine 39 stopinj, tako kot letos. Da u bistvu skor nikoli nisem bolan, ker delam zunaj v skladišču na vseh vremenskih pogojih vsak dan in sem res utrjen. Včasih morer skor cel dan, pa mi nič ni.Tudi z šnopčkom ne šparam, pa sm letos vseeno zbolel. Ne bom rekel, da je tale gripa umetna. A pri vseh teh nategih in pokvarjenosti farmacije sem pomislil na to.

Robi. pozdravi se.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   3 članov

    • RobiRoberto
    • nejc74
    • zundapp
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!